Šta je novo?

Juiced 2

Jel igra moze nekako da se igra sa joypad-om ili volanom, sa nekim patch-om ili slicno posto preko tastature necu ni da je probam malo ozbiljnije?!
 
Naravno da može sa džojpedom, ali treba ti neki sa x-input podrškom, recimo Logitech Chillstream.
 
bez patcha ili sta god za dzoju... control panel/add or remove programs/etc...
 
Sta je x-input podrska? Imam logitech rumble pad 2 i formula force ex volan takodje logitech-ov i ne konta ih.

X-input je standard za džojpede koje gura Microsoft. Jedini Logitechov kontroler koji se uklapa u tu priču je Chillstream, koji je oko 3000 dindži. Alternativa ti je nabavka Xbox360 džojpeda, koji takođe radi na PC-ju. Ako igraš puno igara na džojpedu, x-input je nažalost, must have, iznenadio bi se koliko igara ga automatski detektuje i ima već predefinisane komande za njega. Takođe, sve više igara uopšte ne podržava klasične džojpede tako da sam hteo-nehteo (a ne mili mi se dizajn Xbox360 džojpeda) morao da ga uzmem.

Za sada koliko je meni poznato ne postoji način da "prevariš" igru, odnosno da nekako emuliraš X-input sa običnim džojpedom.

U vezi izletanje igre u Windows XP - na bratovom kompu sa 8800GT nije bilo tih problema. Kod mene jeste dok sam imao 7900GS, ali sada savršeno radi na 8800GT.

Jednostavno, ovo je jedan od najkatastrofalnijih portova ikad, da ne pominjem što igra izgleda totalno prosečno a zahteva suludo jaku mašinu i specifičan hardver.
 
Poslednja izmena:
covece, pa oni nisu normalni, ne pada mi napamet da menjam rumble pad 2 wireless za chillstream ili tako neki kontroler. Juiced je jedini koji ne podrzava rumble, bar od igara koje sam probao.
 
x-input only su i Gears of War, Crysis i Viva Pinata, verovatno ih ima još.
 
pa dobro za to me nije briga, to se i tako igra misem, samo da ne moram onaj ruzni m$ gaming mouse da kupujem da bi ubuduce igrao x-input igre :d
 
Ne mogu da vjerujem da jos nije izasao ni jedan patch za ovu igru.
 
Jel ima neko problema sa seckanjem, ali vrlo chudnim. Sve animacije su OK, ali kad krene trka. Ide malo, pa zasecka, pa o5 i to ne samo grafika nego i zvuk. Jel imao neko ovakvih iskustava?
 
ljudi molim vas pomagajte, instalirao sam juiced 2 i ja isto imam problem sa grafikom, zna nekad da secne i da zabode slika.
interesuje me kako taj problem mogu da resim?
video sam da treba da se iskljuci hardware acceleration, ali mi treba mala pomoc.
ne znam de se nalazi ta opcija u visti? ne mogu nikako da je nadjem.
igra mi se ova igrica samo tako, ali me samo nervira zbog tog zabadanja slike.
pomagajte
hvala vam unpared
 
Nazad
Vrh Dno