Šta je novo?

Koji soft. koristite za narezivanje CD/DVD-ova?

Sirius9

Slavan
Učlanjen(a)
09.09.2007
Poruke
3,609
Poena
475
Evo, mala anketica, da vidimo šta se koristi najviše i zašto.

Ja sam do sad koristio neki stariji nero i dobro mi je služio, najviše sam koristio ono standardno snimi cd, snimi dvd, obriši cd/dvd-rw, zatim za pravljenje img ili nrg "slika" i snimanje istih posle a dobar mi je bio i zato što je u control panel ubacio alatkicu za dodavanje virtuelnih cd-dvd drajvova i učitavanje img/nrg slika tako da nisam morao ništa da narezujem da bi instalirao a nisam morao ni poseban prog da stavljam samo za to, extra za mene.
ALI, gledam sad ima Lite pa Micro pa sve do Multimedija Permium i to raspon od 45 megabajta pa sve do ludačkih 2 gigabajta, ccc

Vi, šta koristite ?

P.S. sve to na xp-u kod mene.
 
Poslednja izmena:
Cd burner xp pro + imgburn.
Kada ljudima reinstaliram sistem, instaliram im jetbee, jer je jednostavan i lagan.

Doduše, u zadnje 2 godine sam narezao 20 diskova.

Ttalk.
 
Ko to jos reze diskove :)

Shala. Neki nero.
 
+1 za ImgBurn
 
Nero.
 
ImgBurn keva edition :d
 
Ashampoo Burning Studio 2010

Bila je neka akcija pa su delili besplatne kljuceve pa sam tad instalirao
 
Nero, doduše u micro verziji.
Navikao sam na njega, a kao što već rekoše ljudi, režem u poslednje dve godine možda jedan disk mesečno.
 
Burn Aware, odlican, malen, besplatan (osim pro verzije), ImgBurn, Nero i Roxio kako kada.
 
CD Burner XP pro, besplatan a vrlo slican neru koji sam pre koristio, poceli su da smaraju sa gomilom gluposti koje dolaze sa njim, ovo radi tacno ono sto treba mada malo zeza ako se disk ne obrise full nego brzo ali dobro, ne smeta mi
 
Ashampoo Burning Studio 6 FREE +1
 
Stavio sam ImgBurn čisto da vidim kako izgleda, da li on prikazuje koliko će zauzeti sadržaj koji će biti rezan? izgleda mi kao da nero ima bolje rešen taj deo za nabacivanje fajlova!!!
A kad ste već pomenuli Ashampoo ja kristim Photo Commander njihov i prezadovoljan sam, za pregledanje i menadžment :) slika extra (sve ostalo naravno photoshop) tako da ću morati da probam sad i Studio :)
 
Stavio sam ImgBurn čisto da vidim kako izgleda, da li on prikazuje koliko će zauzeti sadržaj koji će biti rezan? izgleda mi kao da nero ima bolje rešen taj deo za nabacivanje fajlova!!!

Klikni na ikonicu show advanced input
 
999.jpg
 
Narezo 3 dvd-a (filmovi) sa imgburn-om,
prvi nije prošao verifikaciju ali win vidi sadržaj i može da se pusti/gleda,
drugi nije ni krenuo u verifikaciju, zaglavio nakon rezanja, win ne vidi sadržaj i ponaša se kao da nema diska u čitaču a
treći je uspešno završio i rezanje i verifikaciju prošao ali win ne vidi ništa na njemu, ista priča kao da nema diska u čitaču!!!

vratio nero 7.9.nešto i završio posao :/
 
Debelo tu nesto ne valja, koristim ImgBurn godinama, mislim da mi ukupno 3 diska nije upropastio a kamoli 3 za redom. :)
 
Nikad nijedan problem (ni najmanji) nisam imao sa ImgBurnom, nešto tebe zeza komp.:)
 
To je vrlo verovatno do kvaliteta diskova.

Ttalk.
 
Vrh Dno