Šta je novo?

Koje miševe imate?

Pre par dana pazario MS M900 mis, bezzicni sa PAW3335 senzorom. U mom slucaju trajanje baterije je oko 2 dana, puni se oko sat vremena. Nisam imao neke zamerke na senzor niti na kvalitet izrade. Uglavnom koristim palm grip i meni sasvim odgovara u ruci - od mene preporuka. Jedino sto je softver malo prost i cini mi se da ovakav PCB ima sijaset miseva, ali mis kao mis je sasvim solidan za taj novac.
 
Jel probao neko superlight 2? Vredi li tih para?
 
Од скоро сам постао поносни власник MX mastera 3s.
За сада ми је највећа мана то што морам да се на послу враћам на миш регуларног облика. Па ми навикавање иде мало теже.

Зна ли неко да ли се ово може купити код нас, да не чекам кинезе?
Kupio sam ovu futrolu preko KP iz linka koji je postavljen u komentaru #4,274 i mogu reći da nije ništa naročito.

Miš staje u futrolu ali daleko je od toga da je to futrola za MX Master 3/3s u smislu da sa donje strane nema ležišta u koji će ovaj model knap da legne. Materijal ništa posebno, naročito sa unutrašnje strane gde sam očekivao da bude mekši ali je ipak u dovoljnoj meri čvrsta da zaštiti miša što je opet od značaja tako da sve u svemu bolje je sa njom nego da ga nosim onako bez nje.
 
da, da je cena barem ista kao za v1...
ovako 2k pooling i usb-c za mnogo vise para... ok opticki switchevi, ali ni na v1 nikome jos nisu crkli od starosti, pre ce izaci v3 nego sto crknu switchevi
 
Pre dva dana sam uzeo superlight 2, napisacu neke svoje utiske kada ga budem istestirao jos malo. Najvise sam ga uzeo za CS2, verujem da ce se dobro pokazati jer se ne razlikuje nista bitno previse od v1.
 
 


 
da, da je cena barem ista kao za v1...
ovako 2k pooling i usb-c za mnogo vise para... ok opticki switchevi, ali ni na v1 nikome jos nisu crkli od starosti, pre ce izaci v3 nego sto crknu switchevi
Iskreno se ne bih složio, dva drugara poseduju superlight, jednom posle 6, drugom posle 9 meseci krenuo dupli klik… Možda i dalje radi switch ali ne kako treba
 
koji debounce koriste?
 
Ja mislim da debounce time nije podlozan promeni od strane korisnika. A ako se javio kvae toliko brzo RMA mis, dobice novi.
 
nekad 0ms debounce zna da pravi problem kod registrovanja double click, prebacis na recimo 2ms i sve kool
 
Svakako, vise je bila poenta da brzo otkazuju
Brzo su otkazivali kod starog g pro, i on je dobio unapredjenje tako da noviji batch g pro misa nema sa time problema, kao i to da je dobio unapredjenje senzora, verujem da je puka slucajnost sto se pogodilo da obojici otkazu klikovi, nije to bas toliko cesto kod superlight-a. Koristim taj mis oko 6 meseci, pored mene jos 3 prijatelja i niko od nas nema problema. Svakako pored garancije tu je i zamena switcheva ako se nesto desi, pa kako bude.
 
 
a4 tech R90 Plus Naraka,a4 tech V7M
 
Kupio sam ovu futrolu preko KP iz linka koji je postavljen u komentaru #4,274 i mogu reći da nije ništa naročito.

Miš staje u futrolu ali daleko je od toga da je to futrola za MX Master 3/3s u smislu da sa donje strane nema ležišta u koji će ovaj model knap da legne. Materijal ništa posebno, naročito sa unutrašnje strane gde sam očekivao da bude mekši ali je ipak u dovoljnoj meri čvrsta da zaštiti miša što je opet od značaja tako da sve u svemu bolje je sa njom nego da ga nosim onako bez nje.
ima li neka fotka? posto onaj link vise ne radi
 
 
Trenutno imam Cooler Master Sentinel Advance 3, pre njega imao i dvojku i jedinicu, steta samo sto ih vise ne proizvode.
 
Kupio juce Lamzu Thorn i 4k receiver, mogu reci da sam prijatno iznenadjen kvalitetom izrade i performansama. Namestio sam ga na 1600DPI i 2000Hz, oseti se razlika u odnosu na 1000Hz, gladje je. Klikovi su za mene idealna tvrdoca, koristio sam pre njega Zowie EC3-C i Logi Superlight, tvrdji od Superlight, rekao bih jako slicni Zowie-u. Glajderi isto jako kvalitetni, jedino coating ne znam kakav je za ljude kojima se znoje ruke, ja srecom nisam u toj grupi pa mi lezi odlicno.
Sve u svemu, odlicna kupovina u moru wireless miseva koji su sve skuplji i alternativa Razer/Logi modelima.
 
 
KUpio pre 15-ak dana MX Master 3S kog merkam veća cca godinu dana i za sada sam više nego zadovoljan.
 
Attack Shark x3, Rapoo VT9Pro, Ajazz AJ119
Upravo naručih ova tri miša sa Alija. Da vidim koji oblik mi najviše odgovara pa će najverovatnije jedan ili dva na doboš. Mada s obzirom da su poprilično slični, možda ih ostavim za rezervu.
 
Nazad
Vrh Dno