Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze li neko na pm da sibne mac adresu za neku visak listu.
 
Za tamo "skromne" jedino dugoročno isplativo rešenje je da se koristi WebGrab+ i sam pravi svoj XMLTV fajl sa tačno setom kanala sa tačno onoliko dana (unapred i u nazad) koliko ti treba.

Mada beše sad i WebGrab+ i posle "donacije" limitira na maximalno 200 kanala?
@Strale_123 ?
 
Za tamo "skromne" jedino dugoročno isplativo rešenje je da se koristi WebGrab+ i sam pravi svoj XMLTV fajl sa tačno setom kanala sa tačno onoliko dana (unapred i u nazad) koliko ti treba.

Mada beše sad i WebGrab+ i posle "donacije" limitira na maximalno 200 kanala?
@Strale_123 ?
Ma kakvi, možeš za neograničeno kanala da uzimaš EPG i sa tom najmanjom Donators licencom. :p Inače 250 je..
 
Kolega iz NS sam i ja, zezaš sugrađane... 😂 Samo mi trebaju kodovi... a preko m3u4u com može lepo da se napravi... Znači ovi daju do 250 kanala za koliko dinara? 😂
 
Kolega iz NS sam i ja, zezaš sugrađane... 😂 Samo mi trebaju kodovi... a preko m3u4u com može lepo da se napravi... Znači ovi daju do 250 kanala za koliko dinara? 😂
5€/god. za do 250 kanala i do 15 različitih izvora. Ali rekao sam, možeš i 4 Config-a po 250 ako ti treba. To je 250 samo po Config.xml fajlu.
 
Da li bi ste mogli da mi predložite neku listu koja ima baš kvalitetnu sliku na našim kanalima? I poželjno bi bilo da može na više uređaja istovremeno da se prati, mada ako je baš kvalitetna mogao bih i da kupim dve liste posebno. Znači bitan mi je kvalitet slike, a ne neka ponuda sa 10.000+ kanala i više.

Ja sam lično do sada koristio TVviet i jako sam zadovoljan, ali hteo bih sada malo da promenim, da vidim i šta drugi imaju da ponude.
 
Mene interesuje lista sa dobrim muzickim kanalima ( stranim ) i nasi kanali naravski uz Balkan trip kanal:) pa ako ima ko tako tako nek pise na pp
 
Ko još sem Eurosporta prenosi RG? Mogu li se negde šaltati tereni? Hvala.
 
Имаш јуроспорт 360 канале који покривају 8 терена ( или 9 ) и преноси такође Тенис ченел са својим тенис + каналима.
Ту је и афрички Супер Спорт тенис.
 
Ima ko ima ;) msm da sam video juce da i arapski Bein prenosio RG.
 
Постасмо кајгана или СрбијанФорум тема дневна доза албум баје 🤮
 
Ja sam nalazio eurosport player u HD, ako neko ima server sa boljim kvalitetom nek javi na pm.
 
cao
i izvinite sto sam samo slikama prikazao gde se sve mogu pratiti mecevi sa rg, neko je pitao gde moze gledati vise meceva sa vise terena, ako se ne varam,
i sto je najvaznije - gratis
 
Poslednja izmena:
Servere javno odavno ne postavljam.
A svako šta je tražio na pm je dobio. Toliko o "pomoći".
 
Ti reče ranije da ne deliš liste nego skener pa svako sam sebi da ulovi šta mu treba.
 
Ako misliš na mene gdje sam ja napisao da dijelim skener i da svako ulovi šta mu treba?
 
@hellfcf Ne mislim na tebe nego na našeg idola Fraps99.

Mada sad ukapirah da nisam ni skontao da je torpedo citirao nekog drugog i da si ti napisao taj komentar za daljenje preko PM a ne Fraps99 :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno