Šta je novo?

Kakva je vasha soba u kojoj vam je komp? - 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo konacno i moje sobe, do sad sam delio sa svecom al se preselih i eto je, mala al je moja :)
'Ladno sam pomislio da si napisao "sa svećom"... Tek sam posle provalio da je u pitanju šveca :guitar:
 
evo i moga kutka :) tu je i slika kante:D kuciste nije nesto posebno,ali zasad je tako...:wave:
 

Prilozi

  • Image2461.jpg
    Image2461.jpg
    279.6 KB · Pregleda: 299
  • Image241.jpg
    Image241.jpg
    313.4 KB · Pregleda: 202
Trenutno mi je fotoaparat u odsustvu, ali videcete sta je pravi zhasu od krsha :)
 
Maverick, `ladno nam je ista slika na desktopu ;D

Samo shto ja imam xp i vista skin :d
 
Evo malo i mojih...




P.S. : u jednoj temi sam greškom napisao da mi je osvetljenje 5x20W, sad se vidi šta je :)
 
Ma škripi (pucka) kad se pomeram, dođe mi da je vratim na reklamaciju
Ako misliš na ono gore u ćošku, to je prekidač za halogene . Izvađen iz starog produžnog (onaj crveni što svetli) i uglavljen u parče stiropora :). To mi je tada bilo najbrže rešenje, sad me mrzi da nešto izmišljam
Ako misliš na ono malo crno na zvučniku...to je IR prijemnik za TV karticu
 
Poslednja izmena:
Ma škripi (pucka) kad se pomeram, dođe mi da je vratim na reklamaciju
Ako misliš na ono gore u ćošku, to je prekidač za halogene . Izvađen iz starog produžnog (onaj crveni što svetli) i uglavljen u parče stiropora :). To mi je tada bilo najbrže rešenje, sad me mrzi da nešto izmišljam
Ako misliš na ono malo crno na zvučniku...to je IR prijemnik za TV karticu

I moja skripi kao blesava, od prvog dana.

Uzeo sam je u forma idea-leu. Ne verujem da bi vratili kes nazad :p
 
Pa možda ne bi vratili, nego sam ja mislio da je zamenim za drugu, istu takvu, samo kad bih znao da i ona druga neće puckati...:S:
Ja sam moju uzeo ovde u NSu, kao oni proizvode...jes' paz' da nije. Sve je to "mejd in Čajna :)" samo se sklapa kod nas.
 
Poslednja izmena:
Pa al je barem udobna jer sam zainteresovan da kupim istu takvu ?
 
Udobna je, imaš dole i osigurač koji kad izvučeš možeš da se zavališ u fotelju i digneš noge na sto :)
 
Samo sto taj osigurac i ne radi. Zaglavim ga, drzi 3 sec i samo ispadne.

Svaki put se prepadnem :D
 
E pošto pominjete moje ''zemljake'' Foru Ideale :D čisto da vam kažem - zaobiđite ako možete.
 
Pa al je barem udobna jer sam zainteresovan da kupim istu takvu ?

lol,i ja isto hocu da uzmem uskoro ovaj model (ako je to astra a203 a mislim da jeste) - nashao sam je kao best buy za te pare e sad zanima me od ovih korisnika koji je imaju da li vredi uzeti,jel udobna,mane?(neshto ukratko ili ako moze na pm da ne bude OT).
 
Jeste, to je taj model. Obično ih nemaju na lageru, mora da se naruči i gotovo je za 7 radnih dana, najkasnije. Udobna je samo to puckanje (nije baš škripanje) malo iritira. Mislim, za te pare, stvarno je best buy. Ako te još nešto zanima...pitaj

Poz
 
Ovo je moj kutak. Naravno ovo je u sredjenoj varjanti inace ima svega i svacega po stolu.
Zamerke ce verovatno biti na racun kablova koji se vide sa kilometra. J**iga ne moze drukacije:S:.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    136.7 KB · Pregleda: 263
Ovo je moj kutak. Naravno ovo je u sredjenoj varjanti inace ima svega i svacega po stolu.
Zamerke ce verovatno biti na racun kablova koji se vide sa kilometra. J**iga ne moze drukacije:S:.

Ocajno ti fali jedan LCD od 19+"
 
Poslednja izmena:
Znam da fali ali fali i para za njega. Ovako 21" od 30-40Kg.:wall:
 
Evo je trenutna situacija u mojoj sobi :) Nije bas sve sredjeno, ali mislim da ovo treba videti..p0z
 

Prilozi

  • DSC00008.JPG
    DSC00008.JPG
    170.3 KB · Pregleda: 341
  • DSC00009.JPG
    DSC00009.JPG
    175.2 KB · Pregleda: 321
  • DSC00010.JPG
    DSC00010.JPG
    186.8 KB · Pregleda: 335
Kako li je tek kad nije skroz sredjeno :D

Zamisli sve ovo isto, samo sa tepihom koji nije usisan :D

Nema, od kada sam raskinuo sa devojkom, postao sam svinja :d
Kao sto neko rece ranije u ovoj temi "sklopio sam dil sa prasinom, ne dira ona mene, ne diram ni ja nju" :D
 
Ovo nije nista... kad udjete u sobu od jednog mog drugara stvar je jos gora... I on je ovde na forumu, mislim, ali nije bas aktivan....Necu da ga pominjem.. Kod mene je sredjeno kako je kod njega... Odskakutacu sutra do njega da ga nateram da postuje nesto... Kad budete videli sutra njegovu sobu u pozadini ce te cuti muziq iz psiha :d
 
Poslednja izmena:
Lol, a cekao se samo jedan lik da pokrene lavinu "najveceg brloga od sobe". Do tada su svi slagali cak i telefone pod pravim uglom u odnosu na ivicu stola i onda dodje novi trend-setter sa brlog-sobom i odjednom vise sve one pod konac sredjene sobe vise nisu cool :)

Sta ti je moda :)
 
Poslednja izmena:
trenutno stanje i sve to zarad par prepravki u kucistu i evo sta se napravi..blagi uzas, spavam u dnevnoj sobi...


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno