Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp (2015)?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mogao bi da iscimas neke sponzore za novi sto.
 
Vidis da je got dasku ispod monitora ...

Ne sprdajte se ljudi.
 
A u profilu je kao interests naveo tycon. :d Lol, valjda je mislio tycoon. :D
 
Mogao bi da iscimas neke sponzore za novi sto.

Cekaj dal ste ozbiljni da on ima sponzore? Cime se bavi - video sam ima YT kanal gde lupa gluposti i isto toliko failuje sa Engleskim i ima po 200 pregleda po klipu. Nije valjda da zaradjuje od toga? :d
 
Zasto da ne, on je super sta sve i koga sve ima na jutubetu.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1444735574561.jpg
    uploadfromtaptalk1444735574561.jpg
    1 MB · Pregleda: 656
Kako to da ti nisu izbledela slova na toj tastaturi?
 
Kako to da ti nisu izbledela slova na toj tastaturi?
Iskreno nznm furam je vec 6 godina, i sve kao zamenicu zamenicu i onda kupim nesto pa ne mogu da se naviknem pa je vrnem nazad i tako gleji sve cekam da crkne pa da uzmem nesto normalno.
 
Ma samo jos nov sto za PC i to je sve ok :)
 
Ma samo jos nov sto za PC i to je sve ok :)
Sto keva dobila 1975 i ono prosao par ucenika i zavrsio kod mene ;) tako da je u super stanju sa obzirom na godiste. Ali vijam nov sto i hocu da okacim tv na zid i da skinem ovo sa plafona da stavim led rasvetu (dim) , kuciste ocu da menjam sa nekim, to sam kupio za 12.000 pre 20tak dana i nesvidja mi se.. sad bi menjao sa nekim xD navikao na stojece i ucinilo mi se da ce mi pasati i kad sam ga stavio u sobu skenjao sam se ;( . Neko skrivanje kablova ocu da odradim tipa one lajsne i nzm kako bi izvukao do tv-a kabel.. i taki neke sitne stvari.
 
Dok ga ti stavis u komp sumnjam da ce raditi :d
Nema kod mene u sobi nikoga sam mene i devojke ;) a zvucnici mi nisu prikaceni ;) tako da moze on tamo da stoji nemamo zemljotresa jos taki da je super.. kako vidim prodavacu te diskove xD
 
kazu ti zbog magneta u zvucnicima,koji rade iako su neprikaceni....
 
Kada će biti objavljen test?
 
dobra grupa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno