Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ako nekom treba imam 4 naloga za demo koji nisu banovani, radi logovanje, colect ali kad popunim doge adresu i iznos traži mi virifikaciju jer sumnjaju da sam bot? Imam na svakom nalogu 1.5e ...
Juče je očajno radio pool kod mene više je zvrndao u prazno nego što je radio, noćas malo bolje al evo opet prekida....
 
ako nekom treba imam 4 naloga za demo koji nisu banovani, radi logovanje, colect ali kad popunim doge adresu i iznos traži mi virifikaciju jer sumnjaju da sam bot? Imam na svakom nalogu 1.5e ...
Juče je očajno radio pool kod mene više je zvrndao u prazno nego što je radio, noćas malo bolje al evo opet prekida....

Pre koliko dana si platio te demo naloge? Probao si novu doge adresu da uneses?
 
Radi sada stratum na svim nalozima... videćemo oće li da potraje.
 
Ljudi, kad pocne da zeza bitno je da ne dirate nista. Ako ugasite miner nece se nakaciti vise na stratum. Ja ne diram apsolutno nista i moji gubici su stvarno minimalni. Ne znam u cemu je inace fora da nekome kao meni radi a nekome ne radi uopste.
 
Ja sam primetio jednom mineru da nije kopao juče od 16h, ugasio/upalio i iz trećeg puta je prošlo (svaki put sam sačekao 2-3 min)... tako da nije baš da ne treba dirati.
 
+1 sto kaze Saj. Ista zarada, a potrošnja struje mnogo manja. :p Čak nam i pomažu.
 
samo da izdrzi, kako lepo baca sherove...:) nadam se da su resili problem koji su imali...
 
Evo kako je kod mene na jednom nalogu (miner kopao kao i kod ostalih - sa prekidima)...nalog nije banovan nije ni blokiran...
2014-12-09_142847.png2014-12-09_142941.png

edit:
sad sam restartovao minere, svi rade kako treba pa ćemo videti kasnije da li se dešava išta neobično
 
Poslednja izmena:
Pa zakucao ti je sinoc. CGWatcher na svaku kartu zbog ovakvih situacija.
 
Izgleda da sam odmah ban cim napravis vise od jednog free naloga na istu ip adresu
 
Pa zakucao ti je sinoc. CGWatcher na svaku kartu zbog ovakvih situacija.

Meni nece watcher da radi tako, cim ga pustim na drugi nalog on se zakuca.
Jel pustas po jedan na kartu ili na svaki nalog po jedan?
 
dzoni, kada te tako zaredi pravi 2 naloga, meni su jedno vreme banovali odmah 4 naloga, sa 2 radi normalno
 
Ovi stvaro hoce da nas se rese! Ajde vidi pa javi. Mislim imam jos 3 dana do novih naloga, valja znati unalred.
 
sad proverih 4 naloga gde gruvaju 2x 280x, do sad davale 1.2-1.3 sad 0.53
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno