Šta je novo?

Koji mobilni sa dobrim mp3 zvukom

drVelinov

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2005
Poruke
10
Poena
304
Znaci interesuje me nesto sto ce dobro da svira (da ima dobre sluske ili mogucnost zamene boljim),ima eksternu memorijsku karticu i kosta oko 250 evra. Kameru bi bolje bilo da nema,ali cini mi se da takav model ne postoji.
Pozdrav
 
Ako mislis na CT Shop... onda vise nije. Sad je tamo prikljucen K800.

I on je interesantan za cackanje... ;)

to sam mislio , video sam ga tamo pre recimo 10-14 dana ...

@drVelinov
slobodno objedini mob i mp3 player. ja tu kombinaciju koristim vec vise od dve godine i nijednom nisam zazalio , naprotiv vise je prednosti. jedino ako zelis da imas celu kolekciju mp3 pesama na jednom mestu i da je nosis sa sobom onda uzmes neki player sa >30gb hdd-om.
 
Poslednja izmena:
CAR je napisao(la):
BTW, meni se W810i ne dopada upravo zbog nedostatka dzojstika (naravno, i nedostatka poklopca za socivo kamere).

Meni bas obrnuto, ne mogu sa dzojstikom pa to ti je, sve mi to nekako previse pipavo i osetljivo na komande. Na stranu prica da se posle nekog vremena kvari,zabada..
A za poklopac kamere sam se i ja dosta razmisljao i kada sam ga uzeo shvatio sam da sam se bez veze tripovao. Staklo je dobro skriveno i potreban je bas 'prst u pekmez' udarac da bi vrisnulo. Za obican pad ne verujem da postoji razlika imao poklopac ili ne..
 
Meni bas obrnuto, ne mogu sa dzojstikom pa to ti je, sve mi to nekako previse pipavo i osetljivo na komande. Na stranu prica da se posle nekog vremena kvari,zabada..
A za poklopac kamere sam se i ja dosta razmisljao i kada sam ga uzeo shvatio sam da sam se bez veze tripovao. Staklo je dobro skriveno i potreban je bas 'prst u pekmez' udarac da bi vrisnulo. Za obican pad ne verujem da postoji razlika imao poklopac ili ne..
Kad smo kod kamere,kakve slike pravi W810i-jel mogu da se uporede sa najslabijim digitalcima?
 
Poslednja izmena:
"Kakav je K750I?"
odlican je ali ima samo 64 mega karticu
ja sam ga uzeo zeni i 512m kartu
sljaka odlicno mp3 zvuk je dobar kao i sluske
moze softwer od w800
kamera 2 megapiksela ali u toj klasi sigurno najbolje fotke pravi
instalirao sam operu i par softwera...
baterija odlicna
mane su mu
nesnima sa radia i nema opciju kao w800 (i ti modeli walkman serije) da slusas muziku dok telefon nije aktivan

imgsmall.jpg
 
Treba mi nov telefon,pa sam mislio da spojim lepo i korisno:banana: . Muziku bih slusao sat vremena dnevno, a i vecina mp3 plejera ima los zvuk i ocajne slusalice.
Pozdrav
Sta da ti kazem... ja sam ostao bez Creativovog plejera i zbog toga objedinio telefon i mp3 plejer, po drugi put u zivotu. I imam losiji zvuk nego na Creativeu, ali za to krivim slusalice... Mada, za sat vremena slusanja....
 
Mozda da sacekas w850, mnogo lep telefon, samo je pitanje kakva ce mu biti cena kad se pojavi...
Jebes W850, jeste mnooogo lep fon, ali nije to to, nije pravi naslednik W800/W810... (kamera od 1.9Mpix, nema autofokus)
 
Opet preporuka za w800i, telefon je odlican, ali bas, nekima se ne svidja boja (to jest boje) u kojima dolazi, mada je postojala neka SE verzija u crnoj i nandzarastoj, ali to nema kod nas da se nabavi kolko znam. W810i izgleda lepse, funkcionalno su prakticno identicni, ali cu morati da se slozim sa stavom da mu mnoooogo nedostaje dzojsticic i da je nedostatak poklopca na "objektivu" ogromna mana.
Sad mozda cu malo da trazim dlaku u jajetu, a mozda i ne, ali po meni jedina mana Walkman seriji telefona je ta sto koristi MS kartice, koje su poprilicno skupe, ali to ne cudi s obzirom ko ih proizvodi. Osim toga ogromna preporuka za W800i (ja ga imam negde od 1.maja i necu da ga menjam dok ne crkne nacisto).
 
Pa imas, K800... sad, vise nije W vec K, ali Boze moj... :d
 
W850 nije naslednik w800 i napravljen je za ljude kojima kamera nije prioritet ali je koriste s' vremena na vreme, model sa akcentom na muzicke mogutjnosti ( kartica od 1gb i walkman player v2.0, kao i KeyPulse i track ID, sto doduse ima i k800)... btw, ne znam da li ste znali da je walkman logo kod belog w850 o 24k zlata... :)

Kamera tje u budutjnosti kod w serije biti namerno osakatjena ( kao sto je video kod k800) da bi se jasno napravila razlika sa k serijom ( mozda tje se ovaj index promeniti)... tako da naslednik w800 sa 3.2Mpx kamerom netje skoro ( mada bih voleo da nije tako)... politika SE-a se znacajno promenila u poslednje vreme i sada tje raditi vise kao nokia...

P.S. mogutje je, doduse, da se expresno predstavi i jos brze nadje na trzistu model koji tje biti bomba za Bozicne praznike...
 
Poslednja izmena:
Treba mi nov telefon,pa sam mislio da spojim lepo i korisno:banana: . Muziku bih slusao sat vremena dnevno, a i vecina mp3 plejera ima los zvuk i ocajne slusalice.
Pozdrav

Sve je to lepo dok ne krenes na fitnes ili trcanje a hoces da slusas muziku. Moja nokia 6680 ima fantastican zvuk i slusalice,ali nije bas previse prijatno trcanje sa njom u dzepu npr.
 
Sve je to lepo dok ne krenes na fitnes ili trcanje a hoces da slusas muziku. Moja nokia 6680 ima fantastican zvuk i slusalice,ali nije bas previse prijatno trcanje sa njom u dzepu npr.

S tim sigurno necu imati problema jer sam lenstina:) . Jedini sport koji upraznjavam je voznja bicikla i to kad treba da odem do nekog druga ili zavrsim nesto u gradu. Ranije sam nosio diskman i nije mi smetao.
Pozdrav
 
A da pogledas temu "slike sa mobilnih" ?

Nisam znao za ovu temu. Video sam slike i mogu reci da su vrlo kvalitetne,s obzirom da se radi o mobilnom telefonu. Sad sam jos vise zagrejan za W810i , samo jos da skupim pare. Sta mislite dal je jeftiniji u Austriji- jedan moj prijatelj ide za Bec,pa bi mogo da mi ga donese. E da koliko kosta 512mb memorije?
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno