Šta je novo?

King´s Bounty The Legend

Jel neko ima informaciju gde moze u Beogradu da se kupi ova igra (original naravno) ?
 
Sta sve ide uz taj Heroes 5 gold? Zvuci mi primamljivo za 800 din :)

Tek sad videh...idu sve tri verzije heroja, i ono muzika, slike, kako je radjena igra i ostalo. Mislim da je na 4dvd-a sve, mrzi me sad da trazim po sobi disk.
 
Izašla je princeza,doduše samo u Ruskoj verziji.Valjda će brzo i Ingliško izdanje

King's Bounty/Принцесса в доспехах(2009/RUS/Repack)
 
Poslednja izmena:
xtra:banana: jedva cekam...
 
Da li da cekam englesku verziju, ili da se podsetim ruskog jezika? :D
 
Jedno pitanje.

Tek sam poceo da igru, tako da ne znam da li aktivni kvestovi mogu da se vide na mapi ili moram da lutam i lemam sve zivo dok ne nadjem ono sto mi treba za kompletiranje kvesta.
 
Ja sam zavrsio igru a da nisam ni znao za to Q i strasno me je nerviralo to sto mi je mapa bila beskorisna u tom smislu. Uvek sam otprilike isao tamo gde mislim da treba (prema opisu quest-a).
 
Pritisnes dugme Q na tastaturi.

Heh, nisi shvatio moje pitanje, mada sam ja vise kriv zato sto sam ga lose formulisao.

Znam kako se gledaju aktivni kvestovi, mislio sam da li moze na mapi da se stavi neki marker koji mi daje lokaciju za uspesan zavrsetak kvesta (npr. lokacija cudovista koje treba da ubijem, stvarcicu koju treba da pokupim itd.)
 
Heh, nisi shvatio moje pitanje, mada sam ja vise kriv zato sto sam ga lose formulisao.

Znam kako se gledaju aktivni kvestovi, mislio sam da li moze na mapi da se stavi neki marker koji mi daje lokaciju za uspesan zavrsetak kvesta (npr. lokacija cudovista koje treba da ubijem, stvarcicu koju treba da pokupim itd.)

Nema toga, mozes radi svoje bolje orijentacije ti da ostavljas "notes", poruke u kojima napises tipa gde te vodi taj portal ili sta tu treba kasnije da uradis, ali markera koje igra postavlja automatski nema, sem onih na kucicama ali naravno opet ne vide se na mapi :).
 
Poslednja izmena:
Koga interesuje - King's Bounty: Armored Princess je standalone expanzija,ne treba King's Bounty:The Legend za igranje


Na ruskom GameCriticu je popila ocenu 95 od kritike a od igrača 88,ako to nekom nešto pa i znači.
http://gamecritic.ru/games/view.php?id=1643

A valjalo bi ako neko zna iole ruski da nam bar ponešto prevede,da znamo šta nas čeka :D (krastavac nestrpljiv sam)
 
Poslednja izmena:
Ne da mi znaci nego jedva cekam da deinstaliram prvi deo zato sto nisam znao da li ce produzetak biti standalone. :D
 
Pre neki dan sam poceo da igram ovu sjajnu igru, i imam jedno pitanje, da li je broj spellova kod paladina koje on moze da nauci ogranicen u knjiizi, ili manje vise moze da nauci sve na koje naidje u scrolovima? Da ne ucim neke level 1 spellove, a posle nemam mesta za jace u knjizi, jer ne secam se bas najbolje dal sam to negde procitao
 
Pre neki dan sam poceo da igram ovu sjajnu igru, i imam jedno pitanje, da li je broj spellova kod paladina koje on moze da nauci ogranicen u knjiizi, ili manje vise moze da nauci sve na koje naidje u scrolovima? Da ne ucim neke level 1 spellove, a posle nemam mesta za jace u knjizi, jer ne secam se bas najbolje dal sam to negde procitao

Ogranicen si brojem kristala koje nadjes, trebalo bi da imas vise nego dovoljno da sve naucis i vecinu podignes na 3ci nivo.
 
Ekspanzija izlazi Q3 ... :( sada i zvanicno na njihovom sajtu :mad: brze bi ga mi preveli na srpski nego oni na engleski :D

Do tada uzivajte u malo novih filmica iz doticne expanzije 5 komada.

http://www.kings-bounty.com/eng/princess/video/

Jedan trailer iz igre, 1 zmaj, i 3 bossa.
 
Ne kapiram, pa zar nije vec izasla ruska verzija sto bi trebalo da znaci da samo sto nije i engleska!? Mislim, nije logicno da izadje prvo ruska pa onda oni kao prevode 4 meseca na engleski pa onda izadje i ta!?
 
Ne kapiram, pa zar nije vec izasla ruska verzija sto bi trebalo da znaci da samo sto nije i engleska!? Mislim, nije logicno da izadje prvo ruska pa onda oni kao prevode 4 meseca na engleski pa onda izadje i ta!?

Verzija za rusko trziste je, koliko sam upoznat, vec izasla. Medjutim, s obzirom da je "The Legend" u engleskoj verziji kasnio nekih 7-8 meseci za ruskom, ne bi me cudilo da se slicna situacija u ponovi i u slucaju Armored Princess.

Inace, tema za Armored Princess vec postoji: ;)

http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=184410
 
ima li neko mozda patch 1.7 da mi posalje ili okaci negde? Formatirao sam hdd, a sa zvanicnog sajta ne mogu da skinem???
 
ima li neko mozda patch 1.7 da mi posalje ili okaci negde? Formatirao sam hdd, a sa zvanicnog sajta ne mogu da skinem???

Zaboravih da napomenem treba mi multi language patch 1.7 (ili neki koji radi sa TiNYiSO edition :-devil-:.)

@voodoo
hvala taj sam skinuo i nece da updateuje igru :zgran:
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se sto dizem temu iz mrtvih i ako je pitanje vec bilo.

- Da li svaki spell (scroll) moze uvek da se nadje na nekom random mestu ili ne? Armageddon sam nasao, ali Resurrection i Fire rain nisam, pa me zanima jel moguce da ih uopste nema u igri.

Poz
 
Ima ih ima, samo igraj i trazi, pojavice se vec pre ili kasnije (kod druida npr) ;)
 
Mislio sam da ne moze bolje, ali Armored princess je doneo malo sminke i par novina, slatkis za sva vremena! :)
 
Nazad
Vrh Dno