Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a ovo za invite code jel tacno da mora da se generise svaki put novi jer kad sa jednim kodom pozoves dva coveka sajt registruje samo jednu osobu od koje uzimas procenat

ja sam reg 8 naloga :D ustvari i vise jer sam podesava neke grafike svaki sam put promjenio ip pre nego sto sam se registrovao kad sam se drugi put registrovao uzeo sam kod od prvog naloga, kad sam treci put se reg uzeo sam kod od drugog naloga i tako dok nisam dosao do kraja svaki sam nalog registrovao na onaj predhodni nadam se da si me shvatio.
Ispadne tako da na svakom nalogu imam jednog od kojeg dobivam procenat 10% od zarade sa tog drugog naloga, sad na prvom nalogu imam dosta ljudi sto su se reg. jer su trazili da im dam kod.
 
Oce li mi neko pomoci.... bat file nece da pokrene, samo se ugasi...a uradio sam onako kako pise na sajtu

cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://66.55.92.73:8000 -p 123 -u 416ba4ab547be9f5 --thread-concurrency 8192 -I 16 --lookup-gap 2 --worksize 256 -g 1 --gpu-engine 1150 --gpu-memclock 1400

Jel to sve u redu ili sam zeznuo negde?
Ako si pocetnik skini guiminer alpha scrypt tamo ces se snaci za minutu sve nacrtano pise ne mozes fulat ;)
 
Pa sta ovo niko ne pusta procesore ?
 
Pa nisam pocetnik ali ne znam sta mu je. Napravio sam Bat kao i svi ostali ali samo se ugasi posle 1 sec, ni ne pocne da rudari....
 
stavi na kraju bat fajla pause pa vidi sta ga muci
 
@mige Pustam ja :D samo nesto mi jutros ne daju ko juce malo manje ali mnogo vise nego da bilo sta drugo kopam.
Za svako jezgro pravi nalog pustaj bice evrica jos ako imas neku kartu sto manje trosi neku HD7750 ili HD7770 moze i neka Nv karta pa da nabijas hash rate procesorima 8 jezgri 8 naloga uz nabijanje hasha oko 4€ za dan ima ovde dosta komplikacija dok pofatas najbolji odnos tj. najvecu zaradu :)
 
Pa ja moram da pravim 200 naloga za svako jezgro. Pa kad da uradim to ?
 
Kaze mi ovako kada pauziram
cgminer.exe : -s: "crypt" is not a number

Wtf ? :D
 
Auuu pa koliko ti procesora imas hhahahah pusti ih odma 4 jezgra na jedan nalog zaradices opet nesto ha ja kad imas toliko procesora.
@dzojstik to je taj miner probajte ako imas ista isplativije od ovoga ja sam za da se saltamo dalje, ovo meni sad izgleda najbolja zarada dok bude trajalo.

Svaki procesor na jednom nalogu zaradi 0.25€ za dan da je najgori...logicno za ove jake procesore Fx8 ili i7 treba pravit naloge jer vise se dobije
 
Poslednja izmena:
A sto ne moze sve na jedna nalog?
 
A cekaj kako mislite vise naloga....sign up 400 puta da radis? sa 400 razlicith mailova? :D
 
A sto ne moze sve na jedna nalog?

Moze ali ne dobije se isto tj. dobije se manje mozes ti na jedan nalog pustit 100 procesora, ali pitanje je koliko ces zaradit probaj ja stvarno nemam toliko procesora i ne mogu ti reci kakva je zarada. Znam da 8 jezgri na 8 naloga zaradi 2€ a ako nabijas hash nekom grafikom zarada ide do 4€ meni dosta s obzirom na potrosnju struje i na dobiveno samo da potraje.
 
2.2934 e za 8 sati kopanja 4x280x
Untitled.jpg
 
@goldi pustio sam 1 fx sa 8 jezgara , vrti vec 45 min i nista nema na cointellect-u.

Koliko ti u cpu mineru pokazuje hash?
kako nema meni za otprilike 10min pokaze na dashboardu prosjecni hashrate.
Koliko fx sa 8 jezgri daje ukupni hash u mineru?
 
nikako da resim gui miner zakuca mi komp cim pokrenem cetvrtog vorkera...sa 4 upaljena cgminera hashrate mi je oko 700kh/s a kad su sve na istom workeru po 765kh/s
 
ZAKACI SE IZ X-TOG POKUSAJA....

bytedd.jpg
 
2.2934 e za 8 sati kopanja 4x280x
Pogledajte prilog 154327

Znaci oko 7€ plus zarada od referala 10% ja mislim da nije lose :D
Ispade preko 500k satosija po jednoj R9 280X karti a na moneru bi dala mozda 150k satosija ne znam sad tacno koliko daje na moneru jedna R9 280X
Meni izgleda isplativo ako bude bez prekida radilo, mada zna nekad da pukne to sam primjetio obratite paznju!!

Koliko imas Ram-a na toj masini sa 4 x R9 280X ne znam sto puca mada ti nije bitan hash koliko sam ja ukapirao 700 ili 600 kh/s slicno ce ti davat.
 
Poslednja izmena:
zasto mi nije prihvatio jednu pozivnicu majku mu :) ? jel ti se desavalo ?
registrovan uredno pozvan preko mene ,hashrate ide a nemam ga u listi kao da ga nisam pozvao
 
Imam 3 naloga, od prvog naloga sam poslao invite za druga dva naloga.
Sva 3 naloga su obelezeni kao anonimusi, koliko kontam sta pise moram da koristim miner koji se skida sa njihovog sajta a za kojeg je neko pisao da je sa virusom (da li neko koristi ovaj miner ili koristite svoje cgminere?), da bih bio ulogovan pod username koji sam odredio a ne kao anonimus??
Sve ovo pisem jer mi stoji da od ta dva naloga nemam apsolutno nista kao bonus a trebao bih po 10% od svakog. Da li je zbog toga sto sam ulogovan kao anonimus ili sta je vec u pitanju?
 
Ma vjerovatno neka se greska desila sacekaj do sutra kad isplate stignu ako ne stigne sa tog naloga onda otvori drugi sto da gubis 10% zarade.
Meni je nalog otvorit minutu beze mogu svaki dan napravit 10 naloga to mi je najmanji problem.
Dosta si zaradio za 8 sati jos je tu bilo experimentisanja ako bude sve ferceralo bez prekida mozes ocekivat 7€ za 24h.

@Eddie ja sam pokusao taj njihov miner skinut i ima virus po**** mi je sistem posteno tako da ja to preporucujem da zaobidjes kopaj sa cpu minerom 2.4 i sa Cgminerom za grafe.
Ako hoces da ti ne pise anonimus odes na profil i promjnis name i onda ti se ne zove vise anonimus ;)
Od ta 2 naloga ces dobit bonus nocas kad bude isplata.
 
Poslednja izmena:
7.6 khs po jezgru iz fx 8320 na 4 ghz. ali ni na jednom od 8 naloga nema nista
 
Imam 3 naloga, od prvog naloga sam poslao invite za druga dva naloga.
Sva 3 naloga su obelezeni kao anonimusi, koliko kontam sta pise moram da koristim miner koji se skida sa njihovog sajta a za kojeg je neko pisao da je sa virusom (da li neko koristi ovaj miner ili koristite svoje cgminere?), da bih bio ulogovan pod username koji sam odredio a ne kao anonimus??
Sve ovo pisem jer mi stoji da od ta dva naloga nemam apsolutno nista kao bonus a trebao bih po 10% od svakog. Da li je zbog toga sto sam ulogovan kao anonimus ili sta je vec u pitanju?
anonimus je zato sto nisi tim nalozima dao ime...imas opciju gore desno anonimus
my profile i promenis name na tom nalogu koji si pozvao
 
7.6 khs po jezgru iz fx 8320 na 4 ghz. ali ni na jednom od 8 naloga nema nista

mozda ti je greska to sto nisi stavio dobar username...za svako jezgro na svakom nalogu imas razliciti usernameUntitled.jpg
 
Ljudi stalo i kod mene nista procesori ne daju pokreno sam ponovo minere da vidim
daj provjerite ko kopa sa grafama baca li evrice?
 
hashrate zaboo evrici stoje u mestu :)

E jes dugo trajalo :D kazu sve sto je dobro kratko traje pa tako i ovo haj nadamo se da ce proraditi.

Ugasili sad pregledaju ko ima duple naloge da banuju hahahha ili su otisli spavat cjeli dan je dobro radilo i vidi sad pukne izgleda vec 40min ne radi ako proradi javite ko prvi primjeti ugasite grafe nek se malo ohlade :D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno