Šta je novo?

Kolekcije sa kioska

Ako neko nabavi zvucnu pricu sa Zaretom Gromom molio bih da javi ovde, klinac mi obozava sve iz Cars univerzuma :D
 
Vrlo moguće da je opala zainteresovanost, ali bar je ostalo još svega 13 brojeva do kraja. Valjda će dogurati do kraja. 😅
Doguraće sigurno. Nego ja nisam naviko da jurim po broj. Nekad sačekam da izađe novi broj, pa odjednom uzmem i prošli i sadašnji.
 
Sutra bi trebao da izađe sledeći broj Legendarnih Automobila, priča se da je Trabant
 
Evropski zamkovi br. 5 je izašao. Inače ne skupljam, ali sam kupio zato što je o našim tvrđavama. Fino je odrađeno.
Naravno, od Legendarnog trabanta ni traga ni glasa.IMG_20240508_113555.jpgIMG_20240508_113607.jpg
 
Jel izasla zvucna prica danas?
Ja sam pitao na jednoj trafici i pokazala mi je The Incredibles sa onom crvenom zenom, ne znam da li je to od jutros ili od ranije posto mi se cini da se spominjalo ranije

Edit: jeste, to je danasnja. "Elasticna" pise na prosloj strani u listi
 
Stigao i Wartburg, lepo je urađen, nego od kada su izbacili onaj karton, pola časopisa stiže pogužvano sada...

IMG_20240514_103401.jpg
 
Današnja čarobna zvučna priča broj 68:
Automobili 3
Pogledajte prilog 442430
Lazy work u pogledu dizajna...
Bukvalno ista figurica ko prvi Cars i Munja Mekvin samo crn...
Nisam ni ispratio da Cars crtani ima toliko delova.
Ovde u ovoj kolekciji iz te edicije ima Munja i onaj smećar kamion, aviončić i sad ovo...
8cd7f358510b37846301d0251173d6e5.jpg
 
Pa zapravo je i ocekivano, Zare Grom je glavni lik u prici treceg dela tako da je mogao da bude ili on ili Kruz Ramirez (oko koje ce sigurno biti baziran sledeci deo, ako ga bude) :D

Edit: i figurica je odlicna, kao i ovaj diecast autic koji moze da se kupi. Klinac ih obozava kao i ja, pa imamo skoro sve autice 😂

Isteklo vreme za edit pa pisem novi post.

Odslusao sam pricu i utisak mi kvari sto je Zare Grom u jednom trenutku Zare Grom a u drugom Jackson Storm (u tekstu je prevedeno, ali u zvucnom delu ga zove originalnim imenom na prvom pojavljivanju).

Takodje, imalo bi zaista vise smisla da je Kruz igrackica jer je ipak ona bitniji lik od Zareta koji je zapravo negativac..
 

Prilozi

  • 20240509_110035.jpg
    20240509_110035.jpg
    106.1 KB · Pregleda: 19
Podsetite me, da ne pretrazujem figurice, ima ih puno 😅
Za automobile je bio crveni auto, a za automobile 2 onaj kamioncic ili?
 
Da, da, Munja pa Mejter pa Zare :D
 
Vrh Dno