Šta je novo?

Koji mobilni sa dobrim mp3 zvukom

drVelinov

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2005
Poruke
10
Poena
304
Znaci interesuje me nesto sto ce dobro da svira (da ima dobre sluske ili mogucnost zamene boljim),ima eksternu memorijsku karticu i kosta oko 250 evra. Kameru bi bolje bilo da nema,ali cini mi se da takav model ne postoji.
Pozdrav
 
Ili W810i. Tu su negde sa cenom.
 
Cuo sam da ima i neki erikson od 180 evra,sa slicnim karakteristikama. Jel mogu da se kupe bolje slusalice i koliko kostaju?Kakav je K750I? I on ima fm radio i prosirivu eksternu memoriju,kao i kameru sa 2mp.
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Verovatno mislis na W300, najjeftinijeg pripadnika Walkman serije.

Naravno da mogu da se kupe bolje sluske, sad kod nas je pitanje oko toga, jer je slab izbor (mislim pre svega na ove najnovije modele, tipa HPM-65, HPM-82 i slicne)... ali, ono sto sigurno mozes da nadjes su HPM-70, slusalice koje se dobijaju uz W800i, i koje su zaista odlicnog kvaliteta. Njih ima u CT shop-ovima, i kostaju ~3050 dinara (bile su toliko pre dva-tri meseca, kada sam ja uzimao).
 
Poslednja izmena:
W 300 je na preklop,a to mi se ne svidja. A verovatno je i 256mb memorije, koliko w810i ima vise, dobar razlog za kupovinu.
 
nisi naveo da li mislis islkljucivo na nove modele . ja mogu da ti preporucim nokia n-gage (prvi model , ne QD). koristim ga vec vise od 2 godine kao mp3 player i odlican je , koristim i druge sluske , ne one koje sam dobio uz njega (ima odgovarajuci adapter-mali kablic). sada imam 1gb karticu u istom. ima hardwareski mp3 , stereo , jedini je problem sto sada ne mozes da ga nadjes novog tj. vise se ne pravi . a polovan je jeftin (80€ ili manje), tako da... od drugih karakteristika: smartphone (symbian 6.1), nema kameru, moras da ga ugasis ako hoces da izvadis karticu (ne znam da li si na to mislio kada si rekao "eksterna kartica"...).
 
Poslednja izmena:
Takodje glas za W810i. Taman ti se uklapa u finansije. Zvuk je dobar, dobices bolje sluske i karticu od 512mb. Ne znam koliko se memorije dobija uz W800 ali ja bih ga izbegao zbog joypad-a ostalo je sve manje vise isto
 
nisi naveo da li mislis islkljucivo na nove modele . ja mogu da ti preporucim nokia n-gage (prvi model , ne QD). koristim ga vec vise od 2 godine kao mp3 player i odlican je , koristim i druge sluske , ne one koje sam dobio uz njega (ima odgovarajuci adapter-mali kablic). sada imam 1gb karticu u istom. ima hardwareski mp3 , stereo , jedini je problem sto sada ne mozes da ga nadjes novog tj. vise se ne pravi . a polovan je jeftin (80€ ili manje), tako da... od drugih karakteristika: smartphone (symbian 6.1), nema kameru.

Mislim da telefon star 2 godine nece biti u dobrom stanju, a i voleo bih da kupim nov telefon, jer sam do sada imao polovnjake. N-gage je vise za mladju populaciju...imam 29. :)
Pozdrav
 
savrseno ce ti pristajati w810 crn i deluje ozbiljnije i ima i pristojnu cenu za sve sto dobijas a to je kvalitetke sluske,mem stick 512mb,disk,punjac,trakica za zglob..ja sam dobio i mps-60 zvucnike uz njega ali uzeo sam ga preko....sve u svemu best buy opcija ako ti 250jura nije puno
 
baterija drzi opusteno 5dana uz solidno koriscenje kao: 15min. i 10sms'a dnevno

Uz solidno koriscenje (uz nesto slusanja muzike) baterija ne moze preko 2 dana... 4-5 dana moze da izdrzi ako ne slusas uopste mp3... Dok na primer intenzivnim slusanjem muzike na najglasnijem ( a vecina pojaca skroz ili skoro skroz, jer nije preterano glasan inace) baterije moze da se potrosi i za 12h

Imao i w800 i w810, skoro identicni telefoni, gledaj koji ti je lepsi...
 
Evo ja da ti kazem. Imam W800 i baterija mi traje oko dva dana ali ja akam mp3 strasno tipa 2-3 sata dnevno plus slikanje koje dosta trosi bateriju kao i GPRS(isto mi se cini da dosta trosi) pa plus java igrice koje gutaju bateriju (drugarica mi je pojela 50% baterije za 2 sata igranja :) ).
 
Meni na W810 baterija traje 4-5 dana bez povezivanja sa racunarom sto je naravno bitno jer se baterija tad puni pa tako moze beskonacno. Donja granica je kad ga bas koristim a gornja kad je kraj meseca pa ljudi nemaju para za razgovor :D Pritom slusam muziku(glasnije) i opalim po neku fotku ili video, igre jaaako retko igram ali ga zato kolege urnisu sa pustanjem klipova.
Mreza je takodje bitna jer stalne oscilacije poprilicno trose bateriju, secam se kad sam letos bio 5 dana u Vrnjackoj banji imao sam stalno zalepljeno svih 5 strafti pa sam poceo da se pitam dal u okolini postoji neki jaci izvor zracenja ili mi se jednostavno fon ubagovao :d Doduse tad sam imao drugi fon ali za tih 5 dana sam potrosio 50% baterije sto mi je kuci bilo nezamislivo.
Inace moram da napomenem da sam iskljucio ono skeniranje mreze za GPRS tj. stavio sam GSM only i da sam smanjio osvetljenje jer mi je na 100% prejako a te stvari dosta stede struju.
 
Takodje glas za W810i. Taman ti se uklapa u finansije. Zvuk je dobar, dobices bolje sluske i karticu od 512mb. Ne znam koliko se memorije dobija uz W800 ali ja bih ga izbegao zbog joypad-a ostalo je sve manje vise isto
Uz W800i se dobija isto koliko i uz W810i - MS Pro Duo od 512MB.

BTW, meni se W810i ne dopada upravo zbog nedostatka dzojstika (naravno, i nedostatka poklopca za socivo kamere).
Imam W800i od 1. januara, i dzojstik radi fantasticno, kao prvog dana.
 
Znaci baterija traje od 2-5 dana u zavisnosti od maltretiranja:) . Ja imam T65 skoro 3 godine i baterija mi traje 7dana sa gasenjem nocu-tako da cu morati da se naviknem na cesce punjenje. Malo me koleba ovo za glasnocu,sto mora da se pojaca skoro do kraja,jel to u gradskoj guzvi kad ima puno buke,ili uopste ?
Inace vizuelno vise mi se svidja w810i zato sto su komande za plejer od metala(bar imaju takvu boju).
 
Zezas?! Nisam vise upucen u trziste mobilnih ko sto sam nekad bio...
Ja kad sam kupovao ovaj moj E1 je bio 115€ a E398 130-140€.
Heh, znam i ja sam nabavio po toj ceni, a sad, po MSvetu , nema ga u prodaji, dok Mobilni.info tvrdi da mu je cena u radnji 240e(!), ali ne navodi koja radnja. Iako cesto ovi podaci nisu tacni, ovo stanje je na sajtovima vec neko vreme, a toliko neazurni nisu...
 
koga zanima moze uzivo da vidi w810i u merkatoru. ukljucen je i izlozen , moze da se radi sve normalno sa telefonom(meni, slike, muzika i sl.). koliko se secam nisu prikljucene sluske.(da nije mozda w810i usb 2 a w800 usb 1 (po secanju)? ako je tako onda je to bitna razlika )
 
Poslednja izmena:
Znaci baterija traje od 2-5 dana u zavisnosti od maltretiranja:) . Ja imam T65 skoro 3 godine i baterija mi traje 7dana sa gasenjem nocu-tako da cu morati da se naviknem na cesce punjenje. Malo me koleba ovo za glasnocu,sto mora da se pojaca skoro do kraja,jel to u gradskoj guzvi kad ima puno buke,ili uopste ?
Inace vizuelno vise mi se svidja w810i zato sto su komande za plejer od metala(bar imaju takvu boju).

w810 je i meni lepsi, ali mi je w800 bio ugodniji za koriscenje zbog dzojstika. Na w810 nisu komande od metala, samo tako izgleda, od plastike su i posle nekog vremena ti dugmici znaju da pocnu da kvrckaju... Sto se slusanja muzike tice, u principu je nebitno da li je buka ili ne, jer dobijas slusalice koje idu skroz u uvo, i prilicno dobro izoluju spoljne zvukove, ali za moj ukus sve ispod maksimuma je tiho (mozda sam malo gluvlji :D ). Inace w810 ima neznatno veci ekran.
 
koga zanima moze uzivo da vidi w810i u merkatoru. ukljucen je i izlozen , moze da se radi sve normalno sa telefonom(meni, slike, muzika i sl.). koliko se secam nisu prikljucene sluske.(da nije mozda w810i usb 2 a w800 usb 1 (po secanju)? ako je tako onda je to bitna razlika )
Ako mislis na CT Shop... onda vise nije. Sad je tamo prikljucen K800.

I on je interesantan za cackanje... ;)
 
Sta mislite oce malo da padne cena ovom modelu oko nove godine i koliko? Nesto mi se ne daje 20 hiljadarki za telefon kome ce dugmici poceti da krckaju:trust: .
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno