Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a znaci to im je fora... kao daju vise, pa onda posle dok ti ne gledas ugase, a grafe rade i dalje :d
 
Probam i ja taj cointellect sa 1x 280x... koliko treba vremena da prođe da pokazuje nešto da stvarno kopa u statistici na sajtu?
Kopam već 30 min i ništa.
 
ma zabolo nesto, mineri i dalje bacaju sherove...ali na sajtu stanje se ne menja...tako vec zadnjih sat vremena....
 
Hvala. Baš sam našao kad ću da probam...

Da li je neko kontaktirao support da vidi šta se dešava?
 
nema na cemu, a nadamo se da ce uskoro proraditi...ili su izvalili sta se desava pa blokirali...
 
isplata kolko sam skontao u ponoc...ili ?
 
Pokrali su te :D Hahahahah baguje satj kada ima otvoreno 2000000000000 naloga :D

Odradio sam withdraw, tj kupio sam Doge, sada cemo da vidimo da li ce da legnu i koliko mu treba...

Vrlo moguce da je zato sve zapucalo jer su poceli da prebacuju pare....nemam pojma, ja sam svoje povukao pa cu videti.
 
Poslednja izmena:
pojavili se kad sam se izlogovao i ulogovao ponovo..
sad sam poslao na crypsy jos nista nije stiglo
 
Za 0,704 evra sam dobio 3774 doga, to je po kursu od 60 satosija 0.0022 btc. Cekam da legnu na Poloniex. Inace to je iskopala jedna 280x od 11 sati jutros, dakle za 12 sati 0.0022. :)
 
Ja kopam sat i po i ništa nemam kao da ide u prazno :)
Pustim ga do ujutru ako bude 0 ćao zdravo.
 
Samo da proradi ponovo, i da legnu ti Doge, da ne ostanu na "no men's land" :)
 
Da li je dobio neko kerove na menjacnicu ko je poslao veceras? ja sam poslao na trexx i nema ih ni u najavi...
 
Bice ono, dzaba ste krecili...ovaj kopali.... :)
a sada izgleda kopamo za dz...od kada je bila isplata stanje se ne menja...krompiric... Izgleda se admin konacno probudio i shvatio sta smo uradili :)
 
Poslednja izmena:
ono sto je najjace, ne dobijes nikakvu potvrdu transakcije....a i Goldi se ucutao, a navodno je on vec probao i sve je radilo normalno....nakon sto je postavio temu, ono se svi nakacili i zapucalo :) Sumnjivooo :)
 
Pa sad ono nije da sam nesto na gubitku, pustio sam procesor da kopa par sati da vidim o cemu se radi...
 
i ja poslao doge sa sva cetri naloga stiglo mi i po 10 posto od dva koja su pozvana sa glavnog na mintpalu a jos uvek ni traga...mada sam poslao pre desetak minuta ...kolko dogama treba otprilike da legnu ? :)
 
Meni se desavalo i nekoliko sati, tako da pitanje je sajta...Dok sam rudario na dwarfpool, legale su pare za minut, ali ovako kada sam prebacivao bilo je i do nekoliko sati. Pitanje je koliko brzo rade :D
 
u dobra stara vremena, kad je krapsi bio u punoj formi cekao sam doge ponekad vise od sat vremena :)
 
levo u statement imate statistiku gde kaze Withdrawals in process

€ 0.7837
 
klikni na cifru pored total withdrawals, pise 'wait for executed'

p123.jpg
 
Poslednja izmena:
Vredi li da se zezam ili da batalim? Dajte bre link za taj radeci miner.
 
Meni stigle doge na crapsy

p123.jpg

p123.jpg
 
Poslednja izmena:
ako kopas grafikom koristis cgminer za scrypt, ako kopas procesorom imas cpuminer 2.4 i sa njim kopas...
za sada ne radi sajt kako treba, znaci ne daje evrice...videcemo da li ce proraditi uskoro...za sada ne vredi da se zezas...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno