Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I euronascar i eF1... ima svega :)

...riding on 720p...
 
Pošto sam dobio gomilu PM-ova od novih "gotitovaca" exyu kanali se nalaze u grupi Mađarska
 
Kvalitet je blago rečeno promenljiv. Čas sasvim solidan, pa ga onda srozaju na nivo arena sa polarisa. Uvek rade i ne seckaju...

Primetio sam da nordic1 lista ima arene u kompletu u 1080i sa originalnim kvalitetom od oko 7 mbita (osećaj kad se gleda je isti kao i kod kvalitetnih sat kanala) dok gotit nema ovaj komplet. SK su isti strimovi i kod jednih i kod drugih.
Rmc 4k i Digi4 k su isti na obe liste - odlični.
Nordic ima ogromnu i ažurnu kolekciju filmova i serija (čim izađu na netfliksu), ali malo sa domaćim titlovima.

Probao sam i par renomiranih domaćih lista i nisam se oduševio kvalitetom.
Gotit sam platio sa nekim kuponom 10$ za šest meseci, a nordic oko 40$ za godinu...
Gde vidiš rmc4k na Nordic? Uzeo trial nedelju dana ali vidim samo rmc1,2,3,3 u HD. Takođe Arene su neke u FullHD neke nisu.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Neco, ajd deder prvo procitaj pravila + za botovanje-reklamiranje domacih prodavaca sa sve kp linkovima se leti sa foruma.

...riding on 720p...
 
Pa ovo je fantasticno koliko ima kanala koji prenose jednu te istu tekmu.

Mislio sam da pravim listu sporstkih kanala ali bi bila preopsirna pa cu ici na fudbalsku prvo. Planirao sam da ubacim: Sportklubove, Arene, SKY, Bein, Setanta, Match, DIGI.

Da li TF1 i RMC prenose strani fudbal, na strani mislim da nije francuska liga samo.

I da li ima nekih koje sam propustio? Canal plus mi pada na pamet.
 
Poslednja izmena:
A jel moguce da mene i tv zeza? Nešto mi previse bufferinga a i vidim aplikacija se teško pokrece? LG webOS 42lb650v, stariji malo model.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Jesi skratio listu? Ja na.kompu nemam problema.

Acestream mozda jeste najbrzi ali je Simple najpregledniji.

Kako ste resili EPG?
 
Ne znam kako, samo sebi stavio favorite.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Pa ovo je fantasticno koliko ima kanala koji prenose jednu te istu tekmu.

Mislio sam da pravim listu sporstkih kanala ali bi bila preopsirna pa cu ici na fudbalsku prvo. Planirao sam da ubacim: Sportklubove, Arene, SKY, Bein, Setanta, Match, DIGI.

Da li TF1 i RMC prenose strani fudbal, na strani mislim da nije francuska liga samo.

I da li ima nekih koje sam propustio? Canal plus mi pada na pamet.

neka vam ovo bude referent šta ko gde kada i kako prenosi
https://liveonsat.com/
nema na čemu :)
 
A jel moguce da mene i tv zeza? Nešto mi previse bufferinga a i vidim aplikacija se teško pokrece? LG webOS 42lb650v, stariji malo model.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Stari je to model, premalo memorije učitaj mu samo url, nemoj listu
Ja u test listi nemam grupe, sve djuture 6k+ kanala! Da li to treba da nesto napomenem kad narucujem?

Postoje grupe, ali se ne vide ako koristiš obični VLC na kompu, koristi SimpleTV za win
 
Samo url ucitao svakako.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Koristim gotit (Everfast store)listu na mibox i koristim TiviMate i OTT Navigator aplikacije.
Epg sam dobio kada sam promenio xml na m3u listi i uneo je kroz apk.Ono što na obe apk ne dobijam jesu Logos ili sličice samih programa.
Samo nekolicina poljskih i belgijski kanala imaju logos a ostali ex-yu,germ,uk,holand,hun itd,
nemaju.
Jel ima neko predlog ?
 
Stari je to model, premalo memorije učitaj mu samo url, nemoj listu


Postoje grupe, ali se ne vide ako koristiš obični VLC na kompu, koristi SimpleTV za win

Na tv je SSIPTV (nema nijedna druga app) a na telefonu IPTV app
 
ssiptv je jako loša aplikacija
na telefonu instaliraj gotit i imaćep grupe
 
Poslao i meni Kinez test listu. Nije to baš to... Za te pare je naravno ok (kao neki backup). Nego koji tvviet je taj o kome pricate, ja naleteh na 2!? I da li on ima jaci kvalitet slike?
 
Poslednja izmena:
"tvviet.gs" je onaj koji tražiš.
Značajno bolji kvalitet slike. Da li vrijedi razlike u cijeni. Nisam siguran. Uzeo sam Gotit juče, danas testiram. Nije mi se svidjela varijanta editovanja m3u liste sa notepad++. Potrošnih sat-dva bezveze. S godinama čovjek više cijeni svoje slobodno vrijeme.
Sad pokušavam varijantu da u gotit plejeru i IPTV extreme ( ta 2 koristim za gledanje) dodajem favorite. Velika prednost, kome to znači, TVvieta je to što je podrška dostupna preko vibera i mejla, o odgovaraju i reaguju dosta brzo.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 
Rmc4k je kod mene u "sports package" folderu a ne u "France"...
Kod mene ga nema ni u sports ni u sports VIP. Vidi sliku.
Pa ovo je fantasticno koliko ima kanala koji prenose jednu te istu tekmu.

Mislio sam da pravim listu sporstkih kanala ali bi bila preopsirna pa cu ici na fudbalsku prvo. Planirao sam da ubacim: Sportklubove, Arene, SKY, Bein, Setanta, Match, DIGI.

Da li TF1 i RMC prenose strani fudbal, na strani mislim da nije francuska liga samo.

I da li ima nekih koje sam propustio? Canal plus mi pada na pamet.
RMC prenosi premijer ligu i tu volim najviše da gledam jer je u 4k.
Ja u test listi nemam grupe, sve djuture 6k+ kanala! Da li to treba da nesto napomenem kad narucujem?
Obično pošalju i m3u listu i login za aplikaciju. Taj link izgledaće slično ovome: http://config.streamstv.me:8080/get...x&password=xxxxxxxxxx&type=m3u_plus&output=ts. Ubaci ga u browser i skinuće ti tu listu koju posle ubaciš u odgovarajuću aplikaciju kao local list i to je to.
798d72f516ab786d37a88647c860cdb7.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Američki NBC sport prenosi englesku ligu 720p 60 fps. BT sports je ja mislim 50 fps
 
Meni je SK dovoljan za premier league na SBB, ovo ce mi sluziti za sve ostalo sto SK ne prenosi.

@Antara koji je ovo player sa screena koji si okacio?
 
Koristim gotit (Everfast store)listu na mibox i koristim TiviMate i OTT Navigator aplikacije.
Epg sam dobio kada sam promenio xml na m3u listi i uneo je kroz apk.Ono što na obe apk ne dobijam jesu Logos ili sličice samih programa.
Samo nekolicina poljskih i belgijski kanala imaju logos a ostali ex-yu,germ,uk,holand,hun itd,
nemaju.
Jel ima neko predlog ?

Mozes sam da ubacis logo za bilo koji kanal

Otvoris listu sa Notepad ++ ili obican Notepad sve jedno

Odes na ovaj sajt ili neki drugi ima ih kolko hoces https://www.satlogo.com/tvcountry/rs_1.html

I ubacis url od loga u listu evo primera ispod kako treba da izgleda

#EXTINF:-1 tvg-ID="channel9.il" tvg-name="VIP IL: Channel 9" tvg-logo="https://image.ibb.co/dGvBo7/Channel9.png" group-title="Hebrew",VIP IL: Channel 9
 
A sta mislite da kupim android box?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Upravo sam probno uplatio GotIt i platio preko PayPal-a. Koliko se čeka da se dobije mail sa listom i podacima za logovanje?
 
Meni je SK dovoljan za premier league na SBB, ovo ce mi sluziti za sve ostalo sto SK ne prenosi.

@Antara koji je ovo player sa screena koji si okacio?
Najbolji koji sam probao, Tivimate.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ja sam takodje juce testirao Gotit Everfast store i prmetio da mu je broj kanala manji nego sta je to slucaj sa listom koju sada koristim.Trazio sam ex yu kanale u sekciji gde su Madjari ali ih nisam nasao.Takodje fali dosta francuskih sport kanala RMC.Tako da je moje licno misljenje da ima boljih opcija za par eura vise.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno