Šta je novo?

Kolekcije sa kioska

Izgleda da ni za Marvel nema mnogo zainteresovanih...juče je izašao broj 5
 
Moram da konstatujem isto što i @Nadla ,

Kombi je jako lepo odrađen, ali ova varijanta sa žutim kartončićem, uzeo sam je juče. Baš ću da vidim šta će ovi iz Global press-a da pošalju jer sam i pretplaćen, ali vidim da cirkuliše i verzija sa sivim kartonom ispod, koja izgleda drugačije, sa drugačijom rešetkom napred kao i drugačijim migavcima, namenjena za neko drugo tržište. I u prvoj turi pretplate od 8 brojeva su svašta slali pretplatnicima, i sa ubijenim blisterima itd. Meni je blister nebitan dok god je model čitav, jer ionako ide u policu, ali nekom kolekcionaru je to jako bitno.
 

Prilozi

  • 20240416_222324.jpg
    20240416_222324.jpg
    277.8 KB · Pregleda: 193
Odgovorili su na pitanje 😅 salu na stranu, mislim da svakako imaju neki okvirni spisak, ali im se menja prinudno jer nemaju dovoljno primeraka svakog modela, pa sta im stigne, to puste u prodaju.
 
Evo ko hoće da sakuplja sličice za euro 2024.
 

Prilozi

  • 3865085_album-pr-datum_ls-s.jpg
    3865085_album-pr-datum_ls-s.jpg
    46.9 KB · Pregleda: 100
Ko može nek mi proveri za Šumske Životinje broj 46, dal je izašo i kad. Trebao prošle srede, al nema ga nigde.
 
Ipak je deagostini napravio dva različita kombija za isti model, ovaj je drugačiji

 
Tacno, ali ovaj sa migavcima gore je mnogo bolje odradjen.
 
Ako neko iz NS nije našao VW kombi, video sam jedan na trafici na ćošku stražilovske i bul cara lazara. Mapa

Nisam video koja je verzija
 
Nazad
Vrh Dno