Šta je novo?

koliki vam je račun za struju?

A sve je čisto sa ugovorom?
 
Pa ako je bilo čisto do juče? Na ćaleta se vodi ta struja tj i sve ostalo u kući.

Nije prvi put da koristim "Uvid u račun". Radilo je ~12.10. kad sam skidao račun da se plati. I negde nekako je ista mail adresa bila prijavljena da šalju PDF račun...

Plus istu grešku izbacuje pri pokušaju dodavanje naplatnog broja sa druge adrese (gde se isto vodi na ćaleta).
 
Njegovi podaci svuda, adresa i JMBG?
 
Njegovi podaci svuda, adresa i JMBG?
Na ručunima daaa piše njegovo ime za obe adese, ugovore nikad video nisam i teško da iko zna gde se nalaze s obzirom da u ovoj kući živimo od 1991. recimo a preko puta u lokalu je pretpostavljam prebačena struja na njegovo ime kad je to kupio 2008. godine.

I naravno da mu znam JMBG :D
 
1698849358318.png
Kacim cisto zbog adrese novog portala
Ko iz portala izadje, pobedio je Valve.. :)

Posle toga vam trazi onaj broj , poziv na broj (Vas EDB broj) koji ste u ebanking ukucali kada ste imali mnogo manje godina, ali setings/password u browseru resava stvar, sigurno :)))))
Problem je sto ne mogu da nadjem taj broj jer cepam koverte,.. godinama, placam preko ebankinga (znaci udji tamo care, ali avaj udji u ebanking, poziv na broj , i tamo stoji, majku im ljubim u usta)

loop

Nigerijo i princevi sa milionima, vratite se!
 
Poslednja izmena:
Ja imam račun (ne brišem mailove nego ih arhiviram) i znam broj pa džabe 🤣🤣🤣
 
Hoces da kazes da EPS nije dobro izneo integraciu na novi pregled/placanje portal? :love:
(to bi bilo vec cudno, jer pored uredjene drzave, imamo i vrhunske frile... programere)!
 
Ja nakratko da se vratim na temu, pa nastavite dalje... :rolleyes:
Koliki mi je? Sve veći mi je, a trošim sve manje...

Septembar 2020. godine iznos za utrošenu energiju činio je 75,9% ukupnog računa, na PDV i dodatne izmišljotine otišlo je 24,1%.
Septembar 2023. godine iznos za utrošenu energiju činio je 69,2% ukupnog računa, na PDV i dodatne izmišljotine otišlo je 30,8%.

Napredno!
 
Ja napravio novi nalog pa kad sam se ulogovao uneo id brojila i jmbg vlasnika. I svoje brojilo i ženino. I radi. Vidim i njene i svoje račune i statistiku potrošnje.
 
Ne radi Kraljevo stari portal. Gomila idiota. Koji maticni broj osobe koja je rodjena 1911. godine, taj podatak nije upisan ni u jednoj ispravi, niti dokumentu, ali ga verovatno ima eps u svojoj bazi, a bez toga ne moze da se doda jos jedno ''mesto isporuke''.
 
Kod mene ne radi, takodje ne mogu da se registrujem, izbaci ovu gresku.

Унети подаци разликују се од истих у бази купаца. Молимо Вас да нас контактирате путем мејла, телефона или лично доласком у најближу пословницу ЕПС АД Београд.
 
Ali da uzimaju proviziju za online plaćanje, pa ko bi rekao. Duplo manja provizija je u mojoj banci za e-banking
 
Verovatno još migriraju baze korisnika i verovatno zavisi od ko kom ogranku distribucije pripada?
 
Ja sad bas probam i ne radi stari portal, mora da se registrujem na ovaj novi.
Isto podrucje Kraljevo.
Hm, meni radi, el ovde ides:
?
Ne radi Kraljevo stari portal. Gomila idiota. Koji maticni broj osobe koja je rodjena 1911. godine, taj podatak nije upisan ni u jednoj ispravi, niti dokumentu, ali ga verovatno ima eps u svojoj bazi, a bez toga ne moze da se doda jos jedno ''mesto isporuke''.
Meni za kucu radi ali mi ne radi za suprugu za lokal, kaze da ih kontaktiram. Za selo slican problem, vodi sa na umrlo lice odavno.

Koliko im je provizija? Meni je 10din na Postansku.
 
Poslednja izmena:

Prilozi

  • Capturedd.JPG
    Capturedd.JPG
    70.4 KB · Pregleda: 61
Nije, imaju bug.

P.S.
Nesto se razmisljam, imajuci u vidu pouzdanost drz resenja unazad ihahahj... bolje je sacekati sa svime.
Necemo u zatvor ako prvi mesec ne platimo karticom...
Do sad sam placao ebankingom, ali sada ne mogu nista, ne da mi da se opet registrujejm... i krece imbecilski loop.
Nije prvi put, niti zelim da ucestsvujem, sacekacu kada srede.
Zdravlje na prvom mestu. Potom njihova "resenja".
 
Poslednja izmena:
Taj link vodi na stranicu za novi portal-registracija. Ali to je manje bitno. Bitno je sto se mene tice da su upropastili ono sto je radilo, gde si pored uvida u racun mogao prijaviti i stanje a sada te mogucnosti nema, niti mogu da prijavim kucu u selu jer se brojilo vodi na dedu koji je umro pre vise od 3 decenije, a rodjen pre balkanskih ratova.
 
Pride si diplomirani pravnik?
Pitanje je retoricko... sta da radimo mi seljana onda...
Zivotno iskustvo kaze, sacekati.. pa kud svi turci..
 
Poslednja izmena:
Zamisli, ne možeš da prijaviš kuću na selu jer se brojilo vodi na pokojnog dedu. Baš je pokvaren taj EPS.
Uopšte ne mogu da razumem ljude koji nakon što steknu neku nepokretnost ne prebace komunalne račune na svoje ime.
 
Prijavljivano je njima u poslednjih 30 godina nekoliko puta, moj otac je licno 2 ili 3 puta odlazio do Edb i svaki put se gubio trag zahtevu i dokumentaciji, pa je na kraju digao ruke. Nisu oni ovakva firma od juce, ovako se ponasaju poslednjih nekoliko decenija.
Zamisli, ne možeš da prijaviš kuću na selu jer se brojilo vodi na pokojnog dedu. Baš je pokvaren taj EPS.
Uopšte ne mogu da razumem ljude koji nakon što steknu neku nepokretnost ne prebace komunalne račune na svoje ime.
A nije to sustina price, vec da jmbg nije bio uslov prijave na ranijem portalu, plus je taj portal imao vece mogucnosti nego sadasnji.
 
Ni meni nije prihvatalo dodavanje ugovora, ali sam bio uporan i iz trećeg puta je prihvatio. :p
 
Slažem se da je onaj portal bio jednostavniji i imao mogućnost prijave potrošnje, to je bilo bolje.
A ovo za promenu vlasnika brojila, ne znam šta da kažem. U EDB Sremska Mitrovica se to radi vrlo efikasno. Na svojoj kući i kući u selu, na oba brojila sam vlasnika brojila promenio elektronskim putem, putem mejla.
 
Cek i ja da se upisem. Stan od 80kvadrata. Poslednji sedmi sprat. Bojler veliki,mali non stop,4tv-a,4android boxa(2tv stalno rade) masina za ves skoro svaki dan,kombinovani frizider-zamrzivac -regularna potrosnja 3-4000 mesecno. Posto imam tri klime koje su u julu i avgustu radile minimum 13-15 sati dnevno racun za ta dva meseca je bio po 10000 dinara. Sad u septembru racun se vratio u normalu na 3500 jer nisu radile klime,mozda neka nesto malo,ali nisu sve tri zajedno. Sad cekam oktobarski jer je ukljucivana malo za grejanje posto debili iz toplane do danas nisu pustali grejanje osim prva dva tri dana kad je bilo hladno 15-18.10.
 
Kacim cisto zbog adrese novog portala
Ko iz portala izadje, pobedio je Valve.. :)

Posle toga vam trazi onaj broj , poziv na broj (Vas EDB broj) koji ste u ebanking ukucali kada ste imali mnogo manje godina, ali setings/password u browseru resava stvar, sigurno :)))))
Problem je sto ne mogu da nadjem taj broj jer cepam koverte,.. godinama, placam preko ebankinga (znaci udji tamo care, ali avaj udji u ebanking, poziv na broj , i tamo stoji, majku im ljubim u usta)

loop

Nigerijo i princevi sa milionima, vratite se!
Šta je "naplatni broj"? Kaže: "naplatni broj se nalazi na računu gore levo". Ja fizički račun nisam video godinama....To svakako nije ED broj jer sa njim ne prolazi registracija? Any help?
 
Nazad
Vrh Dno