Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Da, internet duze vreme nije za qrac

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Posslao sam im mail da mi kazu za ovaj mesec koliko je sati imalo interneta a koliko nije, danas net kilavi i nema ga, posle emaila opet nema, mislim da ovaj mesec treba da nam poklone, ni televizija nije nista bolja

Poslato sa HUAWEI Y300-0100 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Posslao sam im mail da mi kazu za ovaj mesec koliko je sati imalo interneta a koliko nije, danas net kilavi i nema ga, posle emaila opet nema, mislim da ovaj racun treba da nam poklone

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока

jel to na nivou cele Srbije,ili samo lokalno...?

Dugo vec hocu da raskinem box i da uzmem net kod kopernikusa (jer samo te dve opcije imam), i idem im u lokal svaki dan, nikad nisu tu - zakljucano... Zovem ih na telefon,niko se ne javlja... ovako vec 10-15 dana... Zovem korisnicki u BG-u da pitam o cemu se radi, vrti muzika dok cekam operatera 20 minuta... Kakva smecarska firma,ovo je neverovatno... Ne znam da li uopste da uzimam net kod njih,osecam da ce na nos da mi izadje...
 
I ja se duže vreme razmišljam da pređem kod njih ali posle tvog iskustva teško.Inače kada sam ih pitao da li u mojoj ulici može net momak koji raznosi račune je nazvao nekog i oni su mu rekli da može net ali da trenutno nemaju modema i ne znaju kada će ih dobiti...Lazarevac i okolina su u pitanju.
 
stara pazova trenutno nema vecinu kanala, samo osnovne, happy, pink, rts...
 
U analognoj ponudi promena frekvencije kanala Tv Vlasotince sa 751000 na 238000. Moguce da ce da otvaraju novu digitalnu frekvenciju.
 
Kod Kopernikusa sve krece od Leskovca, Nisa, Vranja. Pa tek onda ka severu. Vrlo je moguce da ce osloboditi jos jednu frekfenciju za nove kanale.
 
To kad nema net uglavnom nije do njih.
Sad je problem bio Telenor.
Dok oni to ne srede Kopernikus kao i mi samo može da čeka.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Verovarno im kopernikus plati i za vreme down time-a jel?

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
To već ne znam.
Nisam čitao ugovor.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Imao bih jedno pitanje ako neko moze da mi odgovori imam stariji lcd tv koji nema u sebi dvb-c tuner i sad pitao sam gospodu iz kopernikusa jel mogu ja da kupim neki dvb-c risiveri i koji da bih mogao da gledam digitalne kanale a on meni nemoze to samo mora nas i sl posto ja to neverujem imam jedan tv sa dvb-c tunerom i radi sve ok da treba neka kartica da imaju neku zastitu nebih radilo ni na njemu po nekoj logici pa sam mislio da uzmem neki dvb-c risiver mislim trebao bih da radi ali cito opet da pitam . i ako moze koji bih mi resiver preporucili ili moze bilo koji samo da podrzava dvb-cstandard. hvala unapred na odgovorima
 
Poslednja izmena:
Imao bih jedno pitanje ako neko moze da mi odgovori imam stariji lcd tv koji nema u sebi dvb-c tuner i sad pitao sam gospodu iz kopernikusa jel mogu ja da kupim neki dvb-c risiveri i koji da bih mogao da gledam digitalne kanale a on meni nemoze to samo mora nas i sl posto ja to neverujem imam jedan tv sa dvb-c tunerom i radi sve ok da treba neka kartica da imaju neku zastitu nebih radilo ni na njemu po nekoj logici pa sam mislio da uzmem neki dvb-c risiver mislim trebao bih da radi ali cito opet da pitam . i ako moze koji bih mi resiver preporucili ili moze bilo koji samo da podrzava dvb-cstandard. hvala unapred na odgovorima

može sa bilo kojim dvb-c risiverom. ja tako pratim.
 
Ako neko ima da preporuci nesto da je dobro a da nije pouno para do 30 ak evra da ima hdmi nek napise . hvala
 
Ako neko ima da preporuci nesto da je dobro a da nije pouno para do 30 ak evra da ima hdmi nek napise . hvala

Ako si njihov korisnik zasto bi uopste bilo sta kupovao jer od njih besplatno dobijas na koriscenje dvb-c risiver.
 
Ako si njihov korisnik zasto bi uopste bilo sta kupovao jer od njih besplatno dobijas na koriscenje dvb-c risiver.

verovatno se placa iznajmljivanje. s druge strane, niko ne garantuje da jednog dana nece sve kanale skremblovati.
 
DVB - C risiver se kod Kopernikusa dobija besplatno samo uz dvogodišnji ugovor za internet, ovako se plaća iznajmljivanje koje je oko 300 din mesečno
 
Ovo ti je najjeftinija varijanta, ja i kolega Borski ga koristimo vec duze vreme i odlican je, pored toga sto ima za kablovsku DVB-C u sebi ima i DVB T2. Ima i SCART i HDMI. Na ovom sajtu je 5499din, a ja sam ga kupio u Tehnomaniji za 4990 din. Pozz neces pogresiti ;) http://www.avmarket.rs/amiko-impulse-t2-c-zemaljski-i-kablovski-risiver.html

Plavo-bela kutija? Da, dobar je uredjaj, radi na Kopernikusu provereno i bez ikakvih prituzbi korisnika.
 
Da da, plavo bela kutija. :)

@manixsm
Ne znam sto ne bi dodao jos 1000 din i kupio novi risiver sa 2 godine garancije, nego uzimas polovan?! > Mi smo ti dali preporuku, a ti odluci.... ;) :whip:
 
Poslednja izmena:
Dobio si najbolju preporuku za kupovinu, a ti se mlatiš sa polovnim uređajima donesenim iz Nemačke, pa još i neispravnim...

Ono što bi sigurno mogao da učiniš sa ovim Samsung neispravnim risiverom je - da se slikaš sa njim.
 
Poslednja izmena:
ima jedan provajder koji ima resiver mag 254 koji radi bez satelitske antene,radi na iternet I PT V ima 0ko 1500 kanala svi srbski.hrvatski makedonski bosanski italijanski nemacki albanski turki i jos neki .pretplata je za godinu dana samo 100 eura a resiver kosta 80 eura
 
U Staroj Pazovi danas poceo ponovo net da zeza. Ponovo imamo gubitak paketa. Igranka pocinje.....
 
Nazad
Vrh Dno