Šta je novo?

Kakva je vasha soba u kojoj vam je komp? - 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BigJoe

Slavan
Učlanjen(a)
17.12.2005
Poruke
2,046
Poena
380

Prilozi

  • DSCN2822ed.jpg
    DSCN2822ed.jpg
    271.1 KB · Pregleda: 716
Poslednja izmena od urednika:
Evo ako nekome nedostaje haosa u zivotu :) Cisto da vidite sta je haos :)

Dok se ne upakuje u kuciste bice strasno :)

Hm.... krš? Šta je ovde krš?
Nego jako mi se sviđa ovaj tvoj sto, jel može da se sazna gde si ga uzeo i pošto ako nije tajna.

Je l' iko od vas cuo za cvece u sobi? Neko zelenilo, nesto? :d
Ja ne mogu bez nekog zelenila... makar malo, inace mi soba izgleda kao da u njoj niko ne zivi.

Joco izvini ali morao sam. A gde je ovde zelienilo?
Nego kako ti nesmeta što ti je iza monitora prozor (vrata)? Ja sam jedno vreme držao komp pored prozora i sećam se da me je jako nerviralo svetlo koje dolazi spolja, pa sam zato prebacio komp pored prozora.
A za ovo drugo se definitivno slažem sa tobom, ili je spremaš svaki dan, ili jako retko navraćaš kući. Kod mene je soba takva samo prvih pola sata od VELIKOG spemanja.
 
Hm.... krš? Šta je ovde krš?
Nego jako mi se sviđa ovaj tvoj sto, jel može da se sazna gde si ga uzeo i pošto ako nije tajna.

Sto ima dve godine i pojma nemam vise gde ga uzeh :trust:

Svidelo mi se sto je prostor oko tastature veliki da stane i mis... Oduvek me je nerviralo kad kod nekog vidim mis koji nije u ravni tastature :smash:
Imao je on jos neku dzidzabidzu za monitor, ali bi onda monitor stajao ukoso te bi me izludelo :)
 
Svidelo mi se sto je prostor oko tastature veliki da stane i mis... Oduvek me je nerviralo kad kod nekog vidim mis koji nije u ravni tastature :smash:

Takođe mi se svidela ta ploča, taman za normalnu tastaturu i normalnog miša, a ne kao što znam gomilu ljudi koja je uzela one MS Industrial tastature na kojima posle 5 minuta ludim.
 
Joco izvini ali morao sam. A gde je ovde zelienilo?
Nego kako ti nesmeta što ti je iza monitora prozor (vrata)? Ja sam jedno vreme držao komp pored prozora i sećam se da me je jako nerviralo svetlo koje dolazi spolja, pa sam zato prebacio komp pored prozora.
A za ovo drugo se definitivno slažem sa tobom, ili je spremaš svaki dan, ili jako retko navraćaš kući. Kod mene je soba takva samo prvih pola sata od VELIKOG spemanja.

Imam jednog adama iza te fotelje koja je uz levi zid, ali je mali pa se ne vidi :). Kad sam ga doneo u NS, bio je jos manji :d. A na stolu koji je uz desni zid se nalazi jedan bambus u vazi, treba da kupim jos dva :). Nije mnogo, ali je dovoljno za pocetak :). A sto se tice svetlosti, nemam pojma, stvarno mi ne smeta. A i da mi smeta, dzabe mi, nemam pravo na zalbu :d. Nemam mesta gde drugde da stavim komp (i ceo sto, for that matter) jer je to sto gledas na slici ceo stan :d (garsonjera :D)

Sto se tice sredjene sobe, to zavisi, kako kad :d. Nekad je toliki nered da me je prosto sramota da pustim nekog unutra, a nekad je tako cista da prosto moram da nazovem nekog da dodje da se pohvalim kako je cista :d. Najvise me nervira prasina... toga nikad dosta, jos narocito sto sam pored prometne ulice pa se sve to podize i zavrsava ovde kod mene :S:
 
Kad se čovek bolje zagleda vidi se jedan list od adama iza te fotelje :). Ja tokom cele godine (osim zime) imam na TA peći "vodenu palmu" koja prekriva celu TA peć i još kad pusti pelcere, uspe da dogura i do zemlje. Inače tu istu vodenu palmu u mojoj sobi imam još od trećeg ili četvrtog razreda osnovne škole ili ti što će reći više od 10godina :) tako da se mogu pohvaliti da i ja imam zeleniša u sobi :)
 
Kad se čovek bolje zagleda vidi se jedan list od adama iza te fotelje :). Ja tokom cele godine (osim zime) imam na TA peći "vodenu palmu" koja prekriva celu TA peć i još kad pusti pelcere, uspe da dogura i do zemlje. Inače tu istu vodenu palmu u mojoj sobi imam još od trećeg ili četvrtog razreda osnovne škole ili ti što će reći više od 10godina :) tako da se mogu pohvaliti da i ja imam zeleniša u sobi :)

To je za pohvalu ;). Inace, ovaj moj adam ima cetiri stabla za sad :D. To je najvise od kako sam ga doneo ovde, valjda se navikao na okruzenje :D.

Malo smo OT, ali nije strasno :)
 
Mogu da zamislim kako je to zvucalo... "Moj admin ima cetiri stabla" hahahahah :D. Oce to tako kada provodis previse vremena na netu :p
 
evo moje sobe slikano telefonom pa su slike malo losije ali vidise pristojno
 

Prilozi

  • Image000.jpg
    Image000.jpg
    416.3 KB · Pregleda: 567
  • Image005.jpg
    Image005.jpg
    348.5 KB · Pregleda: 433
moj komp

puno pozdrava svima
 

Prilozi

  • komp.jpg
    komp.jpg
    199.8 KB · Pregleda: 668
Dobar ti je desk mod, tj ovo kako si zbudžio miša :)
Samo mi je malo čudno da rezervoar sa vodom držiš pored peći (ukoliko me oči nevaraju ovo je jednd od onih "kaljevih peći na struju"). Jel sam u pravu?
 
@Datorec
Koji je to minitor? Takodej zar ti ne smeta kuciste tako pored stolice,ja bi ga konstantno cukao stolicom...?
 
@ Datorec koliko para koshta to cudo za hladjenje i gde ima da se pazari?Moze i na pm...
 
To je Zalman Reserator 1 Plus, kad sam ga ja uzimao (doduse ne Plus, razlika je bukvalno samo u boji i gpu bloku) nije bilo u zemlji. Kosta oko 220€ i nije bas performance hladjenje (skida 5-10C), ali je zato totalno necujno (pumpa je 5W).

btw toliko je toplo da tank greje tu pec a ne obrnuto :D
 
Heh, znači greješ se na njega :) Mislio sam da se on dodatno greje zbog peći, ali izgleda da nije tako.
 
Ma odlicno, sta se binis! 2 in 1!!!
 
Zalmana sam prodao ali sam uzeo pasivno napajanje, e to je tek furuna :D. Ko se greje na struju a racunar mu radi 24/7 nek razmisli o ovoj investiciji, Reserator + pasivno napajanje, garantujem osetno otopljenje sobe.
 
ne valja to pasivno, bar meni, a i kome god nije problem da podnese malo buke obavezno izbegavati...
 
Evo malo novog rasporeda, ali mi je kratak kabl za tv da bih ga privezao na tv karticu na kompu, inače bih ga izbacio. "Sakrio" sam sve ostale delove za kompjuter i kućište u stolu. :d

EDIT: Zaboravih attach. :D
 

Prilozi

  • 20070125_001.jpg
    20070125_001.jpg
    177.7 KB · Pregleda: 510
Evo i moje sobe sorry zbog nereda i piksle tek sam na slici video:D
 

Prilozi

  • Soba1.jpg
    Soba1.jpg
    175 KB · Pregleda: 623
  • soba 2.jpg
    soba 2.jpg
    148.1 KB · Pregleda: 414
ma shta ti je ni 200 pikavaca nemash u pepeljari:d
 
Plašim se da pomislim za šta toalet papir služi :D
 
A tek onaj aligator? :D
Ili je ipak mozda krokodil...
 
Si onu rupu u zidu sam busio ili ti je neko pomogao :D :D
 
AHahhaahhaha,lol!
Chovek newcomer, a vetj dobio toliko "pohvala"
:)
Evo, ja da ti kazhem, dobri su ti zvuchnici :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno