Šta je novo?

[Kickstarter] Divinity: Original Sin

Ukratko,.. boldovano...

Ima jedna grupa debelih Amera, maminih i tatinih sinova, sebe zovu goons a njihov web sajt je Something Awful. Ko god je igrao online igru na NA serverima bi trebao da zna za njih. Oni se bave ovakvim stvarima, kao sto je ovaj review sto si linkovao. Mada bave se i mnogim gorim stvarima.
 
Rade :)
 
Trials, rudnik, paukove, maradino, kod tog zadnjeg mi je jedan od boljih fightova
 
Dap, meni je pretposlednja pravila mnogo veci problem od poslednje. Kad naucis rotaciju i pravilno rasporedis likove poslednja je lagana samo sto traje u pm.
 

jos si ti mlad, tek oko 26-te ocekuj probleme sa vidom... i ja sam do 26-te video ko vidra, cak i taj sitan text...

The best je ona tvoja konstatacija: zivim u Srbiji, ko jos tu kupuje igre..

I da, nemas pravo ukrasti necije intelektualno vlasnistvo i zatim se osetiti da imas pravo na kritiku istog... I to nakon 15 minuta igre koja ima ~100h gameplaya..

nice try, ali nisam bas tolko corav...
no procitah iz kurtoazije, sledeci put ti sigurno necu citati taj sitan text...

ja ne kritikujem ljude koji su radili na igri, pricam sa vama i dajem svoje utiske... imao prava na to ili ne...
igra ako me ne privuce prvih sat vremena, moze da leti... znam da ima par bisera koji postaju zanimljiviji kad se tipa prevali par sati igre, igrao sam par takvih, ali vremenom mi je dojadilo da tolko sanse dajem nekoj igri... pokazi sta znas, u prvih sat vremena :D

Covek je zaboravio na lose teksture asfalta i nedostatak '' hold my hand '' moda.

vidi se da si 91vo godiste :D
 
Jedino onaj p2w krs od CA nisi jos batalio :)
 
tu dominiram, zasto bi, nista ne placam, a derem sve... nije bas p2w kao sto mislis... dobro, u neku ruku jeste, ima OP oruzja i itema... ali kad imas dovoljno visok skill, cak ni to ti ne predstavlja nikakav problem...
nego da ne idemo dalje u off...
 
Nije tesko dominirati u igri gde je community nikakav a prosecni igraci su na nivou Rusa u "normalnim" igrama. Dodzi na Cs:go ili neki legit fps, dominiraj i ja ti skidam kapu :)
 
bio je on i bolji sa prvim acc.. (koji je nazalost banovan zbog cheat-a)
No, nebitno please stick 2 the topic. Ocigledno da lik koji ne zna o igri napisati nista osim da mu se grafika svidja opet vuce temu u totalno pogresnom pravcu..

Elem, juce odradih ovo:
lvl 13-14

- zapoceo sam onaj trials of the immaculate, usao u onu pecinu na severu, ocistio je, pokupio onaj vial i mrtvu *****h... kapiram da ne mogu sa time napraviti blood stone, pa sam reloadovao da sacuvam te sastojke..
posto sam tu lootovao kljuc od crkve u Silverglen-u, usao sam dole, pokupio dva blood stone-a i teleportovao se na drugi kraj mape uz pomoc portala.
tamo sam ocistio neku pecinu sa zagonetkom o portalima, uzeo loot (knjigu) i ocistio sam Immaculate katedralu... uzeo sve knjige vezane za star stone/blood stone, pobio one demone i tog nekog mini bossa... i sad sam dosao do nekog sela/grada sto drze immaculates na severoistoku..
Pitanje> gde da krenem dalje? Ostao mi je troll cave, (nisam se trudio oko toga da otvorim prolaz, mozda i nemam sta mi treba) Ostali su mi rudnici, i neki paukovi (jaja + worshipers)
lvl 14 sam, na pola prema lvl15
E, i da... sad kada imam krv one zenske, da li sada mogu da napunim intert stone u blood stone?
 
Poslednja izmena:
Scena juce... upadam kod nekog lika u COOP partiju, cisto da vidim kako COOP funkcionise. Posle desetak sekundi - fok off serbian scum. LCTRL + Left Click na legionara ( bio je okruzen sa desetak legionara u tom prvom gradu ) --- > quit.

Nadam se da je uzivao u 2 vs 10+ zurci :).
 
@Saint
Pa mislim da te sada glavni kvest vodi u rudnike. U tom Sacred stone selu gde su Immaculati nema nista posebno,mozes i da ih krljnes sve. Mada ima dobar trejder sa Tenebrium opremom, zato sam ih i postedeo. Da bi usao u troll cave, treba valjda od onog Maradina da imas neki papir koji ti omogucava da sklonis one prepreke u pecini kako bi dosao do troll kralja, a taj papir treba da procitas ispred ulaza u pecinu u krugu onih pecurki. Tamo na severozapadu kod paukova, mozda malo ispod njih imas jos jedan kvest da nadjes kolko se secam, u vezi sa jednim imp-om. Imas i goblin village ispod njih, ne znam dal si video. Sve u svemu, ja bih prvo otisao u rudnik, pa bih se onda zanimao sa paucima i goblinima.

@Serbian
neka i treba. Keva mu scum sto ga rodila :)
 
Poslednja izmena:
ukapirao sam da tenebrium oruzje mogu da dotaknem samo ako sam procitao onu knjigu... a knjiga se "unisti" nakon citanja.... gde da nadjem jos tih knjiga? da i ostali mogu rukovati sa tenebriumom?
(prvu sam nasao kod one bitch geomancerke u Immaculates selu)
 
najlaksi nacin je da taj lik koji vec ima skill pokupi ore i imas lika u silveru nesto kao rana penzija, onda svi nauce, unisti totem kod goblina i imas blood stone, al prvo resi quest sa totemom, prodaj sve goblinima, pa ih ocisti i pokupi to sto si prodao :)
 
Ja sam onom goblinu koji prodaje tenebrium oružije u selu imakolata odžepario polugu tenebriuma, u kvestovima mi je označilo da imam polugu (kao da sam je uzeo od nekog trol kralja), ali lik iz Silverglena koji traži tenebrium i koji mi je dao taj kvest i kovčeg za tenebrium ne reaguje... izgleda da mora baš poluga od trol kralja.

Edit;
možda moram da otvorim trade pa da mu ostavim polugu... moraću da probam.
 
Poslednja izmena:
Ja sam onom goblinu koji prodaje tenebrium oružije u selu imakolata odžepario polugu tenebriuma, u kvestovima mi je označilo da imam polugu (kao da sam je uzeo od nekog trol kralja), ali lik iz Silverglena koji traži tenebrium i koji mi je dao taj kvest i kovčeg za tenebrium ne reaguje... izgleda da mora baš poluga od trol kralja.

ma neneenene,... treba ti tenebrium ORE... ja sam rudu maznuo od one geomancerke
 
Na polugu mi je išao update kvesta, a na ore ništa. Ok znači ore... toga ima u izobilju tamo na policama.
 
... A možda sam pokrenuo razgovor sa likom koji nema tenebrium. Dešavalo mi se već slično.
 
Brandon se zove.


Btw, nasao sam jednog forumasa :) haha

33D5E84A8EE69D15C79FAAD78B849C2709F1009F
 
...i ja :D... jako tužna scena ako se rokne matori. Morao sam da vraćam posle upis dosta daleko.
 
Jel neko zna kako da coop kolegi dam da vodi nekog companiona/henchmena, pored main lika?
 
Sa njim postoji bug. Kad mu se pridje i naravno odbije da se plati porez krene tuca i ako neko od melee karaktera predje preko mosta ili skoro do kraja, resetuje se Archibald zbog nekog chata opet i eto seksa.
 
Nema sanse takve likove da ubijam, tu ide save pa dok ne dobijem RPS
 
Nije tesko dominirati u igri gde je community nikakav a prosecni igraci su na nivou Rusa u "normalnim" igrama. Dodzi na Cs:go ili neki legit fps, dominiraj i ja ti skidam kapu :)

community jeste retardiran, ali je tolko masivan da se ima naci itekako dobrih igraca...
ja ne znam dal se neki drugi online fps igra vise od CA, igram aktivno jos od 2009-te, a tek sam neki 7000 i neki u ranku... to znaci da igra ima bolesno puno igraca...

uporedba sa CS ne stoji, jer ja ne volim te kamperske igre, tek za njih ne treba nikakvog skilla, vec samo kampujes i cekas da ti nesto dodje na nisan, mene to smara, ja sam za akciju i rush, tu se pokazuje pravi skill... zato i igram CA, a ako oces da poredis sa ostalim igrama, onda bi to pre bio Quake ili Unreal...

bio je on i bolji sa prvim acc.. (koji je nazalost banovan zbog cheat-a)

opa, niski udarci :D
prvi acc koji mi je ukraden, i na kome se onda citovalo, pa pao ban mi je kd bio oko 1.20...

na ovom drugom koji mi niko nije ukrao do sad, kd mi je 1.43... molim lepo ;)

Ocigledno da lik koji ne zna o igri napisati nista osim da mu se grafika svidja opet vuce temu u totalno pogresnom pravcu..

napisao sam ja mnogo vise stvari, nego samo o grafici, napisao sam detaljnije utiske nego sto si i ti napisao, pa bi pre ti trebao da ides sa ove teme od mene...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno