Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ahahahaha kako sam glup ispao sada jaoooo. ***** sam napravio novi profil da kupim demo, i prebacio graficku na njega a nisam sacekao da padne Hash, i isplao je kao da rudarim na vise naloga sa jedne IP i sada mi banovali sve 4 adrese :D

Steta... da znas samo, meni hes na nalogu ne pada vec 12 sati.
 
evo pripremam mob, naso neku staru nokiju pa da preko nje zakacim jednu masinu (4 naloga) nego sta mi predlazete koji pripejd da uzmem VIP, MTS ili Telenor??? kakva su iskustva, cini mi se da VIP pod edge radi jako sporo za druga dva provadera nisam siguran...

Mrzi te da pregledas 10 strane unazad ?!!!
 
izgleda da je game over
Bug Fixes

It should also be noted that our development team has removed limitations on ASIC devices. High hash rate users will now earn more; however, hash rate renters will need to use a minimum of 10 Mh/s and must consolidate their hash under a single account. Distributing the hash rate between multiple accounts will result in an earnings limitation.
 
Nemoj se maješ sa gprs modemi, malo je verovatno da će dobiješ nebanovanu adresu, bar na MTS-u
 
izgleda da je game over
Bug Fixes

It should also be noted that our development team has removed limitations on ASIC devices. High hash rate users will now earn more; however, hash rate renters will need to use a minimum of 10 Mh/s and must consolidate their hash under a single account. Distributing the hash rate between multiple accounts will result in an earnings limitation.
ma to je staro, vec par dana...ako imas jaci asic 10mh/s mozes da pravis 2e dnevno...
 
izgleda da je game over
Bug Fixes

It should also be noted that our development team has removed limitations on ASIC devices. High hash rate users will now earn more; however, hash rate renters will need to use a minimum of 10 Mh/s and must consolidate their hash under a single account. Distributing the hash rate between multiple accounts will result in an earnings limitation.

Pogledaj datum...to tu stoji vec 2 nedelje or so :D
 
Nesto im zabolo, vise i ne pravi evrice...zaledilo na nekoj cifri i vrti...
 
Sazvali urgentni krizni sastanak, zbog abnormalnog povećanja broja demo naloga.
 
Grr :smash: Dugo nam je i trajao :D ko ce sad da cupa usb modeme i ponovo da vraca masine na FTC :d
 
Poslednja izmena:
meni obracunali na najstarijem nlogu ...povuko sam sa njega ostala 10 jos uvek nula...ala su me pokrali na njemu vrh...4 referala 0.54e mojih na drugom nalogu....a na ovom sto sam digo kintu 17 referala 0.36e
 
meni obracunali na najstarijem nlogu ...povuko sam sa njega ostala 10 jos uvek nula...ala su me pokrali na njemu vrh...4 referala 0.54e mojih na drugom nalogu....a na ovom sto sam digo kintu 17 referala 0.36e

Jesi siguran da su svi još uvek aktivni? Možda ćeš dobiti razliku kad obračunaju sve....
Nesto im zabolo, vise i ne pravi evrice...zaledilo na nekoj cifri i vrti...
Kad si spomenuo i ja obratio pažnju na to...isto zabolo i ni makac....izgleda sve zaledjeno..jbga zima došla, hladno.... :d
edit:
meni počelo kuckati zaradu...samo zaradjeno od juče nema nigde...
 
Poslednja izmena:
Meni idu TODAY'S EARNINGS ali i dalje nema LIVE BALANCE...
 
platio jedan acount...probao josh jedan free...sa banovanog IP-a....placen radi....novi sa iste IP adrese BAN .....
 
Jedno pitanje za sve... Ako je ovo vec toliko isplativo, zasto odmah ne kupujete starter nego demo?

Ja vec vidim scenario... Ljudi daju dosta para za naloge koji ce im donositi zaradu, neko drugi tim novcem kupuje novcice... Na kraju ce da se desi pump, nama sica koliko su i obecali a njima resto zarade :d


Pa sinoc sam Nesicu pisao da sam se ulogovao na pogresni nalog s jednog riga i da sam ocekivao da mi banuju svih 8 naloga zbog toga a ti si mi rekao da okacim IP adrese na drekavac.



a jes zaboravih,


puklo sve jer danas prvi dan nisam cekao 11 da povucem sve :p
 
Meni su banovali 3 naloga... prokleti VPN ne funkcioniše nikako. Sad sam na svim uzeo demo...
 
a.... da li je izvodljivo da se uposle npr 4 grafike na jednom rigu (jedna IP adresa, naravno :D) sa 8 demo-a i posle tih 10 dana da regularno kaplje od kopanja samo na tim istim nalozima?
 
Poslednja izmena:
a.... da li je izvodljivo da se uposle npr 4 grafike na jednom rigu (jedna IP adresa, naravno :D) sa 8 demo-a i posle tih 10 dana da regularno kaplje od kopanja samo na tim istim nalozima?

Još niko nije rizikovao da kopa sa 1 IP na 8 demo naloga...svi se drže proverenog kopanje sa 1 IP na 4 demo (ili free) naloga
 
ma ljudi organizovali nagradu igru, pa zato kasne...jel ovo neki nas nikname19 :)

A sto mi poznato ovo na kraju boldovano, jer to ona cuvena...kada sve krene nizbrdo posle nje...

ahahahahah

Good Evening Shibes,

We are excited to announce that the lucky winner of our "Who Wants To Be a Dogecoin Millionaire" contest has been chosen. We want to extend a big congratulations to user "nikname19" who was among the first 1,000 CryptoPay withdrawals. Your earnings will be transferred to your CoIntellect account shortly.

We also want to encourage those who didn't win to stay tuned for additional contests and sweepstakes in the near future. Our promotional team is hard at work organizing these events and enriching all of our users. Be sure to check our Facebook page for our other contests.

https://www.facebook.com/JoinCointellect

To The Moon!
CoIntellect Staff
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno