Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako da podelim 750ti na 2 naloga?probao sam isti bat samo druga adresa i nece
izlazi samo STRATUM DETECTED NEW BLOCK
 
Poslednja izmena:
Ja koju god probam Ip adresu na ptt adslu da otvorim nalog odmah posle nekoliko minuta ban..promenio sam 10 Ip adresa..idem na cc clener da izbrise sav coocikes i historu ali izgleda ne pomaze..verovatno su nasli neku drugu foru sem ip adrese jer PTT net retko ko koristi

Isti problem, od juče. Banuje i sa samo jednim nalogom na svakoj IP. Probao support, ništa korisno, preporuka da kupim neki od paketa i copy/paste ToS.
 
Poslednja izmena:
sta raditi sa kerovima cena im pada a i priblizava se onaj famozni blok kad ce se zarada prepoloviti naravno znam da ga niko ne kopa ali sta ce biti sa cenom dali ce skociti
Sigurno, kao što je svaki put skakala na prethodnih 5 polovljenja bloka :D
 
Isti problem, od juče. Banuje i sa samo jednim nalogom na svakoj IP. Probao support, ništa korisno, preporuka da kupim neki od paketa i copy/paste ToS.

Probao sigurno 15 IP adresa sa ptt-a sve banovane posle 10 min, sad moram da probam na telekomu da vidim kakva je situacija.
 
ljudi zasto se zanosite i gubite vreme, sve je manje NE banovanih adresa uzmite demo i kopajte i sve radi , kad ga otplatite uzmite jos jedan i ovako je zarada veca nego bilo sta drugo
 
Probao sigurno 15 IP adresa sa ptt-a sve banovane posle 10 min, sad moram da probam na telekomu da vidim kakva je situacija.
Ako te banuje na i na prvoj IP koju uzmes kod Telekoma, nemoj dalje da trosis adrese...nesto je do tebe onda...Onda ti jedino preostaje da uzmes DEMO ili da kopas nesto drugo...
 
Ako te banuje na i na prvoj IP koju uzmes kod Telekoma, nemoj dalje da trosis adrese...nesto je do tebe onda...Onda ti jedino preostaje da uzmes DEMO ili da kopas nesto drugo...

Ne verujem da je do njega, PTT.rs ima veliki opseg adresa, a nema tako puno korisnika, već 3 žalbe ima od sinoć, izgleda je ban na hostname.
 
Cekamo i Nesica da cujemo njegove vesti... Najavio je nesto i sad ga nema.
 
Ako kopam recimo free sa jedne IP adrese 2karte/4 naloga. I pre par dana sam podigao 10e po nalogu, interesuje me da li mogu da ostavim minere da rade i 20 dana nakon podizanja,pa kad uplatim demo ili starter nalog da podignem sve iskopano?

Može, provereno.
 
POceli da banuju demo-e od danas ko ima vise od 4 miner-a sa jedne ip adrese,to je vest

Lozim vas bre,sta vam je:p
Nisu jos.Inace se ne bi ovako zezao jer imam xy naloga.
Verovatno nikom nije palo na pamet da kupi toliko:smoke:
Premda sam se drzao pravila sopstvenog:1ip=8demo-a
E sad sto sam naso dosta ip lokacija sa kasvetnim netom,to je drugo
 
Nego jel probao neko vise od 10 demoa i ujudno vise od minera po ip adresi?
 
pmfrulez isprazni sanduce, sad sam kupio demo na jednom nalogu nego da li mogu sad da otvorim nove naloge i da kopam na ovoj IP adresi. Dakle 1 demo nalog i recimo 1 neverifikovan nalog koji ce da kopa na istoj IP adresi.
 
pmfrulez isprazni sanduce, sad sam kupio demo na jednom nalogu nego da li mogu sad da otvorim nove naloge i da kopam na ovoj IP adresi. Dakle 1 demo nalog i recimo 1 neverifikovan nalog koji ce da kopa na istoj IP adresi.

mozes do 4 sve skupa,mada cujem da su zategli malo pa hoce da banuju i ko ima ispod 4 naloga na jednoj ip al sa 2 naloga po ip adresi ne bi smeo da imas problem
 
Ako te banuje na i na prvoj IP koju uzmes kod Telekoma, nemoj dalje da trosis adrese...nesto je do tebe onda...Onda ti jedino preostaje da uzmes DEMO ili da kopas nesto drugo...

Nije do mene, probao na jednoj masini nece probao na drugoj ban sve cistio history sve radio po propisu i nista.
 
Nije do mene, probao na jednoj masini nece probao na drugoj ban sve cistio history sve radio po propisu i nista.

ma jok,nema veze history...
Sta ima veze koja masina.
Gleda ti se samo public ip,to je ono sto oni vide,drugo nema veze
 
ma jok,nema veze history...
Sta ima veze koja masina.
Gleda ti se samo public ip,to je ono sto oni vide,drugo nema veze
ma nema veze vise ni IP za free nalog..ovaj moj ptt menja adrese da nijedna veze nema sa drugom..cak i prvi broj svaki put menja..pa opet cim napravis i prvi nalog odma ban cim pocnes da kopas ..nema veze i kad napravim nalog sa skroz drugih racunara..probao sam cak i sa tabletom i skroz nekim levim browserom da napravim nalog isto..verovatno banovao ceo ptt hosting
 
Da potvrdim da i dalje nema nikakvih problema sa free nalozima, sinoć napravio 4 na novoj IP adresi i radi, za sada
 
E onda ce da vide moje pare, samo sutra....

Cekm ako imam 10 demoa onda znaci da mogu 40 minera sa iste ili ne?
ne mozes da ako imas 10 naloga 40 minera , imamo i vise demo-a pa postujemo pravila (1IP-10 demo naloga i bez problema) kad istekne opet jovonanovo i tako dok traje, a mozes i starter uaeti
 
koristim exe net, provajder radi samo južno od paraćina, tako da ga verovatno koristi malo broj ljudi
 
@dzonikg28 PTT je izgleda zadesila sudbina Telenora... Pojedinci koji koriste free naloge verovatno su korisnici neki manjih provajdera kao sto je ciki naveo
 
Sta radite kad imate recimo 10 demo naloga na jednoj IP adresi, a ne isticu vam svi u isto vreme?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno