Šta je novo?

Jotel

Iris radi samo u mts mrezi. EoN radi ali UM kanali ne. Jedino ako je EoN paket van mreze.
 
Zdravo svima, da li moze neko da mi potvrdi da li radi IRIS TV preko Jotel interneta ili EON tv preko istog. Uzeo bih JOTEL samo internet jer u zgradi ima vec intalacija, samo me interesuje da li bi mogao da koristim IRIS ili EON nalog od svog brata. Unapred hvala na odgovoru.
Iris je zaključan i radi samo na telekomovoj IP adresi
 
Zdravo svima, da li moze neko da mi potvrdi da li radi IRIS TV preko Jotel interneta ili EON tv preko istog. Uzeo bih JOTEL samo internet jer u zgradi ima vec intalacija, samo me interesuje da li bi mogao da koristim IRIS ili EON nalog od svog brata. Unapred hvala na odgovoru.
Rade i IrisTV i EON.
 
Ima li neko iz Zaječara da prenese iskustva sa Jotel optikom? Ja se trenutno šlepam na postojeći exenet paket i videćemo do kada, na supernovu mi se ne prelazi, a vidim u ulici Jotel kutiju na banderi... Za ovo što mi treba u toj kući mi OTI1 paket radi posao (net + telefon). Kakva oprema se dobija, kakva je stabilnost konekcije? Pretpostavljam da nema javne IP adrese, tj. da je iza CGNAT-a...

TV ne gledam i nije mi potreban (vidim da se dosta piše o tome u temi i da im se zamera), bitno mi je da imam fiksnu liniju i da mi net radi pošto povremeno dođem u Zaječar pa radim odatle, a da me ne košta boga oca kao supernova za nešto što samo povremeno koristim.
 
Ima li neko iz Zaječara da prenese iskustva sa Jotel optikom? Ja se trenutno šlepam na postojeći exenet paket i videćemo do kada, na supernovu mi se ne prelazi, a vidim u ulici Jotel kutiju na banderi... Za ovo što mi treba u toj kući mi OTI1 paket radi posao (net + telefon). Kakva oprema se dobija, kakva je stabilnost konekcije? Pretpostavljam da nema javne IP adrese, tj. da je iza CGNAT-a...

TV ne gledam i nije mi potreban (vidim da se dosta piše o tome u temi i da im se zamera), bitno mi je da imam fiksnu liniju i da mi net radi pošto povremeno dođem u Zaječar pa radim odatle, a da me ne košta boga oca kao supernova za nešto što samo povremeno koristim.

Ja sam imao jotel optiku. Kada ukinuli arene onda sam se prebacio na Supernovu.

Jotel optika bar meni nikad nije zakazala.
 
Jel ima neko problem sa wifi, na pola metra od rutera brzina ne prelazi 10mb , to se desava poslednjih 4-5 meseci, vise me nervira, ne mogu nista da ucitam, oti1 je paket :S
 
Da li neko zna default username i password za Jotel KST 2.4/5 GHz ruter (onaj crni sa 4 gigabitna izlaza)?
 
Jel ima neko problem sa wifi, na pola metra od rutera brzina ne prelazi 10mb , to se desava poslednjih 4-5 meseci, vise me nervira, ne mogu nista da ucitam, oti1 je paket :S
Promeni rucno channel na ruteru da ne bude automatski, nego nadji neki koji je slobodan.
 
Uveo Jotel opticki juce, zajedno sa televizijom i posle dva sata koriscenja internet je prestao da radi. I to se desilo cim sam postavio lozinke za wi-fi.
Drugar mi kaze tako je to kod njih, cim taknes nesto oko rutera mozes ocekivati gomilu problema, mada ja ne vidim u opciijama nista sto moze da se zezne.
Evo drugo vece kako sam bez iinterneta, njihova tehniicka podrska ce "pogledati" o cemu se radi, a mene zanima kakva su iskustva sto se tiice njihovih rutera (meni su dali neki Mercusys sa cetiri antene).
Je li moguce da podesavanje rutera moze da zezne nesto, posto vidim kablovska radi bez problema?
 
Uveo Jotel opticki juce, zajedno sa televizijom i posle dva sata koriscenja internet je prestao da radi. I to se desilo cim sam postavio lozinke za wi-fi.
Drugar mi kaze tako je to kod njih, cim taknes nesto oko rutera mozes ocekivati gomilu problema, mada ja ne vidim u opciijama nista sto moze da se zezne.
Evo drugo vece kako sam bez iinterneta, njihova tehniicka podrska ce "pogledati" o cemu se radi, a mene zanima kakva su iskustva sto se tiice njihovih rutera (meni su dali neki Mercusys sa cetiri antene).
Je li moguce da podesavanje rutera moze da zezne nesto, posto vidim kablovska radi bez problema?
Ako si samo postavio lozinku za wi-fi, ne verujem, tehnicka podrska im je jako spora, dosadi im malo. Imam huawei eg8143a5 i nisam do sada imao vecih problema sa ruterom, jedino ne mogu portove da mu otvorim iz nekog razloga.
 
Uveo Jotel opticki juce, zajedno sa televizijom i posle dva sata koriscenja internet je prestao da radi. I to se desilo cim sam postavio lozinke za wi-fi.
Drugar mi kaze tako je to kod njih, cim taknes nesto oko rutera mozes ocekivati gomilu problema, mada ja ne vidim u opciijama nista sto moze da se zezne.
Evo drugo vece kako sam bez iinterneta, njihova tehniicka podrska ce "pogledati" o cemu se radi, a mene zanima kakva su iskustva sto se tiice njihovih rutera (meni su dali neki Mercusys sa cetiri antene).
Je li moguce da podesavanje rutera moze da zezne nesto, posto vidim kablovska radi bez problema?
Tražite "naprednu" podršku, od level 1 podrške slaba vajda. Ili zovite broj za hitne intervencije za vase mesto.
 
Prijatno me iznenadio Jotel,net radi savrseno

Velika preporuka za modem HG8245Q2

Stabilan,kvalitetan i hladan u radu za razliku od Supernova kablovske grejalice
 
opticki internet je ok,ali televizija i informacije na sajtu i info kanalu su potpuno zastarele....niko ne uredjuje i obavestava korisnike...informacije na info kanalu jos sa pocetka korone....niko to vise ne uredjuje,kao da ih bas briga za nas koji placamo njihove usluge....a tv digitalni kanali primera 24 kitchen,svi bivsi fox,discoveri,nat.geografic,dome i svi hr kanali i jos mnogo drugih kockaju sliku jer im je protok-bitrate uzasan......ili ne znaju da podese.... dupli sportklub kanali sk123 u hd i bez hd....cemu to.... .....mogao bih jos da iznosim svoja iskustva o amaterizmu jotela ali koja vajda,sacekacu istek ugovora do leta pa posle dugog niza godina da razmislim kuda dalje...stigao u jagodinu i optika sbb....jotel vise i nije mnogo jeftiniji od drugih....pozdrav
 
Nisu oni nikada bili profesionalni. Tv im je sekundarna usluga, vise gledaju da je opticki internet ok.
Svako ko hoce dobru televiziju i ima da plati, uzece lepo Eon ili nesto slicno (to bar sada moze da se uzme nezavisno od provajdera).
A ovaj izbor kanala im je jos i dobar, u odnosu kako je bilo do skoro (kad su izbacili sve mts kanale...).
 
...jotel vise i nije mnogo jeftiniji od drugih....pozdrav
A zasto bi i bio? Koliko vidim, u proseku 750din pa navise po paketu, bar je tako kod mene kada sam gledao. Nije ni malo na ovu skupocu. Imaju sve kanale osim mts-ovih i optikom su dosta dobro povezani za razliku ovih vecih. Jedino sto mi smeta sto nemaju vracanje 7 dana unazad. To koliko vidim svi sada nude.
 
Nesto su tihi oko novogodisnjih "povecanja brzina", sa verovatno i povecanom cenom.
 
Ako si uzeo po staru cenu ugovor,onda cena ostaje ista ne menja se..iz iskustva :)))
 
I ja sam potpisao, placam net 1500, nego istice ugovorna obaveza maja, pitanje je sta onda, solidno su poskupeli ako ne poskupe jos, uz minimalna povecanja brzine kao izgovor za cenu.:ROFLMAO:
 
Znaci potencijalno i povecanje cena pretplate... kao i prosli put... Pa onda retroaktivno kacenje "obavestenja" o povecanju cena sa datumom nedeljama unazad... kao i prosli put... LOL
 
Jedva cekam kraj ugovora zbog ovoga. I prosli put mi povecali tako da ja u praksi samo cenu vidim da je stvarno povecana -.-

Sad me zanima da li postoji mogucnost da se napravi ugovor sa njima da to ne moze da rade u trajanju ugovora?
- da pojasnim nasta ciljam, kod mts-a (adsl) sam imao ugovore po 24m, svaki ugovor je nosio isto, potpisan ugovor traje 24 meseca i za to vreme nema promena, nakon isteka se ne produzuje auotmatski vec ukoliko ja nastavim sa placanjem sve ostaje isto, sve dok ja ne potpisem raskid potpisanog ugovora (to sam koristio da pricekam bolje ponude).. A kad idem da "produzim" zapravo raskidam stari ugovor i popisujem novi...
 
Jedva cekam kraj ugovora zbog ovoga. I prosli put mi povecali tako da ja u praksi samo cenu vidim da je stvarno povecana -.-

Sad me zanima da li postoji mogucnost da se napravi ugovor sa njima da to ne moze da rade u trajanju ugovora?
- da pojasnim nasta ciljam, kod mts-a (adsl) sam imao ugovore po 24m, svaki ugovor je nosio isto, potpisan ugovor traje 24 meseca i za to vreme nema promena, nakon isteka se ne produzuje auotmatski vec ukoliko ja nastavim sa placanjem sve ostaje isto, sve dok ja ne potpisem raskid potpisanog ugovora (to sam koristio da pricekam bolje ponude).. A kad idem da "produzim" zapravo raskidam stari ugovor i popisujem novi...
Pod ugovornom obavezom sam od pocetka 2022, tada je bilo 1500 dinara, i dalje toliko placam cena mi je nepromenjena, internet su mi ubrzali, a to kada istekne ugovorna obaveza stvarno ne znam, ali ne verujem da ostaje isto kao pod uo, verujem da ce tada biti 1800 dinara, ili koliko vec bude do maja 😮
 
Pa i ja sam placao pocetkom ugovora 1500-1600 sad mi povecali na 2000, jos jedno povecanje i trazicu raskid, ja sam potpisao na jednu cenu a ne da mi podizu kako im odgovara..
U svakom slucaju ja nisam zadovoljan ni sajednim operaterom i zato sam resio da saltam svakih 24m kod drugog operatera jer ionako nema pogodnosti za stare klijente koji redovno placaju.
 
Znaci potencijalno i povecanje cena pretplate... kao i prosli put... Pa onda retroaktivno kacenje "obavestenja" o povecanju cena sa datumom nedeljama unazad... kao i prosli put... LOL
Povecanje cena im tako prodje ispod radara...
Ljudi ovde stalno traze neko povecanje brzine (iako ne vidim sta ce nekom sada brzina veca od 100Mbps...), a onda oni na kasicicu svake godine malo povecaju brzine, cisto da se posle prica da su povecali :)
 
Nazad
Vrh Dno