Šta je novo?

Isplata sa Binance-a ili slicnih

SamoGledam

Zapažen
Učlanjen(a)
10.05.2022
Poruke
1
Poena
11
Pozdrav ljudi. Nisam nasao odgovor pa moram da pitam, slobodno premestite temu ako sam omasio ili ako postoji slicna, mada je nisam nasao.
Radim neki posao online i usdt prebacujem na Binance, pre sam to radio na OKX i tamo prodam USDT preko P2P i isplate mi na Paypal i sa njega na bankovni racun, vrlo lako. E sad, ja sam nov u kripto svetu niti me on interesujue iskreno, ali me samo interesuje kako najbolje da isplatim novac sa Binance-a na svoj racun? Binance ne podrzava Paypal, pa da li da prodam USDT i da mi se isplati na nesto slicno Paypalu? Sta vi koristite, dajte mi neko najbrze resenje :) Hvala puno unapred
 
I ovde na Benchmarku postoji grupa za razmenu kriptovaluta :)
 
Da se vratim na originalno pitanje, da li je moguće sa Binance-a prodati eth i da ti evri/dolari legnu na račun u Srbiji?
Meni odbija moje debitne kartice, kaže "Issuing country not supported". Jeste bolje na predložen način (direktno fizičkom licu) ali bi dobro bilo znati može li ovako da prođe.

BTW može li neko da mi pošalje link Telegram grupe?
Hvala unapred.
 
Cao

Uplatio sam novac na karticu, pa je prebacen na binance. Bitkoin je u pitanju.Pa odatle na webtrader. Odakle podizem novac i kako?
 
Pozdrav ljudi. Nisam nasao odgovor pa moram da pitam, slobodno premestite temu ako sam omasio ili ako postoji slicna, mada je nisam nasao.
Radim neki posao online i usdt prebacujem na Binance, pre sam to radio na OKX i tamo prodam USDT preko P2P i isplate mi na Paypal i sa njega na bankovni racun, vrlo lako. E sad, ja sam nov u kripto svetu niti me on interesujue iskreno, ali me samo interesuje kako najbolje da isplatim novac sa Binance-a na svoj racun? Binance ne podrzava Paypal, pa da li da prodam USDT i da mi se isplati na nesto slicno Paypalu? Sta vi koristite, dajte mi neko najbrze resenje :) Hvala puno unapred
ja bih kupio USDT, a platio bih ti na PayPal
 
Zdravo svima,
Ne znam da li ovo moje pitanje spada u ovu grupu ali mislim da je tako, ako nije slobodno premestite u neku drugu grupu. Nekada sam kupovao kripto valute preko Binance-a sa karticom Mobi banke, ali to sada više nije moguće, jer sam i ja kao i mnogi drugi, dobio upozorenje od Mobi banke, da nesmem kupovati kripto valute preko njihove kartice. Koliko sam čuo ni Komercijalna banka to više ne dozvoljava.
PayPal sa druge strane nije podržan kao sredstvo plaćanja ni isplata preko Binance-a.
Gpay je jedna od opcija na Binance-u i podržan je u Srbiji od strane OTP, Intesa i još par banka.

Da li je neko probao da koristi karticu domaće Banke i koje, preko GPay-a, da bi kupio kripto valute na Binance-u ?
Da li je neko probao da izvrši isplatu sa Binance-a preko GPay i spusti novac na karticu domaće Banke ?
Da li je sve to isplativo i jednostavno za izvodjenje ?

Hvala vam,
 
Isplata sa Binance ne može nikako na naše kartice.

Ostalo ne znam.
 
Zdravo svima,
Ne znam da li ovo moje pitanje spada u ovu grupu ali mislim da je tako, ako nije slobodno premestite u neku drugu grupu. Nekada sam kupovao kripto valute preko Binance-a sa karticom Mobi banke, ali to sada više nije moguće, jer sam i ja kao i mnogi drugi, dobio upozorenje od Mobi banke, da nesmem kupovati kripto valute preko njihove kartice. Koliko sam čuo ni Komercijalna banka to više ne dozvoljava.
PayPal sa druge strane nije podržan kao sredstvo plaćanja ni isplata preko Binance-a.
Gpay je jedna od opcija na Binance-u i podržan je u Srbiji od strane OTP, Intesa i još par banka.

Da li je neko probao da koristi karticu domaće Banke i koje, preko GPay-a, da bi kupio kripto valute na Binance-u ?
Da li je neko probao da izvrši isplatu sa Binance-a preko GPay i spusti novac na karticu domaće Banke ?
Da li je sve to isplativo i jednostavno za izvodjenje ?

Hvala vam,
Imas gomilu P2P servisa online preko kojih mozes da kupujes i prodajes Bitcoin svim nacinima placanja koje mozes da zamislis
I Binance ima svoj dosta dobar P2P servis,korristio sam ga nekoliko puta i mogu reci da je vrhunski ,ima gomila trgovaca koji nude i paypal za uplatu i isplatu kao i druge razlicite nacine placanja
Samo unutar Binance naloga u meniju pod trejding potrazi P2P
 
Dobar je Binance P2P, pre neki dan sam video negde da je neko prijavio da je prevaren, ne znam samo kako je uspeo to da izvede ali verovatno je nejgova greška neka.
 
Dobar je Binance P2P, pre neki dan sam video negde da je neko prijavio da je prevaren, ne znam samo kako je uspeo to da izvede ali verovatno je nejgova greška neka.
Nema sanse da budes prevaren

Naprimer za neupucene kad kupujes sredstva prodavca se zakljucaju na p2p escrow i ti pustis uplatu naprimer sa paypalom ,potvrdis da si pustio uplatu ako prodavac ne pusti sredstva sa escrow racuna ti se zaliis i saljes dokaz p2p servisu da si uplatio ,p2p ce pustiti sredstva ili obrnuto ako prodajes ,taj kripto je na escrow racunu dok ne dobijes uplatu ne pustas ga
Ali uvjek biras provjerene trgovce sa dobrom ocjenom i sa puno napravljenih transakcija i nema nikakvih problema
 
Za SRB, ima opcija uplate na dinarski racun od strane kupca? U prevodu, ne placa se porez za izlaz iz kripta?
 
Pa ako barataš sa velikim sumama upalićeš neke alarme sigurno.
 
Prebacuj u dinarima sume do 9000 evra, i to svakog dana po jedna.
 
Ne vidim zašto bi se to radilo:

  • novac i dalje nije legalan, jer se izbegava porez, i dalje je devizni priliv, koji naša banka primaoc konvertuje jer je izabran RSD račun (pod uslovom da je poenta da se izbegne)
  • pri toj konverziji se gubi lepa suma zbog lošeg kursa koji nude banke + standardne provizije za povlačenje

= zašto lepo ne prodati f2f :D
 
Sta je ovo sa Binance , neki zastoj ? :) Platih 99.99 $ na sajtu nekom, javljaju da nije cela uplata...traze jos 43 dolara, kad ono...

 
I dalje vidim otc prodaju kao najbolji nacin, koliko sam video postoje i osobe koje otkupljuju stalno uz odredjen procenat, do 3%
 
Isprobajte ovaj Bitcoin p2p
Brzo jednostavno sigurno ne treba registracija racuna i verifikacija
Mozete isto dodati vas kupo prodajni oglas i bilo koju opciju placanja zelite i vasu proviziju koja ce biti uracunata
Moze da se fino zaradi ko ima vremena i volje ,doduse najvise korisnika su ameri i najcesce koriste stripe,cashapp ,paypal

 
pozdrav ljudi treba mi mala pomoc ulozio sam u novac preko binansa u neku brokersku kucu i okrenuo taj novac ali posto je veca suma u pitanju novac smo sa trgovackog racuna poslali na moj binans novcanik ali cheiblock ne dozvoljava prenos trazi da se uplati neka provizija na tu cifru.i sad mi je kripto novac blokiran.popslali su mi ugovor iz blokchaina i zvali me telefonom da provere kako je novac zaradjen i da li nije pranje novca.pitanje glasi da li se neko do sada susreo sa ovakvom situacijom.
 
pozdrav ljudi treba mi mala pomoc ulozio sam u novac preko binansa u neku brokersku kucu i okrenuo taj novac ali posto je veca suma u pitanju novac smo sa trgovackog racuna poslali na moj binans novcanik ali cheiblock ne dozvoljava prenos trazi da se uplati neka provizija na tu cifru.i sad mi je kripto novac blokiran.popslali su mi ugovor iz blokchaina i zvali me telefonom da provere kako je novac zaradjen i da li nije pranje novca.pitanje glasi da li se neko do sada susreo sa ovakvom situacijom.

Meni deluje da si ulozio u laznu brokersku kucu i da je to prevara. Vec sam se susretao sa time ako te zanima detaljnije mozes procitati ovde.
 
Meni deluje da si ulozio u laznu brokersku kucu i da je to prevara. Vec sam se susretao sa time ako te zanima detaljnije mozes procitati ovde.
to je neka BROKERSKA KUCA IZ VELIKE BRITANIJE concept market agency taj broker mi je poslao ugovor na engleskom i block chain mi je poslao ugovor takodje saljem u prilogu.
 

Prilozi

  • Blockchain additional security verification case No.855646 - Marijan Andjelkovic.pdf
    526.1 KB · Pregleda: 17
  • Investment Agreement Marijan Andjelkovic Concept Markets Trading account 994910.pdf
    436.9 KB · Pregleda: 10
to je neka BROKERSKA KUCA IZ VELIKE BRITANIJE concept market agency taj broker mi je poslao ugovor na engleskom i block chain mi je poslao ugovor takodje saljem u prilogu.

Aha pa prevara kao kuca. Koliko vidim prevarili su te inicijalno za 2000, a sad ti traze da uplatis jos – 4,776.06 EUR odnosno 3% kako bi mogao da podignes navodno 5.958984193 Bitcoin – 159,202.00 EUR. Vidjao sam ovo vec. A kazi mi na koji nacin si ti ovo "obrnuo" ? Jel bio u pitanju mozda neki njihov trading bot / algoritam?

Edit:
Ovo mi najjace: "3% security deposit can't be deducted from client's Bitcoin and must be paid separately" 🤣

ili iz drugog dokumenta ovo:

"Guaranteed minimal profit: 80,075.00 Euros. Estimated profit: 101,740.00 Euros."
 
A kako ti nije bilo sumnjivo da ti neko nudi i garantuje 36% profita svakog (radnog) dana u sledecih 12 dana za redom? Pa gde to ima jbt?


How long will the project run for? - 12 working days.

1690568089607.png
 
Aha pa prevara kao kuca. Koliko vidim prevarili su te inicijalno za 2000, a sad ti traze da uplatis jos – 4,776.06 EUR odnosno 3% kako bi mogao da podignes navodno 5.958984193 Bitcoin – 159,202.00 EUR. Vidjao sam ovo vec. A kazi mi na koji nacin si ti ovo "obrnuo" ? Jel bio u pitanju mozda neki njihov trading bot / algoritam?

Edit:
Ovo mi najjace: "3% security deposit can't be deducted from client's Bitcoin and must be paid separately" 🤣

ili iz drugog dokumenta ovo:

"Guaranteed minimal profit: 80,075.00 Euros. Estimated profit: 101,740.00 Euros."
evo na kom je trgovackom racunu radio taj broker https://c-ma.cc/
 
Ma pusti ga, verovatno na ovaj nacin pokusava da promovise svoj scam u nadi da ce se neko upecati.
Ko bi kacio svoje licne podatke u pdf dokumentima da nam pokaze brokersku kucu, ignorisao sve sto mu naknadno kazes i postovao link ka scam sajtu??
 
Da li se pojavila neka varijanta crypto visa kartica koja radi u Srbiji sa srpskim podacima . Crypto.com ne radi niti će, njihov support mi je pisao da SRB nije niti će biti u planu. Kartice rade u SRB ali ne mogu biti isporucene u SRB na adresu niti izradjene sa SRB podacima. Ima raznih crypto visa koje mogu i na telefon da idu, da li nešto može za SRB da li neko zna?
 

Nisam lično probao, ali kako čujem, imaju virtuelne kripto kartice za 30$, a navodno će uskoro biti i akcija koja će sa sobom nositi besplatne virtuelne kartice.

Istraži sama, samo prenosim ono što sam video, ne znam ništa o ovima.
 
Da li se pojavila neka varijanta crypto visa kartica koja radi u Srbiji sa srpskim podacima . Crypto.com ne radi niti će, njihov support mi je pisao da SRB nije niti će biti u planu. Kartice rade u SRB ali ne mogu biti isporucene u SRB na adresu niti izradjene sa SRB podacima. Ima raznih crypto visa koje mogu i na telefon da idu, da li nešto može za SRB da li neko zna?

Poslednja dole, Global. Nije Visa vec UnionPay, ali prihvataju je na najvise mesta po svetu.
 
Nazad
Vrh Dno