Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
saldo posle ove egzibicije :)

od kad sam poceo da kopam na ovom pool-u zaradio sam
0.44166606+ vecerasnja zarada
0.5406 potrosio danas i juce na 11 demo naloga
.....................................................................
-0.09893394 saldo

sinoc zarada bez demoa bila 0.054btc tako da danas ocekujem vise i tu cu biti negde sa stanjem iskopano za 17 dana = ulozeno u demo-e


kad sam tri meseci kopanja vtc-a mogo da bacim za 0.15 btc mogu i ovo ko ne reskira ne profitira
 
"minirao sa vise mesta(a jedno je bila virtualna masina sa range-om adresa koji je banovan) , uredno sa tog naloga kupi referale , ali miniranje mu uopste ne ide..."

Koji je logican i opravdan razlog za ovakav potez?Ako sam dobro razumeo covek je sa vise razlicitih masina/ipjeva kopao na jednom demo nalogu?Od mene bi odma dobio ban za tako nesto,ali sa planete :)
pa ti ga banuj slobodno :)
mrzelo coveka da pravi naloge , nego pustio sve sto mu raspolozivo na jedan.
 
saldo posle ove egzibicije :)

od kad sam poceo da kopam na ovom pool-u zaradio sam
0.44166606+ vecerasnja zarada
0.5406 potrosio danas i juce na 11 demo naloga
.....................................................................
-0.09893394 saldo

sinoc zarada bez demoa bila 0.054btc tako da danas ocekujem vise i tu cu biti negde sa stanjem iskopano za 17 dana = ulozeno u demo-e


kad sam tri meseci kopanja vtc-a mogo da bacim za 0.15 btc mogu i ovo ko ne reskira ne profitira

Ti ces da se oparis zapamti sta sam ti ja rekao ;) a kad se oparis zaradis nekoliko desetina btc-ova ima da castis :D
 
sacekajte da prodje "kliring", tj sad 23h kad isplacuju, pa kazite kakvo je stanje
 
Ljudi pojavilo mi se 1.495€ ovo gdje pise HELD izgleda i to neka dodatna zarada od dema ali tek se moze podici za 14 dana, tek mi se ovo sad pojavilo vjerovatno sto se gotov demo otplatio.
Mozda @pmfrulez na 11 demoa dobije jos 16€ hahahah krenulo ga.
Ko je otplatio demo jel mu doslo ovo u HELD?

Aaa ovo je neko vjerovatno od referala uzeo demo pa odma ide 10% od njegovog dema meni, i zato cu tek ovo moci podici za 14 dana znaci razjasnjeno neko ko se registrovao na moj kod uzeo je demo tako i treba ajmo sad svi uzimajte demo hahhah :)
 
Poslednja izmena:
Ti ces da se oparis zapamti sta sam ti ja rekao ;) a kad se oparis zaradis nekoliko desetina btc-ova ima da castis :D

valjda sam i ja zasluzio neku donaciju za rizik i lucdacke eksperimente...od referala slaba vajda moracu i ja da stavim doge adresu hahaha
al ako kazes da treba da castim brate ne ustrucavaj se kazi kolko sam duzan platicu kad pokrijem minus.....zezam se ....ne shvati ironicno....i jesam ti duzan al stvarno


edit: kolka sam ja bulja u sve sam uletao kao muva bez glave na osecaj...:) a upropastio samo jednu telekom ip adresu i popio ban samo jednom
 
jel hocete da napravim spisak sa ip na demo naloyima, da se ljudi ne kupuju na njima demo kad je vec kupljen?

Ynaci, ako sam dobro rayumeo na nalozima gde sam dostigao limit od 10 evra (4 naloga na 1 ip adresu), mogu da kupim demo za sva 4 naloga?

ili
na ta 4 naloga sa 1 ip adrese kupim demo za 1 nalog i otvorim 3 nova neverifikovana, zar ta 3 neverifikovana nece banovati posto na toj ip vec imam 4 naloga na kojima hesh nije na nuli, malo sam umoran apa usporeno mi radi mozak

Ili sam ja nešto propustio u ovoj priči, ali nešiću mislim da ti taj spisak ne treba, nije bitna IP adresa sa koje si kupio demo nalog, i nije bitna IP na kojoj će da kopaš, bitan je NALOG, ispravite me ako grešim, i posle možeš da radiš šta oćeš ( ledio je tako kupio demo nalog, promenila mu se IP na MTS gprs, a nalog i dalje radi, znači nije bitna IP adresa )
 
Ljudi pojavilo mi se 1.495€ ovo gdje pise HELD izgleda i to neka dodatna zarada od dema ali tek se moze podici za 14 dana, tek mi se ovo sad pojavilo vjerovatno sto se gotov demo otplatio.
Mozda @pmfrulez na 11 demoa dobije jos 16€ hahahah krenulo ga.
Ko je otplatio demo jel mu doslo ovo u HELD?

ja sam koristi tvoj invite kod mozda je moj najstariji nalog koji je sad demo dao 10 posto tebi
 
Ti ces da se oparis zapamti sta sam ti ja rekao ;) a kad se oparis zaradis nekoliko desetina btc-ova ima da castis :D
Nije majka grdila sina zato sto se kladio , vec sto se vadio:D

Zelim ti da ti se vrati ova za...ancija , ne verujem da ce litvanci vec sad na havaje , ali zamisli ako ovi puni kao brod tako krenuli sa nalozima od po hiljade evra I potrefi se da je to bilo bas ovih dana...
 
Ljudi pojavilo mi se 1.495€ ovo gdje pise HELD izgleda i to neka dodatna zarada od dema ali tek se moze podici za 14 dana, tek mi se ovo sad pojavilo vjerovatno sto se gotov demo otplatio.
Mozda @pmfrulez na 11 demoa dobije jos 16€ hahahah krenulo ga.
Ko je otplatio demo jel mu doslo ovo u HELD?

To ti je od referala tj od pmfruleza koji je kupio demo, pisao sam vec o tome..
 
valjda sam i ja zasluzio neku donaciju za rizik i lucdacke eksperimente...od referala slaba vajda moracu i ja da stavim doge adresu hahaha
al ako kazes da treba da castim brate ne ustrucavaj se kazi kolko sam duzan platicu kad pokrijem minus.....zezam se ....ne shvati ironicno....i jesam ti duzan al stvarno


edit: kolka sam ja bulja u sve sam uletao kao muva bez glave na osecaj...:) a upropastio samo jednu telekom ip adresu i popio ban samo jednom

Treba da castis posto si ti ozenjen ne smijes s nama u baksuzluk, odvedi ove nas mladje na provod, fine neke zenske pripremi :p :p

Skonto sam to je od tvog dema odma meni prikazalo ti si znaci prvi od moji referala koji je uzeo demo to je to.
Ajmo sad ovi 50 referali svi demo uzimajte isplatice vam se :p vidite da sve fercera samo demo uzimajte hahhah... sad ozbiljno @pmfrulez je bas dosta rizikovao pazite se pomalo uzimajte demo.
 
Poslednja izmena:
Treba da castis posto si ti ozenjen ne smijes s nama u baksuzluk, odvedi ove nas mladje na provod, fine neke zenske pripremi :p :p

Skonto sam to je od tvog dema odma meni prikazalo ti si znaci prvi od moji referala koji je uzeo demo to je to.
Ajmo sad ovi 50 referali svi demo uzimajte isplatice vam se :p vidite da sve fercera samo demo uzimajte hahhah... sad ozbiljno @pmfrulez je bas dosta rizikovao pazite se pomalo uzimajte demo.

moji anjeli
10448187_10204250867782690_8217770982945071215_n.jpg

doveo sam ih na ivicu egzistencije zbog mininga i nenormalno velikog kredita za moja primanja
valjda ce da krene majku mu
 
Aaa ovo je neko vjerovatno od referala uzeo demo pa odma ide 10% od njegovog dema meni, i zato cu tek ovo moci podici za 14 dana znaci razjasnjeno neko ko se registrovao na moj kod uzeo je demo tako i treba ajmo sad svi uzimajte demo hahhah :)

Da nema taj ....4712 kao nick ? ;)
 
Da li je i sa kupljenih npr. 8 demo naloga i dalje neophodno imati 2 IP adrese da bi se kopalo na tih 8 naloga?Tj. 2 x 4 naloga....
 
moji anjeli
Pogledajte prilog 155869

doveo sam ih na ivicu egzistencije zbog mininga i nenormalno velikog kredita za moja primanja
valjda ce da krene majku mu

Ma mora da krene ;)


@boooki nema tebe u mojim referalima jesi li se reg na ovaj kod iz potpisa?
aaaa evo te sad medju prvim sad mi izmjesao referale sad si ti prvi medju referalima i od tvog demo-a meni zarada ide, znaci nije pmfrulez, e on mora onda da casto dzaba je :p
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje, treba mi brz odgovor... Ako hocu da platim demo, jel nema veze ako je izmisljen mail ili moram neki pravi da koristim?
 
Da li je i sa kupljenih npr. 8 demo naloga i dalje neophodno imati 2 IP adrese da bi se kopalo na tih 8 naloga?Tj. 2 x 4 naloga....

probao bi opet ali vec sam jednom popio ban zbog toga ne bi da budem halapljiv dobro je i ovako :)
 
Jedno pitanje, treba mi brz odgovor... Ako hocu da platim demo, jel nema veze ako je izmisljen mail ili moram neki pravi da koristim?

meni su svi na onu foru sa tackom i uz to nepotvrdjeni...mrzi me da ih verifikujem jer bi za svaku veerifikaciju morao da upadam preko tora sa druge adrese ja mislim
 
Sto druze...
Ja sa lokacije gde ne kopam otvaram sve naloge, prebacujem sredstva... proveravam stanja.

Mislis da ne bi smeo da verifikujes sve naloge gde to je placen demo sa bilo koje ip adrese?
 
Mene i dalje zeza ono sto ne znam dali cu kupovinom demoa izbeci onu antibot verifikaciju. Mozda probam malo kasnije, razmislicu.
 
Sto druze...
Ja sa lokacije gde ne kopam otvaram sve naloge, prebacujem sredstva... proveravam stanja.

Mislis da ne bi smeo da verifikujes sve naloge gde to je placen demo sa bilo koje ip adrese?

+1 od prvog dana jos da dodam ali za svaki slucaj verifikaciju ako nije problem odradite sa te ip adrese gde se kopa
 
Poslednja izmena:
@saj
cepaj ti nove na istom ip-u najsigurnije pa verifikuj i uzmi demo
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno