Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Ja vise ne mogu da se snađem u svemu tome... Jedan uređaj mi ima tracking koji se završava na NL i evo već 10 dana se ne mrda status, ništa... Poslat je iz hong konga a pošta je holandska, ništa mi više nije jasno...
 
Ja vise ne mogu da se snađem u svemu tome... Jedan uređaj mi ima tracking koji se završava na NL i evo već 10 dana se ne mrda status, ništa... Poslat je iz hong konga a pošta je holandska, ništa mi više nije jasno...

Daj da pitam ponovo, da li je neko dobio preko malezijske poste paket? Dve posiljke pratim duze vremena, jedna samo neki pre-alert a druga je stigla do Milana(!?) i tu cuci 15ak dana. Da li je Milano standardna stanica za posiljke koje putuju malezijskom postom?
 
@milkobgd

ajd da se premestimo na drugu temu za narucivanje, da ne gusimo ovde...pogledaj poruku tamo...
 
Uf, ja sam mislio da sam u onoj carina na pošiljke temi.
 
Poslednja izmena:
Drugari, jel zna neko u beogradu servis koji se bavi ovom kineskom tematikom? Otišli dugmići na nekom Cubot-u pa da vidim ako može da se popravi.
 
Danas mi je na carinu stigao thl t11. Uzeo da se malo "pripremim" pa sam još jednom pogledao sitnice o telefonu i malo se pozabavio NFC. Iako sam rekao da mi ne treba, nisam se dovoljno raspitao kada sam to rekao.
NFC neće služiti samo za plaćanje i te sitnice kojih kod nas nema. Uz pomoć kartica (jedna se dobija, a nove su po 2.5$), moguće je aktivirati akcije telefona. Uz dobre ideje ovo će postati sjajna stvar. Jedna od glavnih funkcija ovih kartica su režimi za razne lokacije. Zalepis karticu tamo gde držiš telefon i kada postaviš telefon tu, on uradi ono što treba. Npr, nosač u kolima gde telefom odmah pali muzički player i pušta muziku preko BT. Ili GPS. Takođe je super za kancelariju, gasi zvono, pali wifi (ukoliko neko gasi), pokreće airdroid za sms preko kompa i slično.
NFC radi u dva pravca tako da telefon može i da programira neki kućni uređaj (tek kada ovo malo zaživi).

Sve u svemu, igraću se malo kada dobijem telefon. Tek moram da kupim više kartica kako bih maksimalno iskoristio mogućnost i testirao prednosti.
 
Ja koliko znam ne postoji servis koji popravljaju ove egzoticne kineske telefone. Vidi ako mozes da kupis online te dugmice pa da ti u nekom servisu zamene ili pak pokusaj sam ako nije tesko i ti ako si malo vicniji tome.
 
jos ga nema u prodaji..
 
Poslednja izmena:
kolegi sa foruma veljkoka jos brze.. krenuo 1-og iz singapura dosao 9-og na nasu carinu :)

p.s. @veljkoka dobro si prosao na carini.. procenili ti mob na manju vrednost nego sto si platio,ja kod sebe ocekujem suprotno. platio 160 osecam da ce mi racunati 200 :)

Nije lose, zadovoljan sam, ne ide ni da se ne plati nista, a i ne ide da nas deru do maksimuma, ovo je bas po meri :). Sta se desava sa tvojim telefonom. Pisem malu recenziju i coolpad-u, otvoricu i zasebnu temu...
 
Na To2c ga ima za 121$. Dvoumim se izmedju njega i doogee dg2014,svidja mi se oblik telefona a imaju iste karakteristike...
 
kada vidim tel od 5 incha i bat ispod 2000mah preskacem oma sa daljim razmatranjem !
 
Na To2c ga ima za 121$. Dvoumim se izmedju njega i doogee dg2014,svidja mi se oblik telefona a imaju iste karakteristike...

A kazi ti meni da li si kupovao sa to2c-a ja sam pokusao 1000 puta i nisam uspeo preko PP-a. To samo na tom sajtu da ga hebem zasto to tako ali sam citao da je jos jedan clan imao isti problem.
 
Sa tog sajta nisam...ne moram ja odatle da ga narucim,samo sam pitao da li telefon vredi posto mi je zapao za oko i po izgledu a i po specifikaciji...
 
@extra account
Ni meni nije hteo PP,kontaktirao sam ih i rekli mi da probam neki drugi način plaćanja.
 
@Protos ^ja bih isao na xiaomi zbog podrske i baterije

edit: da li je neko narucio sa alija telefon koji kosta oko 300dolara i koliko je platio carinu ? to jest na koliko su mu cenili mob ?
 
Poslednja izmena:
OK
razmisljam izmedju
Thl-T100S
http://www.aliexpress.com/item/Thl-T...869564853.html
i http://www.pandawill.com/xiaomi-hon...-inch-hd-ips-screen-130mp-3100mah-p89712.html
cena je ista
koj proizvodjac ima bolju izradu?
koji tel. od ova dva ima bolju kameru?

taj xiaomi ima mnogo šuma na fotkama koliko sam video
s druge strane one fotke kačene u thl temi su dosta dobre. poneka spaljena na jakom suncu ali dobro, možda bi moglo nešto da se uradi podešavanjima. svakako mi deluju bolje nego na noteu.

btw ne radi ti prvi link
 
OK
razmisljam izmedju
Thl-T100S
http://www.aliexpress.com/item/Thl-T...869564853.html
i http://www.pandawill.com/xiaomi-hon...-inch-hd-ips-screen-130mp-3100mah-p89712.html
cena je ista
koj proizvodjac ima bolju izradu?
koji tel. od ova dva ima bolju kameru?

Druze ne radi ti prvi link, t100 ima i bolju kameru i bolje specifikacije uopsteno je bolji a i preko izrade iako je i xiaomi odlican ali ovaj je mnogooo bolji naprosto nisu klasa i ne kostaju isto thl je nekih 100 i kusur dolara skuplji.
Imas temu o T100 pa pogledaj slike pravljene tom kamerom.
Stavicu fotku koju sam nocas fotkao u decijoj sobi u mrklom mraku sa automatskim blicem, pa pogledaj tamo.
Podrska je bolja za xiaomi ali veruj mi imas sve za thl.
 
Poslednja izmena:
Sa tog sajta nisam...ne moram ja odatle da ga narucim,samo sam pitao da li telefon vredi posto mi je zapao za oko i po izgledu a i po specifikaciji...

Ma ne druze nisam rekao da moras odatle da narucis nego sma te pitao da li si odatle nerucivao jer ja nisma mogao da platim PP a vidim bar jos tri clana foruma isto nisu mogla pa reko da pitam i tebe.
 
Ista fora kao sa dx.com. Stave kao da ima pp ali u stvari ne primaju uplate preko njih jer su ovi stroži sa refund-om.
 
Ne verujem da je to, imaju ocigledno problem sa Srbijom i PP. Ostale zemlje nemaju problema.
 
Kako vam se čini ovaj za žensku osobu
Kod:
[url]http://www.neomobile.me/neo-m1.html[/url]
 
Nazad
Vrh Dno