Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
KOje net/provider?
Prepostavljam "USB NET" ?

Naaaah...KDS...kablovski net...doduše koristio sam foru sa tačkicama i nisam brisao cookes pre pravljenja novog naloga i logovanja na druge...znači par grešaka sa moje strane...sad sam napravio nove, na različite mejl adrese (nekorišćene), brisao cookies pre otvaranja novog naloga...
 
Nesto je kod tebe problem. Radi sve od jutros normalno.
 
Na mom kompu je pisalo ono interupted pool 0, i nije radilo...a rig mi se restartovao...moram staviti u startup lepo i cao.
Nego recite mi da li mogu 4 bat file-a da stavim u startup, naravno razlicita, i hoce li mi on pokrenuti sva 4 ili samo 1?
 
Ne razumem ja tu nista :)
Ne znam gde to sve treba da stavim....
 
Poslednja izmena:
mozes slobodno staviti svoje bat fajlove koje imas od majnera u start :)
 
@ravojsa033
dogovor (predlog na ovom forumu) je bio da se ne otvara više od 10 (ukupno) demo naloga sa jedne IP....tvoja odluka je da li ćeš to poštovati ili nećeš.....
 
Ako kopam recimo free sa jedne IP adrese 2karte/4 naloga. I pre par dana sam podigao 10e po nalogu, interesuje me da li mogu da ostavim minere da rade i 20 dana nakon podizanja,pa kad uplatim demo ili starter nalog da podignem sve iskopano?

Drugo pitanje. Da li je neko probao 2 Starter naloga na 1 ip adresi 3 grafike/6 naloga?
 
Ja koju god probam Ip adresu na ptt adslu da otvorim nalog odmah posle nekoliko minuta ban..promenio sam 10 Ip adresa..idem na cc clener da izbrise sav coocikes i historu ali izgleda ne pomaze..verovatno su nasli neku drugu foru sem ip adrese jer PTT net retko ko koristi
 
@dzonikg28
zasto lepo ne kupis Demo i kopas bez razmisljanja da li ce te banovati...
 
Nznm sta vi radite ali ja nista ne brisem sem sto promenim ip na adsl i napravim 4 naloga preko laptopa i preko Team Viewera pristupim masini koja je isto na adsl i unesem sve potrebno u bat file i zamislite radi :D
 
Ja koju god probam Ip adresu na ptt adslu da otvorim nalog odmah posle nekoliko minuta ban..promenio sam 10 Ip adresa..idem na cc clener da izbrise sav coocikes i historu ali izgleda ne pomaze..verovatno su nasli neku drugu foru sem ip adrese jer PTT net retko ko koristi

Eto...upropasti gomilu IP adresa.... Nasli su tu foru da ti ostane na nalogu HASH iako si prestao da rudaris...naravno i dalje vazi pravilo od 4 naloga po IP, ali posto ti na onom nalogu starom otkucava i dalje HASH cim upalis jos jedan novi nalog, on ocita kao da rudari 5 naloga i odma te ban. To se meni desilo, i napisao sam to, ali ko ce da cita 220 strana realno...
 
Nisi u pravu jer kod mene to funkcoinise ;)
 
Ako promenis IP onda funkcionise...ali ja nisam menjao IP vec sam ugasio rudare i napravio nove naloge i upalio ih na nove naloga. Da sam promenio IP nakon gasenja ne bi dobio ban.
 
Tu se vec slazem ...
 
Ja koju god probam Ip adresu na ptt adslu da otvorim nalog odmah posle nekoliko minuta ban..promenio sam 10 Ip adresa..idem na cc clener da izbrise sav coocikes i historu ali izgleda ne pomaze..verovatno su nasli neku drugu foru sem ip adrese jer PTT net retko ko koristi

Meni za sada rade ova nova 4 free naloga....nove mejl adrese- ne korišćene (i bez fore sa tačkicama), nakon otvaranja svakog naloga (gašenje browser-a i pokretanje CCleaner-a), takodje pre pregleda svakog od naloga obavezno CC....
edit:
džoni da nemaš "leteću" kartu na tim nalozima? Možda je i to razlog (ako su provalili način rada).....
 
Poslednja izmena:
Koji ste vi kraljevi...kako vas ne mrzi pravljenje novih naloga. Uzmete demo i kada se setite dignete pare...samo kontrolisete da li rade rudari i to je to. Nema briga bole vas uvo.
Neko je rekao navodno da kada prodje 10 dana od demo, ne mozes da rudaris vise na tom nalogu. Mislim da je to glupost, ali cu vam tacno licno reci danas u 4 jer mi tada istice 1 demo.
Ja sam uzeo 6 demo na 6 naloga za 6 kartica. 666 :D ne brinem nista...kada mi padne na pamet ja dignem pare i to je to :D
 
Pa dobro ljudi ne mogu svi da odvoje pare za demo naloge....nekom je i to puno, pogotovo ako je puko 3-4 puta i sad je u minusu...;)
 
Koji ste vi kraljevi...kako vas ne mrzi pravljenje novih naloga. Uzmete demo i kada se setite dignete pare...samo kontrolisete da li rade rudari i to je to. Nema briga bole vas uvo.
Neko je rekao navodno da kada prodje 10 dana od demo, ne mozes da rudaris vise na tom nalogu. Mislim da je to glupost, ali cu vam tacno licno reci danas u 4 jer mi tada istice 1 demo.
Ja sam uzeo 6 demo na 6 naloga za 6 kartica. 666 :D ne brinem nista...kada mi padne na pamet ja dignem pare i to je to :D

Da si malo bolje racunao ne bi tako pricao das unapred 150e za maglu a dobijes za 10 dana 150e ako ne ispare tako da je ovo prica sa puno rizika a za demo da moze da se kopa kad istekne bila bi dobra prica za nas ali ne i za njih od avansa zive. Kad ti istekne demo moci ces da kopas jos 48 do 72 sata na tom nalogu.

@delevic upravo to treba koristiti taj luft nakon isteka demoa za kopanje i smanjiti rizik od gubitaka
 
Poslednja izmena:
Ne morate od jedanput da kupujete 4 demo naloga. Neka masine sve vreme kopaju i zaradjuju. Vi kupujte jedan po jedan nalog i podizite pare.
 
Poslednja izmena:
Ja sam kupio 1 po 1. Kada zaradim sa grafikama i tim 1 demo nalogom 15e, znaci za 1-1 i po dan...ja kupim jos jedan...i tako nisam puko 150e, vec kada bi sutra otisli puko bi 10e....sto je 4-5 piva u kaficu :)
Kada dodjem do 100e zaradjenih tamo malo posle nove godine cu uzeti jedan starter i tako....znaci sve radim na sigurno sa sto manje ulaganja odma.
Kada sam poceo imao sam 0.3 BTC u raznim valutama...sada i posle 7 kupljenih naloga imam 0.7 BTC...za mesec dana odprilike...pa malo li je zarade sa 6 grafickih :D
 
Koji ste vi kraljevi...kako vas ne mrzi pravljenje novih naloga. Uzmete demo i kada se setite dignete pare...samo kontrolisete da li rade rudari i to je to. Nema briga bole vas uvo.
Neko je rekao navodno da kada prodje 10 dana od demo, ne mozes da rudaris vise na tom nalogu. Mislim da je to glupost, ali cu vam tacno licno reci danas u 4 jer mi tada istice 1 demo.
Ja sam uzeo 6 demo na 6 naloga za 6 kartica. 666 :D ne brinem nista...kada mi padne na pamet ja dignem pare i to je to :D

Lako ti tako da pricas kad nisu opeljesili na drugim mestima..nije proslo 2 meseca kako me mintpal opeljesio sad da ulecem u rizik i ovo btca sto mi ostalo da dam nekom..ja koje sam srece cim uplatim te naloge oni ce da ugase sajt
 
Za manje od mesec dana kopanja(od 19 novembra), prvo 12 neverfikovanih naloga kopalo 5-6 dana, pa kasnije kupljeno 24 naloga (1.0661 BTC) , iskopano 1.87976546 BTC, zaradjeno 0.81366546 BTC, 12 demo mi istice danas, a ostalih 12 za 3-4 dana. takodje 6 kartica.
 
Za manje od mesec dana kopanja(od 19 novembra), prvo 12 neverfikovanih naloga kopalo 5-6 dana, pa kasnije kupljeno 24 naloga (1.0661 BTC) , iskopano 1.87976546 BTC, zaradjeno 0.81366546 BTC, 12 demo mi istice danas, a ostalih 12 za 3-4 dana. takodje 6 kartica.

Trebao si napisati sa koliko IP adresa, ovako ispada da je sve sa jedne :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno