Šta je novo?

Juiced 2

Moraću da javim drugaru za taj problem sa zvukom i FPS, instalirao je igru sinoć i kaže da mu na X2 4000+, 2GB RAM, 8600GT štuca toliko da je neigrivo, u 800x600 :S:
 
ja je jos nisam probao ali izgleda da niste zadovoljno igrom. Neki govore da je dobra neki da je losa :trust: Jeli dobra ili je losa da je djabe ne kupujem??? i ovo poredjenje s prostreetom je besmisleno.. jer ovo kao sto sam vidio je arkadna igra a prostreet je "pokusaj" simulacije koja je ispala lose jer su ljudi ocekivali arkadu..:mad:

nisi blesav da kupujes, kolko god da je dobra nijedna igra se ne sme kupiti :D
 
problem je i sa SB Live, isto, cim krene zvuk turba ili necega padne fps na 2. A igra je port sa konzole. Grafiika je na nivou underground 2, ali je voznja mnogo zabavnija, prve staze su dosadne, kasnije su bolje, drift je VRH !!! :D Inace u igri imate challenges, otkljucavate stvari itd, sve je to lepo upakovano, atmosfera je neka lozacka, za prvo mesto se ipak mora malo potruditi, pogotovo u trkama gde ne sme da se udari u zid. Kao sto rekoh, igru je radila skroz druga ekipa, tj tako deluje, ali su zadrzali ok smek. Malo je nepregledan meni i fali hood cam. grafika je mogla biti malo bolja i 30fps limit je iritirajuc iako deluje glatko (za razliku od nekih drugih igara). Ako neko provali (ili je provalio) kako se menja koji auto gledas u spectator bets trkama, nek se ne stidi :)

PS. Kad se igra spuca, tj izbaci prozor sa greskama, samo se vratite u igru, nemojte gasiti prozor i igra radi normalno dalje.

Ko ima realtek HD audio ili SB Live i problem sa FPS, nek stavio audio accell na off. Malo zvuk bude losiji ali...Moze i u config-u od igre da iskljuci kompelt zvuk, ali to je jos gora varijanta :D
Kako da stavim accell na off???Inace imam Realtek 97 tako nesto:d
 
Kako da stavim accell na off???Inace imam Realtek 97 tako nesto:d

I ja imam isti problem imam Realtek HD, ali ne mogu da nađem audio accell, u samom configu igre sam našao Hardware mixing koji sam isključio, a u samoj igri na podešavanjima za zvuk jedino može da se menja jačina zvuka.
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam ljudi za vas,ali se meni ova igra uopste ne svidja.Ljubitej sam voznji,ali ovo je takav sheet da je to neverovatno.Imam osecaj kao da sam zakacio kuku i kanap i da me nego seta levo desno. Dugo mi ucitava igru,ali je manje zahtevna od novog nfs-a.Jedino sto mi se svidja je izbor automobila. Ovo upravljanje je moglo biti mnogo bolje, pa bi po mom nekom misljenju ova igra i bila nesto_Ovako ce da pali jedan uninstal.Tolko!
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam ljudi za vas,ali se meni ova igra uopste ne svidja.Ljubitej sam voznji,ali ovo je takav shit da je to neverovatno.Imam osecaj kao da sam zakacio kuku i kanap i da me nego seta levo desno. Dugo mi ucitava igru,ali je manje zahtevna od novog nfs-a.Jedino sto mi se svidja je izbor automobila. Ovo upravljanje je moglo biti mnogo bolje, pa bi po mom nekom misljenju ova igra i bila nesto_Ovako ce da pali jedan uninstal.Tolko!

imam isto misljenje za ovaj sheet, jedino sto su one trebe dobre na slikama i nista vise :smoke:
 
Svako ima pravo na svoje mišljenje ali ja i dalje ne znam kako da isključim audio akceleraciju, pa ne mogu trenutno da sudim o upravljanju jer mi toliko zaštucava da me dovodi do blagog stanja nervnog sloma:mad:
 
o zaboga, control panel, sound and audio devices, donji advanced, jezicak performance...Naucite nesto o OS-u koji koristite majku mu :S:
 
o zaboga, control panel, sound and audio devices, donji advanced, jezicak performance...Naucite nesto o OS-u koji koristite majku mu :S:

aaaaaaaaaaaaaa, ja još mislim kako se radi o isključivanju neke opcije u igri!!!!!
 
Jel se ikome desavalo da mu igra izadje u win a nema nikakve poruke o gresci? Ne mogu nikako da napravim lika sa kojim cu da prelazim igru jer me stalno izacuje u win.
 
U juiced 2 jedino sto je dobro su zenske!!!!!!!! :banana:
 
e iskljucivanje hw akceleracije pomaze u probemu s izbacivanjem iz igre ???
jer ja sam je upravo nabavio i stalno me izbacuje.....

Inace igra mi se svidja i nfs ps ne moze da joj priddje pogotovo sto ima i kameru iz auta(dugo ocekivanu:D)

NAdam se d acu uskoro izaci pec za ovaj problem...

PS=evo sad sam probao s iskljucenom hw akceleracijom zvuka i onim odma ispod za sample rate,cak sam iskljucio i u igri mix all audio i music,igra sad ne puca ali se zvuk nakon nekog vremena distorzuje do bola,takodje cim malo brze idem pojavljuju mi se poligoni na ekranu(samo da se zna najnoviji drajveri za nvidiu i u drugim igrama nema problema:s).

A zanimljivo je to sto ortaku na sempronu 3200 gigabyte s4 ploci nvidi 8600gt i 1gb elixir rama radi extra :s, a na mom kompu iz potpisa zeza,a primetio sam da se ovde bune uglavnom ljudi s dual core-ovima,mozda je i to deo problema,....
 
Poslednja izmena:
Ja sam sve probao al nema teorije da radi. Koji ku*ac su je pustili u prodaju sa ovakvim bagom :wall::wall::wall:
 
Evo skinuo sam igru prekljuce i odigrao sam je malo. Moram da opovrgnem moj prethodni post gde sam zakljucio na osnovu Juiced 1 da ce i Juiced 2 biti krsh. Kao sto rekoh igrao sam je malo i otkljucao sam tek League 6.
Igra nije losa. Bas dobra promena u odnosu na NFS crap. Jeste malo nerealna ali da joj se oprostiti.
Nisam imao nikakve probleme sa zahtevnoscu i seckanje. Sve High na 1280x1024 AA 16x.
 
Meni je igra ok mada nisam mogao dovoljno dugo da je igram jer mi konstantno izlijece u win. E sad ne razumijem kako nekome radi ok a meni na primjer nece. Inace igra ide glatko i nisam imao problema sa sjeckanjem.
 
NFS je kesa, koliko i ovo...
 
Jel se ikome desavalo da mu igra izadje u win a nema nikakve poruke o gresci? Ne mogu nikako da napravim lika sa kojim cu da prelazim igru jer me stalno izacuje u win.

I meni se ovo isto desava, posle nekog odredjenog vremena igra pada na desktop i javlja se samo da je doslo do greske i kao da onaj prozorcic da se prijavi greska Microsoftu, ma znate svi na sta mislim!:D

Da li je neko iznasao resenje za ovaj problem? Da li mozda neka zakrpa rjesava problem ili nesto trece treba uraditi!:S:
 
kad ti se to desi, nista nemoj da klikces, samo se vrati u igru i trebalo bi da radi. Kod mene je tako bilo.
 
kad ti se to desi, nista nemoj da klikces, samo se vrati u igru i trebalo bi da radi. Kod mene je tako bilo.

jes' da je komp ne zakuca, i nista do task manager-a i end app ne pomaze. stvarno steta, dobra igra opasno a bagovita!:mad:

Da probam ovo sa zvukom, mozda to pravi problem, ko ce mu znati! Moracu probati i sa zakrpom!

Ako iznadjem kakvo resenje, javljam.

P.S. Hvala gx-x na brzom odgovoru! :wave:
 
evo sada je upalilo!:banana:

kada mi se javi ta greska i baci me na desktop, kliknem ponovo na juiced u task baru i fura sve odlicno!!! heheh;) milina!!!:banana:
 
Jel ima nekih najava za neki patch? Nisam još instalirao igru, čekam da bude relativno sređeno da ne moram da se zezam sa podešavanjima, samo da igram...
 
Jel ima nekih najava za neki patch? Nisam još instalirao igru, čekam da bude relativno sređeno da ne moram da se zezam sa podešavanjima, samo da igram...

Tesko! Ispravi me ako grijesim, ali ja sam guglao na fazon "juiced 2 hot import night patch" i nista mi referentno tome nije izbacivalo!

Najlakse ti je da iskljucis zvuk na emulate i kada te obori na desktop da samo kliknes ponovo na igru u task bar i nastavis lijepo, kao sto gx-x kaze. - meni je to upalilo i sada radi kao podmazano.

Jbga, sta ces nema druge!:D
 
Ja sam sve probao i nista nije upalilo. Jednostavno mi izadje u win i nigdje je nema. A od patcha izgleda da nema niste jer nigdje ga nema u najavi. Sramota.
 
Instalirao upalio i brže bolje deinstalirao, obrisao sa shiftom, pobrisao iz redžistrija i očistio disk alkoholom :smash:
 
Problem rijesen :d igra radi odlicno na Visti. Nisam imao ispadanje u win.
 
Evo samo da javim da sam instalirao igru na Visti, na mašini iz potpisa, i da sve radi savršeno, ništa nisam morao da podešavam vezano za zvuk, ni jednom nije ni pomislio da ispadne u Win, dakle, radi kao i svaka druga normalna igra, izuzetno brzo, bez ijednog štuca ili zastoja. Naravno, 1680x1050, full AA (koliko god je moglo u podešavanjima da se namesti, sve sam namestio na max), plus što sam u igri one dve skale pomerio skroz desno, na Quality setting i još nešto, ne sećam se kako se zove... Sve radi perfektno, nemam Fraps da vidim koliko, ali klizi savršeno.

Jedini problem u svemu je što je igra toliko loša da mi je bilo žao što mi sve radi kako treba i što sam morao odmah da je obrišem. Posle M3 Challenge-a, Race WTCC-a i GTR 2, jednostavno ne mogu ovako nešto da "vozim", iako sam bio spreman za čistu arkadu, ali ovo je ipak previše. :S:
 
Nazad
Vrh Dno