Šta je novo?

Koji player je najbolji?

Gom player je odlican i besplatan, isto ima sve codece u sebi.
 
Znam, ali računam da će odmah skinuti pošto je tražio direktan link, a za noviju verziju će se valjda snaći.
 
Hvala ti i imaju li neka posebna podešavanja za ovaj plajer kojim bi se dobilo ono što klasična verzija nemože ili nema
 
Options - Tweaks - dečekiraj "Use the dark theme (default)".
 
Sta se preporucuje uz MPC-HC? ffdshow, madvr, CoreAVC (ili lavcuvid)? mozda haali?
 
MadVR + LAV Filters je ono što je kod mene, pošto ne može da se koristi DXVA preko internog MPC dekodera uz madVR, dok uz LAV može. Jedino sam za AVI fajlove stavio da se koristi MPC splitter jer LAV ume da brlja nešto, mada su možda to rešili u zadnjim verzijama, nisam probao.
 
Poslednja izmena:
Na podešavanje kodeka sam mislio tj na ovo što je pitao garson jer instalirati drugi player samo zbog teme je smešno
 
splayer-47.jpg

HD

ShaderEngineTMimage enhancement engine, reducing screen noise while rendering sharp picture quality
LiveColorTMcolor enhancement algorithms, presenting vivid images
SmartAmplifyTMIntelligent sound field balancing technology, giving your ears a treat

Low consumption

FastMotionTMsignificantly reduces CPU and memory footprint. Optimizated for modern multi-core CPU and GPU
PowerTravelTMpower-saving mode, reducing energy consumption and increasing the battery time for notebook
EyeCareTMtakes care your eyes for long time watching, ensuring a healthy viewing experience

Intelligent

Anti-SillyTMsmart, fuzzy-logical configuration, hundreds of branch logics automatically select the best mode based on the hardware configuration.
CloudMatchingTMIntelligent Subtitle Display technology, no longer need to google matching subtitles for foreign language films

Delicate beauty

After a number of enthusiastic users giving professional advices and design assistance, SPlayer interface focuses at simple, stylish, functional integrity without affecting the general use
http://www.splayer.org/index.en.html

Kineski plejer koji se sve vise koristi.U principu je pojacani MPC-HC.
 
Poslednja izmena:
Koristim Pot player. Slika mi sjecka na pojedinim mjestima, recimo najčešće na potezima kamere kad iz statičnog položaja krene lijevo-desno. Ne puštam 4k snimke jer mi monitor to ne podržava, već nižu rezoluciju. Kako da riješim ovaj problem?
 
Može da bude svašta. Je li novi Pot? Koristiš li softverski ili HW decode (probaj i jedno i drugo). Resetuj na default player itd.
 
U settings, filter control, video decoder. A i stoji ti dole kad pustiš nešto da li je aktivan SW ili HW, a i možeš da klikneš da promeniš.
 
BS player odličan za skidanje titlova, mada ja uglavnom skidam samo eng titlove, i VLC player koji odlično radi sve ostalo.
 
BS player odličan za skidanje titlova, mada ja uglavnom skidam samo eng titlove, i VLC player koji odlično radi sve ostalo.
Skoro sam skidao seriju for all mankind ,pokusao sa pot playerom da nadjem titl kroz player,nije nasao Srpski.
Instalim BS i opet nista.
Skidao sam posle jos nest,i opet nisu oba playera nasla Srpski titl.
U cemu je problem?
Dugo nisam skidao nista,secam se da je pre ovo trazenje prevoda kroz player radilo bez greske.
 
@Aleksandar@1389 A šta da traži ako nema prevoda na srpskom jezika za tu seriju. Razmisli malo logično. Pretpostavljam da kao i većina plejera vuče titlove sa opena, tamo nemaš postavljene srpske titlove za tu seriju.
 
@Aleksandar@1389 A šta da traži ako nema prevoda na srpskom jezika za tu seriju. Razmisli malo logično. Pretpostavljam da kao i većina plejera vuče titlove sa opena, tamo nemaš postavljene srpske titlove za tu seriju.

Pa ima prevoda.
Ja sam ga posle nasao na netu.
Ali,pre,ova dva playera su automatski nalazila titl bez problema.
Nikada nisam imao situaciju da ne nadje.
Razmisljam logicno kako je pre bilo,dugo sam koristio ova dva playera i uvek je nalazio prevod.
Pokusao sam da rucno ubacim sajt za titlove,i ni tad nije nalazio player. A na sajtu je bio prevod....
 
Nazad
Vrh Dno