Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Najnovije vesti za SM:

u Analognoj TV umesto kanala Sremska TV od danas je kanal KCN Sever (Šid) (S08 161 KHz)

u Digitalnoj TV dodat je novi TV kanal - KCN Zapad (674 KHz) i plus odradjen je novi redosled za pojedine kanale:

11 KCN 1
12 KCN 2
13 KCN 3
14 KCN Sever (prebacen sa pozicije 900)
15 KCN Zapad
16 Panonija
17 TV K9
18 Rubin
19 Santos
20 TV Kanal 25
21 TV Most
22 TV VK
23 Delta/Mozaik
24 TV Petrovec
25 TV Fruska Gora
26 MEGA TV
27 Studio B
28 TV As
29 TV Sremska
30 Novosadska TV

Poz
 
I sta ide na zim kanalima Sever Zapad?
 
Ne ide nista. Ne znas koji je gluplji kanal od svih tih sto pocinju sa "kcn"
 
Na analognoj na mestu nekadašnje Best TV (Timočka TV) pušten H2.
 
I kod nas od pre tri dana u analognoj H2 umesto best tv.
 
Kolege Leskovčani i Vranjanci, imate li signala na TV-u? U Vlasotincu od podneva nema signala ni na analognoj ni na digitalnoj. Internet normalno funkcioniše.
 
U digitalnoj ponudi samo lokalni kanali iz Vranja,Leskovca i Vlasotince nemaju trenutno signal.Svi ostali kanali rade normalno.Nema NOVIH kanala u ponudi.
 
Da ne pokrećem novu temu, interesuje me da li je ovo jedini provajder na levoj obali Dunava? Ja sam u naselju Kotež da preciziram. Sada imam ADSL, ali parica mi je očajna i veza užasna, pa bih da pređem na kablovski.
 
Trebalo bi da predjem kod Kopernikusa za koji dan, pa me interesuje da li znate koji je to digitalni STB (Marka, Model) koji oni daju na koriscenje?
 
Da ne pokrećem novu temu, interesuje me da li je ovo jedini provajder na levoj obali Dunava? Ja sam u naselju Kotež da preciziram. Sada imam ADSL, ali parica mi je očajna i veza užasna, pa bih da pređem na kablovski.

Imas sky net, preko njih mozes da uzmes sbb d3i a negde u Borci ima i Radijus Vektor.
 
hoce li biti novih kanala u kopernikus digitalnoj na podrucje vranje han ili to sto ima i tacka
 
Arene će da puste kao doplatni paket ili ih vraćaju kao do sada free????
 
vladazupa Arene će da puste kao doplatni paket ili ih vraćaju kao do sada free???

Kazu da se nece doplacivati
 
Da li je negde History Channel 2 dostupan u digitalnoj ponudi?
 
Kad se pročita ovaj post sa "RTV foruma" stvari postaju malo jasnije: Kopernikus je u Zaječaru, Boru, Svrljigu, televiziju Best emitovao izgleda preko Polarisa. Polaris je umesto TV Best pustio H2, a ovi iz Kopernikusa, naravno, nisu to primetili, ili su trenutno prezauzeti da bi se bavili ovim problemčićem. Možda grešim, ali mislim da je tako. U suprotnom, pustili bi valjda do sad H2 i u ostalim gradovima...

laesitza je napisao(la):
Umesto Timočke (bivši Best) ide H2 (The History Channel 2), a umesto Naše (bivši Sky+) ide niški Belle Amie.
http://www.rtvforum.net/thread-1036-page-7.html
 
Kod nas na kanalu na kome je bila Timočka TV (Best TV) trenutno samo sneg. Da li će biti ubačen neki novi i koji kanal videćemo....
 
Timocka TV (TV Best) je od pre nekog vremena ugasena tj ne postoji vise.

Polaris Media planira da do kraja ove godine da sve kanale Arena Sport 1-5 prebaci iz SD u HD rezoluciju. Mozda ovi "naši" čekaju njih pa da onda i oni puste Arene u HD formatu.

Pozz
 
Pre toga mora da ih neko kupi,zivu banku oni nemaju.

Sent from my SHIELD Android TV using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno