Šta je novo?

Koji player je najbolji?

Kod mene je Kmp primaran video plejer.
Navika.
 
Glas za GOM Player.

Ako ima nekoga ko je koristio GOM i Pot i ako moze da navede eventualne prednosti nekog, bilo bi mi korisno.
 
Koristim GOM plejer i u principu zadovoljan sam. Ne dopada mi se jedino kod pustanja mkv fajlova kad premotavas napravi neku pauzu ali...
 
namesti da salta po keyframe-u , nakon toga ce trenutno da radi prebacivanje.
 
Ne postoji najbolji player, vec samo onaj koji vam najvise odgovara.
Svi rade istu stvar samo drugacije izgledaju i neke opcije se razlikuju..

Ono sto je sigurno je izbegavati mega lite giga small codec packove.
I ako ima mogucnost instalirati neki dobar render tipa MadVR ili haali
 
Jedno pitanje: jel dovoljno izabrati madshi-ja u video renderer podesavanjima u Potplayer-u i to je to?
 
Taj GOM player, ja bih pre nazvao GOMno, player, toliko je dobar. Kod njega nikad ne mozes imati pravu kompresiju, uvek smanjuje kvalitet slike.
 
Jedno pitanje: jel dovoljno izabrati madshi-ja u video renderer podesavanjima u Potplayer-u i to je to?

Nije, potrebno je pre toga instalirati madVR filter (prvi rez prilikom guglanja) i mora da se koristi 32-bitna verzija Pota.

EDIT: sad sam ispratio, znaš sve to, onda samo izaberi Madshi i to je to.
 
Poslednja izmena:
Moj glas ide MPC-HC. Za one koji hoće jači zvuk kao kod KM plejera u opciji Audioswitcher neka pojačaju boost koliko im odgovara, u KM plejeru je automatski uključen boost.
 
KM Player i MPC-HC Black Edition.
 
Koristim GOM plejer i u principu zadovoljan sam. Ne dopada mi se jedino kod pustanja mkv fajlova kad premotavas napravi neku pauzu ali...
namesti da salta po keyframe-u , nakon toga ce trenutno da radi prebacivanje.
Probao, nema razlike. Secne jednu sekundu, ali nije strasno. Nagadjam da je to do codec-a (ili mi je komp preslab).

Danas sam nasao jos jednu malu zamerku GOM playeru: kad gledam film podeljen na dva dela sa originalnim titlom (idx + sub), prilikom prebacivanja sa prvog na drugi deo, selektuje mi pogresan jezik

moze li to da se ispravi ili je u pitanju bag ?
 
Kako je loša slika ... Jel ti je uvek takva ili je takav rip?
Probaj neki kasvetan plejer tipa Pot ili MPC-HC (Black Edition).
 
raspolozen da probam nesto novo, al brate gde nadje ta dva .. :smash:

znaci, izgugl'o pot player - i uzas, kliknuo na ono sto mi izgleda kao link i evo skida ga vec 5 minuta i jos nije ni na 30% ... a ovaj black edition ne mogu ni da nadjem odakle da skinem, probacu MPC-HC valjda nema neke razlike ...
 
Koja je razlika MPC-HC Be u odnosu na obicnu verziju?
 
Ahaha. :)

Razlika je u izgledu:



Uploaded with ImageShack.us

A može i još malo lepše ako se ubaci drugi toolbar:

j81tsp.png
 
Naravno da ne
In build decoderi, filteri i jos gomila sitnica
 
Evo sta kaze:
There are 2 versions of MPC-HC available for download: the official one, developed by Casimir666 and the version compiled by XvidVideo (BE Mod - Black Edition Mod), which is usualy newer because they use the latest SVN (the most up-to-date version of the code).
 
Nicemu samo blootware ne potreban ,ali ljudi procitali na netu eto tako klite valjda da se ima i zato 90% foruma njega instalira
 
Nicemu samo blootware ne potreban ,ali ljudi procitali na netu eto tako klite valjda da se ima i zato 90% foruma njega instalira

ja držim samo vlc, ali ću izgleda da pređem na pot... tako da nije 90% :D
 
Dajte direktan link za tog modifikovanog crnog
 
Nicemu samo blootware ne potreban ,ali ljudi procitali na netu eto tako klite valjda da se ima i zato 90% foruma njega instalira

I to mega pack :d
Meni navika da ga instaliram, ne pravi mi probleme pa sam mislio da to tako treba :)
 
Nazad
Vrh Dno