Šta je novo?

[Kickstarter] Divinity: Original Sin

Koji secret trazis? Kako da predjes onaj deo sa sobom i duhom, kako da udjes u skriveni deo sa krabama i skeletonima ili sa onim gvozdenim vratima?
Sekret sa mape koju sam kupio u jednom od portala kod one tkalje vremena.
 
Poslednja izmena:
U vezi jednog sekreta, kod pirata:
nema ga na mapi pećine... bag ili je na drugom mestu?
Si to kupio od one zenske u ono svemirskom plain-u? I ja sam je uzeo Black Cove secret celu mapu pecine sam pregledao i nisam nasao nista. E sada pregledao sam samo kamerom i gledanjem na minimapi nisam vodio druzinu oni su ostali kod portala.
 
Nisam ih kupovao jos. Isprobacu ih danas ali sam ocistio ceo black cove.
 
Vredi li kupovati mape sa blagom,ima li vrednih itema? Zlata imam previse, ne znam sta cu s njim
 
Vredi... u jednom sam našao dva legendarna prstena sa ugraviranim magijama.
 
Ahhahaha... Naucio sam Meteor Shower i sad se tuce zavrsavaju i pre nego sto pocnu :D :D :D
 
Dap :D Imam to i na drugom liku chain ili storm i to je gg otprilike :D
 
Odlicna fora je kad nadjete blank spell book, nadjete samo scroll koji vam treba i sastavite. Posto ja samo scrollove nalazim
 
To i ja radim ali ti za ozbiljnije magije treba crafting.
 
pa crafting i blacksmith se lako nabudze, meni je rohan na 5-5 crafting blacksmith sa predmetima, mislim da je to i max lvl, a tek sam lvl 10, uglavnom kad nadjete dobar scroll steta ga je samo jednom iskoristiti ako imate uslove da napravite skill, cisto da imate na umu, i ruby nikako nemojte da prodajte daje 20resist to all, tako sam se ja na pocetku zeznuo i prodao 3 komada, pa posle ganjao gde sam ih prodao da ih opet kupim :D
 
Je l ima još neko sem Madore i Jahana da se nađe za party? Trenutno sam u toj drugoj zoni, ne pitam za kasnije.
 
Ima.

U end of time-u ces otkljucati hall of heroes gde imas tonu likova koje mozes da uzmes
 
Gde su najslabiji a gde najjaci neprijatelji u drugoj zoni, odnosno Lucilla forest?
 
Ispod kolibe kod vestice su 10-11 i posle toga kroz portal 11-12 nisam nista drugo istrazio, ali tu sam poceo na lvl 8 i sad sam 11
 
Hm... Mislim da su ti najslabiji u centralnom delu. Tamo gde je zelenilo u sustini, gornji levo deo ti je pustinja sa paukovima koji su zeznuti a iznad njih je su immaculati sa voidovima koji su neunistivi :)

Ja upravo vodim poslednju bitku u igri i gubim vec 5ti put... Zaebano je koliko os :)
 
I koji si lvl? Koliko jos ima posle 11tog lvl? Mene je bracus namucio sa meteorom dok ga nisam zaobisao :)
 
21 lvl.
 
pa crafting i blacksmith se lako nabudze, meni je rohan na 5-5 crafting blacksmith sa predmetima, mislim da je to i max lvl, a tek sam lvl 10, uglavnom kad nadjete dobar scroll steta ga je samo jednom iskoristiti ako imate uslove da napravite skill, cisto da imate na umu, i ruby nikako nemojte da prodajte daje 20resist to all, tako sam se ja na pocetku zeznuo i prodao 3 komada, pa posle ganjao gde sam ih prodao da ih opet kupim :D
Cek, cek, cek, kako bre 20% na sve res? Kako da ga upotrebim za to?
 
treba ti dal crafting il bs nisam siguran i samo prevuces na oklop ili oruzije
 
Ja k'o manijak krenuo odmah na paukove koji su svi level 14, a ja 10. Jos tamo duva vetar pa su mi svi spori i gube AP. Ima li nacina da se zaobidje to ili cu morati ipak tako da se obracunavam protiv paukova (naravno, kad ojacam jos)?
 
Mora taj slow ako se ne varam.
 
ispod vesticije kolibe napravis portal u jezeru u pecini i odes tamo gde je hladno i imas chilled, uglavnom kad bacim rain, neprijatelji se random i zamrznu, valjda wet and chilled = frozen :) jos jedna odlicna fora je madora baci onaj warrior 100% willpower gone i moje ranger charmed arrow rade ko lude, najjace neprijatelje pretvorim u prijatelje koji se medjusobno pobiju :D inace oruzije mozes da poboljsas tako sto ih prevuces preko ostraca kod forge, samo ti treba bs 5 za iteme posle lvl 10.
 
Presao sam je. Igra je vrhunska, jedva cekam nastavak :)
 
Kako se prolazi trolova statua na ulasku u Troll cave (valjda)?
Drugo, totalno zaboravih na taj end of times, išao sam tamo da rikrutujem nove likove, gde mi odu ovi trenutni? Je l se vrate gde sam ih i našao, tj Cyseal ili ostanu tu?
 
odu tamo u hall of heroes, ne moras da ih trazis po mapi
 
Vrh Dno