Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Da li bi mi radio Iris smart tv app na mts internetu ako imam box 3 bez televizije? Imam na drugoj lokaciji box 4.

Takođe, na koliko uređaja može da se instalira smart tv aplikacija? Mislim da imam box 4 plavi lite, samo 1 tv se koristi.
 
Mozes tri Iris smart slota ( od tvog box 4 naloga ) da aktiviras na bilo kom Android uredjaju ( ili nekom smart TV-u ) gde mozes da instaliras Iris smart/go i gde imas mts internet da koristis
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, kako mogu da saznam koji televizor je kompatibilan sa Iris aplikacijom, tj na koji TV može Iris aplikacija?

Planiram da uzmem Tesla 32e635bhs , na sajtu SBBa vidim da je komaptibilan za EON ali kako da znam dal je i za IRIS?

Hvala unapred
 
Ирис тв колико знам ради на андроид платформи,ЛГ-ју и Смасунгу.Није као Сбб-ов Еон који је много бољи и флуиднији.
 
Pozdrav, kako mogu da saznam koji televizor je kompatibilan sa Iris aplikacijom, tj na koji TV može Iris aplikacija?

Planiram da uzmem Tesla 32e635bhs , na sajtu SBBa vidim da je komaptibilan za EON ali kako da znam dal je i za IRIS?

Hvala unapred
Pa gledaš po operativnom sistemu televizora. A koliko vidim ovaj TV ima Android TV. Tako da ćeš moći da instaliram Iris tv
 
Zdravo svima, da li je moguce gledati iris go na smart tvu ali sa yettelovim internetom? Ja pokusavam ali izgleda nece xD
 
MTS HG8245Q2 bridzovan iskljucen wifi povezan na Asus Rog Rapture GT-6000 bez ikakvih dodatnih DNS adresa ili VPN.

Iris GO na mobilnom WIFI nece da se poveze javlja da nema mreze, ako aktiviram VPN na mobilnom poveze se na keca.

Ako neko ima slicno iskustvo i zna resenje .... mislim nebitna prica al me nervira :)
 
Jedno pitanje da sada ne trazim ceo forum moze li se i kako preko Eon boxa gledati mts tv (iris )ili neki drugi i sta treba da platim Mts-u da bi to uradio
 
Nazad
Vrh Dno