Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Demo nalozi su mi istekli pre 3 dana ja i dalje kopam na njima sa gpu :)
 
Koliko si imao naloga po IP adresi? Tesko je sve popamtiti ko je sta pisao.
 
Najpre sam kopao na 4 free naloga pa kad je to isteklo kupio sam demo na ta 4 naloga tako da kopam već ~20 dana sa tim nalozima, pošto sam imao dosta referala svaki nalog ima ~50e...
Pa plaćaju naravno (bar tako piše u live balance) imam oko 2.2e dnevno sa gomilon referala, sutra će preko 10e pa ću da povučem bez fee od 30%.
 
Najpre sam kopao na 4 free naloga pa kad je to isteklo kupio sam demo na ta 4 naloga tako da kopam već ~20 dana sa tim nalozima, pošto sam imao dosta referala svaki nalog ima ~50e...
Pa plaćaju naravno (bar tako piše u live balance) imam oko 2.2e dnevno sa gomilon referala, sutra će preko 10e pa ću da povučem bez fee od 30%.

KAKO JE TO MOGUCE ?????
Da nisi premijerov mladji brat????? :d

Ispada da moze do 4 demoa po jednoj IP????
 
Poslednja izmena:
Znaci definitivno pustaju da se kopa na 4 demo naloga po 1 Ip adresi? Tacnije, pustaju dok vam Nesic ne svrati na Ip adresu :).
 
Pozdrav ljudi evo da se javim i ja.... imao sam 4 naloga od toga 3 demo i jedan free na jednoj ip adresi , nisam stigao da kupim ovaj 4 i dobio sam ban juce i to ban na sva 4 naloga... tj imam zaradu od demoa na osnovu contract earnings kopanje je stalo...
 
nešić da nebrlja mnogo ako treba svi će se skupimo da mu doniramo neki procenat da bude miran :)
Nikad nisam kopao sa više od 4 naloga po IP-u free ili demo nalozi svejedno, pošto mi internet nije problem....
Eh da sam premijerov brat, vodio bih politiku i kupio starter naloge i sve pet uvis :)

zarada.png

Mislio sam da prekinem kopanje ali noćas uzimam 10e i ništa nepipam pa dok traje.....
 
Poslednja izmena:
Savet ko ima ispravne fee naloge neka kupuje demo, kome lepo radi demo kad istekne neka kupi starter i rešeno, mada se sa starter nebi mnogo zaletao....
 
mene mrzi koktelektov bot, :p ,radim sve pedantno, ne brljam, ciste free naloge (4 komada) sam pretvorio u demo i nece da kopa, nalogu pristupano i kopano sa samo jedne ip adrese, a mogu da se kladim da sam potrosio manje ip adresa nego 70% ljudi ovde, samo jedini prduckam ovde pa vam se zato cini :d
 
Obrati paznju na referale.
Ulinkavanje referala je jako opasno jer po tome opasno seku.
Meni su jednom sasekli nekoliko komada po 4 naloga, sto free sto sa kupljenim demo i jedino sto im je bilo zajednicko je sto su svi bili pozvani sa jednog deme naloga na kome nikada nije kopano a donosio je 5-6e na dan. Jedino logicno je da je neko upropastio neku adresu sa koje sam kopao a posle toga lancana reakcija.
 
KAKO JE TO MOGUCE ?????
Da nisi premijerov mladji brat????? :d

Ispada da moze do 4 demoa po jednoj IP????

Znaci definitivno pustaju da se kopa na 4 demo naloga po 1 Ip adresi? Tacnije, pustaju dok vam Nesic ne svrati na Ip adresu :).

Najpre sam kopao na 4 free naloga pa kad je to isteklo kupio sam demo na ta 4 naloga tako da kopam već ~20 dana sa tim nalozima, pošto sam imao dosta referala svaki nalog ima ~50e...
Pa plaćaju naravno (bar tako piše u live balance) imam oko 2.2e dnevno sa gomilon referala, sutra će preko 10e pa ću da povučem bez fee od 30%.

4 demo naloga kopaju i nakon isteka 10 dana od kupovine istog? Cudno...

Da li na sva 4 naloga stoji od mining zarada?
 
Mikrotik nažalost nije u funkciji a i ako bude to nemenja stvar, za drugu IP adresu moram da imam poseban net.....
 
Svi polako gube nadu u boljitak cryptovaluta.
Mislim da je to dobar znak.
Ovo je bilo potrebno;)
 
mene zanima od ovih sto su uzimali dodatni internet, da li moze mesec dana bez ugovora? koliki su troskovi
 
mene zanima od ovih sto su uzimali dodatni internet, da li moze mesec dana bez ugovora? koliki su troskovi

Kod telekoma moze, ja sam uzimao pre dve godine.
Kolko se secam nista se ne placa, jedino ti je mesecna globa veca nego sa ugovorom.
 
I adsl može bez ugovora, što nebi mogo wireless kada se već koristi ista oprema i imam već ugovor na toj opremi, par klika od strane provajder u mojoj mikrotik baznoj stanici i eto novog ppoe naloga, meni lepo njima lepo.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno