Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Gorio
Ma ne, nisam kupio zbog tebe, lose si razumeo....rekoh "zbog toga" misleci na ono sto si naveo da je za vod neupotrebljiv.
 
Jel moze neko da mi uplati duplex na 1 god,saljem 2 ili 3$ na paypal ili neki drugi vid uplate,ne pusta me preko tv-a da platim,kuci nemam windows pc,mobilni sve ios.A vidim da je jedino placanje preko pc windows microsoft store?Ili ima i drugi nacin?
 
Sale mi jos pre Hrista dao neku client listu koja jos uvek radi, za divno cudo.
Kada je ubacim u SF player, sve super. Ali STB Emu prijavljuje da je nalog blokiran. U cemu je caka?
 
Probaj na drugi player, Extreme npr.
Postoje serveri gdje se traži serial number, device id, user agent..Stb svakako traži dodatna podešavanja i sve više servera ne radi na njemu zato je najbolje promijeniti player.
SF vip je zbog toga najbolji
  • zaobilazi geo blokadu, user agent
  • sam generiše Sn i device id ....
 
Poslednja izmena:
Probaj na drugi player, Extreme npr.
Postoje serveri gdje se traži serial number, device id, user agent..Stb svakako traži dodatna podešavanja i sve više servera ne radi na njemu zato je najbolje promijeniti player.
SF vip je zbog toga najbolji
  • zaobilazi geo blokadu, user agent
  • sam generiše Sn i device id ....
Не можеш рећи да заобилази гео блокаду и јусер агент, већ имаш могућност уноса другог јусер агента (а не знаш који је прави) и унос проксија од државе власника листе. Проблем је што се не зна која је држава у питању, док се не уђе у неког са одређеном командом и тако види која је држава у питању.
Ово друго, да генерише серијски број и device id, metric.... и то није тако (он генерише у зависности од мак адресе). Исто имаш могућност уноса тих података. Иначе ти подаци се добијају од мак адресе уређаја. Сваки се добија у комбинацији одређених захтева. Сви ти подаци се користе код скенирања site/stalker_portal/c/ који имају додатну заштиту.

@DukeLander примећено је да на Клијент портал листама неће увек да ради преко СТБ емулгатора. Ако листа још увек важи, а не раде подаци за логовање, увек ми можеш послати мак, па да скенирамо нове податке.

Иначе у склопу СТБ емулгатора имате исто могућност уноса device_id, device_id2, sn.... али то нисам никад испитао како ради.
 
Poslednja izmena:
Sve što sam napisao sam već isprobao tako da nisam napamet napisao..
Ako hoćeš da testiraš, javi se na pm da ti pošaljem domaći server gdje ti traži Sn i device id pa probaj da pustiš na neki android player. Što se tiče user agenta ista stvar prije neki mjesec mi kažu ne radi nova na stb, crni ekran ne rade kanali, dodao user agent i naravno proradilo...
 
Канда се нисмо разумели. Рекао си да СФ ВИП плејер заобилази гео блокаду и јусер агент. Не, то не ради! Даје ти могућност да унесеш прокси из државе власника листе, а на тај начин се заобилази гео блокада. Јусер агент уносиш како за плејер, тако исто можеш унети за посебну листу. У овом случају је проблем знати који јусер агент унети да би радило.
Што се тиче sn, device_id и осталих информација, то се исто може унети и у СТБ емулгатор. Може да се унесе аутоматски, а ти си подаци генерисани из мак адресе и тренутног датума, а може да се унесу неки други подаци (смо ако имаш исправне).
Јусер агент се може уносити и за друге плејере. Може да се убаци у м3у листу, па кроз ВЛЦ плејер можеш гледати. Нашем @тоди сам показао како се гледа кроз ВЛЦ онај његов сервер, а једино што сам унео одговарајући јусер агент у креирану м3у листу (ваљда је унео бољу заштиту) 😀
 
Pazi, naravno da može da se unese ručno i user agent i Sn i device id. Al malo je teže doći do tih podataka i to je jedan vid zaštite koji su postavili vlasnici servera...ono što treba da kucaš u android playere u sfvip ne moraš.
Poslao sam ti na pm jedan domaći stalker koji traži Sn i device id da probaš da otvoriš u android Playeru.
 
Dobra aplikacija , dobra reklama i odmah cijena gore. Nešto se priča da autor plsnira u predstojećim update-ima omogućiti ubacivanje subtitlova online
 
Ide dosta bolja zaštita a to košta. Sada će valjda za svaki log in na aplikaciju da stiže mail vlasniku naloga....
Aplikacija je updatovana prije 2 dana na 3.7.0
Novo:
Search history
  • Initial support for RTSP
  • Switch the screen resolution for 4K, Full HD, and HD only
  • Fixes and improvements
 
Napravio dobru aplikaciju i uzeo keš šta ga briga
Koliko je sada za lifetime?
 
Nek ubaci podršku za Widevine i PlayReady DRM zaštićene stream-ove pa nek onda diže cenu ;)
 
Povećanje cene od okruglo 0.83 dinara dnevno (~24.9 dinara mesečno), 'bem ti život i državu što sve skupo danas nešto... 🤣🤣🤣 Da barem i neka lista dolazi uz pretplatu za to povećanje od 0.83 dinara. 🤣
 
Kod mene na Eon boxu (SDMC model) kao i prethodnih par verzija i 3.7.0 za 25 fps progressive stream-ove prikazuje 50fps flag.
 
Eto šta je onda, tupavi SDMC... 🤣 Mada i na tabletu mi je tako i to oduvek hmm, Samsung. Nikad taj 50fps flag ne pokazuje.
 
A jel samo obaveštenje na mail ili ne ide aktivacija dok se ne potvrdi.
 
Samo info. Vidi se i u Companion aplikaciji.
 
Sigurno je bilo reci o ovome ali ko ce da izlista opet sve postove
Ne razume m se uopste o android boxu i iptv , jedino sto me zanima je da kupim pristojan android bo x i da mi instaliraju kodi da mogu gledati eon i ex yu kanale
Imam toshiba smart 43 os mu je linux , pa mi treba preporuka za dobar A box kojih ima brdo na KP
Predlog mozete dati i na pv
Hvala i izviniote zbog ponavljanja u temi
Pozzz
 
Prvi put ulazim u ovo, mala pomoć, instalirao sam SS iptv i DuplexPlay koji pominjete.
Gde da kupim liste? Vidim da ste hvalili m3u? Bitno je da ima Nova S kanal.
 
Ne razume m se uopste o android boxu i iptv , jedino sto me zanima je da kupim pristojan android bo x i da mi instaliraju kodi da mogu gledati eon i ex yu kanale
Imam toshiba smart 43 os mu je linux , pa mi treba preporuka za dobar A box kojih ima brdo na KP

sto se tice KODI jedina verzija koja radi sa LiveTVKodiSerbia je verzija 18.9 sve preko toga ti nece raditi taj Kodi add on... Sam LIVETV Kodi Srbija je super koristio sam ga par godina, nisam imao nikakve probleme, radi cak i na mom starom Android Boxu iz 2016 (tada sam ga kupio), tako da samo cepaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno