Šta je novo?

Juiced 2

BitrAtE

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
24.08.2003
Poruke
4,931
Poena
925
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D @ DeepCool LT520 WH
Matična ploča
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX
RAM
32GB Kingston FURY Renegade DDR5 RGB DDR5-6000 CL32-38-38 @1.35V
GPU
Gigabyte AORUS RX 7900 XTX ELITE 24G
Storage
Kingston KC3000 2TB + 1TB / Seagate BarraCuda 3TB 2.5"
Zvuk
NZXT Relay 2.0 + NZXT Subwoofer @ AudioQuest DragonFly Black v1.5 / Steelseries Arctic 1 Wireless
PSU
Corsair SF750 80 PLUS Platinum
Kućište
Jonsbo D31 Mesh SC White
Monitor
Dell G2724D 27" QHD 165Hz
Miš & tastatura
Razer Pro Type Ultra & Razer Viper Ultimate Mercury
Ostale periferije
C1 55" & PS5 & Q990B
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Huawei GT2 Pro...
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Jel probao ko demo? Igra je sami krsh...Prvi dio je obecavao, a ovaj nastavak je za klasu gori od prvog dijela....Kao prvo gameplay je krsh nevidjeni....Dakle svako auto od 0-200 ubrzava za 5-6 sekundi...svako auto puni shestom isto ko i drugom...znachi nerealno...grafika je krshhh...totalno sam razocaran...
 
Hm, zar nije trebao 16.11. da izađe, navodno dva dana nakon NFS ProStreet? Mislio sam da to igrate već uveliko :)
 
Nista nisam ni ocekivao kada je i Juiced 1 KRSH.... Uzasna igra.
 
Postoji valjda tema juiced2??

Ako ima neko igru nek postavi readme ovde da ga citamo.,)
 
I jel neko vec probao?

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Microsoft Windows XP (Service Pack 2) / Microsoft Windows Vista
Processor type : Intel Pentium 4 3.0 Ghz / AMD XP X2 4200+
1.5 GB RAM
6 GB available hard drive space
256 MB DirectX 9.0 compatible card / nVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300
DirectX 9.0 compatible sound card
>=64kbps Internet connection with low latency Cable/DSL speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
Microsoft Windows XP (Service Pack 2) / Microsoft Windows Vista
Processor type : Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
2.0 GB RAM
6 GB available hard drive space
256 MB DirectX 9.0c compatible card / nVIDIA GeForce 7900 / ATI Radeon X1950
DirectX 9.0 compatible sound card
>=256kbps Internet connection with low latency Cable/DSL/T1+ speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse

HIGH SYSTEM REQUIREMENTS:
Microsoft Windows XP (Service Pack 2) / Microsoft Windows Vista
Processor type : Intel Core2 Duo E6700 / AMD 64 X2 5200+
2.0 GB RAM
6 GB available hard drive space
512 MB DirectX 9.0c compatible card / nVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon X2800
DirectX 9.0 compatible sound card
>=512kbps Internet connection with low latency Cable/DSL/T1+ speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse, Microsoft 360 compatible controller


Ovaj radeon x2800 je greska verovatno.Ali opet mislim da su ga preterali,ali videcemo kada se instalira igra.
 
Meni ova hardverska zahtevnost izgleda over-the-top (sa izvinjienjem Puritancima koji bi sve na srpskom :d), ali kako oni zamišljaju da ja ovo pokrenem? Jel se uopšte pojavila u "prodaji"?

Inače za one koji misle da je igrica ****** - igrao sam je više nego sva tri NFS zajedno, verovatno je to moja greška, pa mi ne zamerite što smatram da je bolja od dotičnih.

:wave:
 
Igra je izasla sinoc, inace prvi deo je totalni rip off NFS Underground-a. Videcu na sta lici ovo pa javljam.
 
Prvi deo je imao odličan osećaj tokom vožnje, samo je meni bio malo naporan jer se jako teško zarađivao novac i morao si da paziš na svaku trku.
 
Meni ova hardverska zahtevnost izgleda over-the-top (sa izvinjienjem Puritancima koji bi sve na srpskom :d), ali kako oni zamišljaju da ja ovo pokrenem? Jel se uopšte pojavila u "prodaji"?

Inače za one koji misle da je igrica ****** - igrao sam je više nego sva tri NFS zajedno, verovatno je to moja greška, pa mi ne zamerite što smatram da je bolja od dotičnih.

:wave:

Pokrenes je tako sto kada je instaliras kliknes dva puta na ikonicu :D :d :whip::wall:
 
Odustajem, nisam uspeo da promenim "upravljac", moguce je voziti samo preko tastature, cak ni gamepad nije vidljiv. Na osnovu 2 min voznje ovo je odvratno, mozda gresim ali nisam imao strpljenja da pokusam malo duze.
 

Prilozi

  • Juiced2_HIN 2007-12-06 18-09-01-61.jpg
    Juiced2_HIN 2007-12-06 18-09-01-61.jpg
    204.3 KB · Pregleda: 143
  • Juiced2_HIN 2007-12-06 18-12-24-10.jpg
    Juiced2_HIN 2007-12-06 18-12-24-10.jpg
    137.2 KB · Pregleda: 100
  • Juiced2_HIN 2007-12-06 18-11-34-68.jpg
    Juiced2_HIN 2007-12-06 18-11-34-68.jpg
    158.3 KB · Pregleda: 190
  • Juiced2_HIN 2007-12-06 18-11-48-99.jpg
    Juiced2_HIN 2007-12-06 18-11-48-99.jpg
    186.9 KB · Pregleda: 150
al dobra ova treba na prvom shotu :D
 
Igra je izasla sinoc, inace prvi deo je totalni rip off NFS Underground-a. Videcu na sta lici ovo pa javljam.

Mislis obrnuto :) Iskreno, ja ne vidim nikakvu slicnost izmedju juiced-a i underground-a. Kola imaju fiziku, ostecenja (neka kvazi, ali opet su tu), vozi se legal street racing, a ne illegal, vozi se i po danu i po noci, ima pink slip, ima reputacija koja zapravo necemu sluzi...ima i nedostataka naravno, ali juiced 1 nikada nisam uspeo da predjem do kraja iako sam ga igrao jedno 3 meseca, a NFS ni jedan novi ne mogu ni da igram 3 meseca...ma kakva 3 meseca, 3 nedelje...
 
Posto sam nekako uspeo da se domognem prve trke (citaj igra puca nonstop), onda sam poceo da gledam slideshow....ne znam koji procesor treba za ovo cudo, cim se nadje par kola oko mene odmah krene tuc muc, oba jezgra max opterecena. Jedino sto sam mogao da zakljucim nakon 4 trke je da je upravljanje smesno, staze su izuzetno kratke, modeli kola bezveze u poredjenju sa nfs, a prisutna su i kao neka ostecenja. Uninstall.
 
...da...(nisam jos probao igru, sutra cu)..u NFS su modeli kola dobri (prostreet), ja vozim sa bumpercam (Svaku voznju), protivnike obidjem za 10 sec i to je to sto se tice gledanja modela kola i njihove uloge u celom NFS-u...Nemoguce da je tako ocajno, moram pod hitno da probam ovo, mada, vecini ljdi se (pored NFS) ni Juiced 1 nije svideo (ne umeju da voze, pretesko je, nerelano im je sto ih 300ks zadnjeg pogona pod punim gasom okrene u krivini itd.), a meni jeste, mozda su nam samo ukusi svima razliciti. Verujem da bi ovi sto im se ne svidja Jucied 1 rekli i za GTR (sa PS) da je bezveze (posto i tamo treba voziti malo, prikociti u pravom momentu itd)
 
Mislis obrnuto :) Iskreno, ja ne vidim nikakvu slicnost izmedju juiced-a i underground-a. Kola imaju fiziku, ostecenja (neka kvazi, ali opet su tu), vozi se legal street racing, a ne illegal, vozi se i po danu i po noci, ima pink slip, ima reputacija koja zapravo necemu sluzi...ima i nedostataka naravno, ali juiced 1 nikada nisam uspeo da predjem do kraja iako sam ga igrao jedno 3 meseca, a NFS ni jedan novi ne mogu ni da igram 3 meseca...ma kakva 3 meseca, 3 nedelje...

Davno je bilo ne secam se, ali me je Juiced 1 neverovatno podsetio na NFS. Kec je cak i bio dobra igra, odigrao sam ga skoro u dahu. A ova dvojka je brutalno losa, ko sto rece covek - upravljanje je uzasno (mada nisam 100 god. vozio na tastaturi), a i vidi na sta lici grafika, modeli i texture staza su ocajne. A uz to je i mega zahtevna za ono sto nudi, a i preko toga.

btw devojka na prvom shotu je definitivno bolja od svih NFS-a devojaka i vredi bar instalirati igru zbog nje :d
 
Poslednja izmena:
Sinoc sam instalirao ovu igru i mogu da kazem da je prezahtevna,igra jednostavno sazvace moj procesor!!!
 
Mozda je problem sa nvidia kartama i igrom. Ja imam drugi problem. Igra radi u 30tak fps, ali puca svkih 2 minuta. Resenje je kao i za GeoW (ignorisati prozor sa porukom i nastaviti igru) ali tada imam pucanje poligona (iako je karta u 2d modu). I bilo mi mrsko da prolazim kroz sve menije da izadjem iz igre pa sam izasao sa alt+f4 i sad nece vise ni da se pokrene :(

PS. Sto se tice onoga "prezahtevna je za onos to nudi" - a koja trkacka igra nije osim TDU ? Prostreet kao izgleda dobro ili sta ? Staze su ocaj, pustinja ziva, nista nema, a igra radi u 30fps na 8800gts u 1680...
 
Ja ne znam kako je vama igra prezahtevna, ja igram bez problema na konfiguraciji iz potpisa.Niti mi iskače u windows niti blokira, sve radi savršeno (za sada) a igrao sam nekoliko sati.
Inače mi se Juiced 2 sviđa više nego glupavi ProStreet (što baš i nije teško postići, s obzirom na kvalitet ProStreet-a).
 
Prostreet izgleda bolje nego ovo i on je zahtevan za ono sto nudi, ali bar su modeli automobila dobro uradjeni. Juiced je jednostavno PREzahtevan.
E da, i uvoda animacija je jako kvalitetno uradjena.
E da 2, koji je fazon sa kustomiziranjem lika? Pa Oblivion ima manje detalja a gledas lika non-stop, za voznju mi je ovo totalno nepotrebno.
 
ne znam shta da kazem na 1280 i quality 1 u settingsu i lepo radi, da bi povecao quality na 2 moram staviti na 1024 ili kochi i to samo u krivinama kad nas ima vishe, sama kontrola kola mi se ne svidja kao da vozim one autice na vasharima (one na zeton) :p, da bi unapredio kola morash da vozish tamo neki challenge pff... nepotrebno smaranje, no videcemo kad odigram josh koji turnir pa cu napisati jos koju rech o igri, btw ili nV drajveri ili na Atiju bolje radi po defaultu
 
izgleda ne voli nvidiu...Igra je zapucana na 30fps kolko mi se cini...Ispadanje se resava iskljucivanjem muzike u config launcheru...Meni je zakucana 30fps, nisam nista dirao sem deault, a vidim da pod extras/options/graphics slajderi stoje na pola, znaci moze jos da se poveca kvalitet. Na zalost, ja imam neke artefakte, tj. poligone preko pola ekrana sta god da radio. Probao sam i default taktove, ista stvar, menjao drajvere 7.11/7.10, nema razlike, system sam cistio driver sweeperom pre 3 dana, dakle nije do neke moje greske, jednostavno se ne voli sa necim iz mog sistema. Ostale igre su ok.
 
Probao sam igru na kršu od kompa koji imam u stanu (Athlon 3200+, 1GB RAM, 7300GT) i konstantno se zapucavala u menijima na par sekundi, animacije su išle nenormalno spore, a igra je redovno pucala na startu (posle odbrojavanja).

Fora sa džojpedom je što je MS odrešio kesu izgleda pa je platio da Juiced ima podršku jedino za kontrolere koji podržavaju njegov x-input.
 
samo u kontrol panelu smanji akceleraciju na najmanje i ono drugo i pici ko blesavo, ili u podesavanjima iskljuci zvuk i opici neki mp3, novi 1.82 drajveri nisu pomogli tako da nemoj da se cimas.
 
problem je i sa SB Live, isto, cim krene zvuk turba ili necega padne fps na 2. A igra je port sa konzole. Grafiika je na nivou underground 2, ali je voznja mnogo zabavnija, prve staze su dosadne, kasnije su bolje, drift je VRH !!! :D Inace u igri imate challenges, otkljucavate stvari itd, sve je to lepo upakovano, atmosfera je neka lozacka, za prvo mesto se ipak mora malo potruditi, pogotovo u trkama gde ne sme da se udari u zid. Kao sto rekoh, igru je radila skroz druga ekipa, tj tako deluje, ali su zadrzali ok smek. Malo je nepregledan meni i fali hood cam. grafika je mogla biti malo bolja i 30fps limit je iritirajuc iako deluje glatko (za razliku od nekih drugih igara). Ako neko provali (ili je provalio) kako se menja koji auto gledas u spectator bets trkama, nek se ne stidi :)

PS. Kad se igra spuca, tj izbaci prozor sa greskama, samo se vratite u igru, nemojte gasiti prozor i igra radi normalno dalje.

Ko ima realtek HD audio ili SB Live i problem sa FPS, nek stavio audio accell na off. Malo zvuk bude losiji ali...Moze i u config-u od igre da iskljuci kompelt zvuk, ali to je jos gora varijanta :D
 
sve su to sitni problemi, neki patch ce da resi, ali ovo je jedna od najboljih voznji posle nfs hot pursuit 2
 
ja je jos nisam probao ali izgleda da niste zadovoljno igrom. Neki govore da je dobra neki da je losa :trust: Jeli dobra ili je losa da je djabe ne kupujem??? i ovo poredjenje s prostreetom je besmisleno.. jer ovo kao sto sam vidio je arkadna igra a prostreet je "pokusaj" simulacije koja je ispala lose jer su ljudi ocekivali arkadu..:mad:
 
pa pazi, bila bi dobra igra da je upravljanje malo bolje odradjeno, ovo sto su ponudili je neozbiljno i to me najvise odbilo od same igre
 
Nazad
Vrh Dno