Šta je novo?

Koje tiho, snazno i modularno napajanje do 15k

lanmi86

Slavan
Učlanjen(a)
02.07.2007
Poruke
1,640
Poena
395
OK uskoro ide veliki upgrade pa ce u novu masinu leci quad core sa 4-5 hard diskova i verovatno CF a uz to i 6-7 ventova, par pci kartica itd... Ono sto ce mi trebati jeste da mi preporucite kvalitetno tiho napajanje koje je uz to vrlo snazno i naravno da je modularno. Cena mi je ovog puta zaista nerelevantna posto planiram da se otvorim ljudski za celu konfiguraciju, ali eto neka bude do 15k. Bacio sam oko na ovo:
http://itsvet.com/proizvod/silverstone-strider-plus-st85f-p-850w/comp_comp_powersupply/148/546

Po review-ovima kazu da je bas dobro, kapiram da u micro...s moze da se naruci... ako imate jos neki predlog, dajte... :)
 
Ne ne, definitivno je pala odluka na Corsair TX950, ogromna snaga, slivovani kablovi(mozda i drugi imaju, ne znam), garancija 7god... Sve u svemu, najisplativije napajanje iz high end-a. Uzecu ga za koju nedelju...
 
Ne ne, definitivno je pala odluka na Corsair TX950, ogromna snaga, slivovani kablovi(mozda i drugi imaju, ne znam), garancija 7god... Sve u svemu, najisplativije napajanje iz high end-a. Uzecu ga za koju nedelju...

lanmi, garancija od 7 godina je za hx seriju, a za tx je 5. Jedino ako taj tx950 nema posebnu naznaku za garanciju
 
Garson je apsolutno u pravu, čak ni Legion X2 1000W na Andyson K platformi ne može da se nosi sa CWT DSG/Antec Signature platforma/Seasonic M12D/Seasonic X. ;)
 
Vreme cini svoje, pogotovo ako provodis mnogo vremena sa racunarom... a mozda i zbog kablova. :)

Nije ni bitno, hocu reci da li je 5 ili 7 godina ne bi trebalo da bude toliko bitno. To je mnogo vremena u svakom slucaju.
 
Nazad
Vrh Dno