Šta je novo?

[Kickstarter] Divinity: Original Sin

Ja igram 3x Wiz i ona riba ratnik :D Taktika zavisi ili na pocetku 3x summon water elementala ili 2x water i 1x fire, ili sa magovima bacam 3x boulder sa nebesa pa knockdown sve zivo sto stoji, nakon toga firaball na poison sto ostavi taj boulder... Jedan wiz mi ima fire na 4 a ostale na 2, jedan ima Water na 4 ostale na 2 i jedan ima Air na 4 ostale na 2 :D
 
3x wizz? Bice tebi veselo posle kad naletis na demone :)
 
Moj main je ranger i riba air earth, imam i onu 2h ribu i jahada, i summon oil a ranger fire shots, kad zatreba riba baca i one ooze barrel, ili jahad kisu zove pa struja, hocu da probam i rogue cuo sam da mozes u jednom momentu da odradis full respec, stigao neko dotle?
 
Ja sam stigao dotle.

Pojavice ti se portal u onom drugom plane-u do demona koji se zove Moloch, sa njim imas respec, dajes jedan atribut za drugi i slicno ali kosta. Doduse meni pare nisu problem s obzirom da imam preko 100k golda.
 
Ja ulazim u borbu elementalima, dva vizarda i strelac sa distance... elementali imaju i range, ledeni probija onom njegovom strelom, pa moze da nanize vise njih... strelac isto ima rikoset strele.
 
Da li postoji nacin da se iskljuci fokusiranje kamere na lika koji baca magiju posto u vecini slucajeva umesto da mi je mesto udara magije na ekranu ekran krene da se vraca na lika koji baca magiju tako da dok ja vratim ekran tamo gde je magija zvknula ona je vec pala... Prilicno iritantno.
 
Preporuka za perception skill... ima i kvestova.
 
Konačno posle vek vekova izađe nešto što mi se igra i ko za pakost BSOD skoro na svakih 10tak minuta :mad: (ruku na srce narodna verzija igre) . Imam instaliran update 1.0.53, Win 8.1 i NVidia 660 Ti sa najnovijim drajverima. Jel zna neko mozda sta je problem, svaki put drugačija greška izadje ?
 
Mrzi me da citam i listam, jel igra valja ili ne? :)
 
Krs tezak.
 
Raspada se. Zaobidji je... Previse ima da se cita teksta, a inace monitori nisu predvidjeni za citanje. :smoke:
 
Ma kakva igra zaostala u vremenu, nema skoka, samo neki text pa da sam hteo da citam kupio bih playboy!! Zaobidji u sirokom luku, krs godine.
 
Da se ja pitam grafiku bi vratio u 2D, samo likovi i magije i pokretni predmeti bi bili 3D... nekako mu 2D pozadina uvek bila preglednija, jeste lepse je kad je sve 3D ali :p
 
Probaj Dragon Age 2 bolje, vrh RPG zanra. Zaobidji ovaj krs, nije vredan ni torrenta.
 
S*anje, uzme mi igra 12 sati za dva dana. Hebes igru kad te veze za komp i otpadnu ti oci, kakva je to igra. Bolje preskoci
 
Ja sam igrao ovo i stiskam TAB u borbi da aktiviram quick time i pobijem sve, ono neće. Dok to ne poprave, bolje ne kupuj/skidaj. Amateri.


Elem, Zona 2 je u pitanju
Gde da idem prvo? Ja otišao do wich cabin-a, skinuo onaj šild, ušao, prošao sve unutra, otišao u "drugu dimenziju" i došao do ledenog dela, mada su tamo svi za 2 levela jači. Sad bih da izađem i radim nešto drugo. Pitanje je, kuda?
Muče me dve stvari. Gde da nađem potion ili šta već treba da zalečim ono čudo od stvorenja na koje sam naišao blizu drugog grada, sa onih dvoje ljudi? I gde je veštica zakopala njene ajteme? Pratio sam svinju i ona kaže "ovde je", ali se ništa ne pojavljuje. Inače, mislim da mi je dovoljno jak perception, sve ostalo uspem da vidim.
 
Sad cu ja da ti napisem sve to samo da klopam :)

Nema tu mnogo opcija. Ja gledam da cistim mapu dokle god mogu, paralelno sa tim radim glavni story quest. Kad vidim mobove par lvl-a vece ja krenem na drugu stranu i tako u krug. Nekad se oprobam sa tezim mobovima pa ako ih prebijem idem dalje. Za ono cudo od stvorenja ti treba blood stone, nalazices ih dosta posle, ali konkretno za njega prvi tj prva dva na koja naleces su u drugom gradu u podrumu one Immaculate crkve. Za nju ces dobiti key samo prati pricu. Vesticni itemi su u toj drugoj dimenziji kad izadjes iz njene kolibe, koliko se secam, samo cepas desno dok ne dodjes do nekog racvanja, imas pravo i desno uzbrdo. Ako ides pravo tu je odmah tuca sa onim kultistima dok ako krenes desno imaces da se popnes na izvisenje koje nadgleda tu levu putanju koja je corsokak. Na tom uzvisenju kopaj i ispasce ti chest.
 
Poslednja izmena:
Sad cu ja da ti napisem sve to samo da klopam :)

Nema tu mnogo opcija. Ja gledam da cistim mapu dokle god mogu, paralelno sa tim radim glavni story quest. Kad vidim mobove par lvl-a vece ja krenem na drugu stranu i tako u krug. Nekad se oprobam sa tezim mobovima pa ako ih prebijem idem dalje. Za ono cudo od stvorenja ti treba blood stone, nalazices ih dosta posle, ali konkretno za njega prvi tj prva dva na koja naleces su u drugom gradu u podrumu one Immaculate crkve. Za nju ces dobiti key samo prati pricu. Vesticni itemi su u toj drugoj dimenziji kad izadjes iz njene kolibe, koliko se secam, samo cepas desno dok ne dodjes do nekog racvanja, imas pravo i desno uzbrdo. Ako ides pravo tu je odmah tuca sa onim kultistima dok ako krenes desno imaces da se popnes na izvisenje koje nadgleda tu levu putanju koja je corsokak. Na tom uzvisenju kopaj i ispasce ti chest.

E, našao sam taj blood stone u prvom delu mape, skroz zaboravih da ga imam. Je l to za jednokratnu upotrebu?


Je l' se sad jede? :D Šta će ti žene reći?
 
Jeste ali nalazices ih jos. Mislim da nije problem da iskoristis na Alfiju.
 
U vezi jednog sekreta, kod pirata:
nema ga na mapi pećine... bag ili je na drugom mestu?
 
Ne dajem pare za igre cesto, ali za ovo cu da iskesiram.
 
Ovo, pa Risen 3, pa Wasteland 2, pa Pillars of Eternity. Jujuju. A i Shadowrun Returns i Dragonfall isto nisam jos igrao. Imam zabave do kraja godine
 
Ima jedna knjiga:
Filozofija mrtvih ili smrti, prazna, ni reči napisane, a traži u kvestu odgovore na pitanja u vezi teksta iz knjige... bag ili nevidljivo mastilo pa je moguće iskombinovati sa nečim?
 
U vezi jednog sekreta, kod pirata:
nema ga na mapi pećine... bag ili je na drugom mestu?
Koji secret trazis? Kako da predjes onaj deo sa sobom i duhom, kako da udjes u skriveni deo sa krabama i skeletonima ili sa onim gvozdenim vratima?
 
Nazad
Vrh Dno