Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav, kako kupiti Tivimate aplikaciju.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ja sam takodje juce testirao Gotit Everfast store i prmetio da mu je broj kanala manji nego sta je to slucaj sa listom koju sada koristim.Trazio sam ex yu kanale u sekciji gde su Madjari ali ih nisam nasao.Takodje fali dosta francuskih sport kanala RMC.Tako da je moje licno misljenje da ima boljih opcija za par eura vise.

Ili nisi dobro gledao, ili su ti neku faličnu listu poslali, traži ponovo ispravljenu, i navedi ovo što si napisao
 
Hoće oni da pošalju bzveze test listu. Meni su bili uvalili neku sve kompresovanu, niskih rezolucija, tražio sam i dobio drugu test listu koja je ista kao i ova koju sam kasnije i kupio na 6 meseci.Neka se nadje.
 
Poslednja izmena:
Ili nisi dobro gledao, ili su ti neku faličnu listu poslali, traži ponovo ispravljenu, i navedi ovo što si napisao

Gledao sam ceo dan ali lista je bila skracena nije bilo sekcije ni sa filmovima.Posebna je bila podsekcija sa rs kanalima(arene,sport cl i i td) i sr kanali gdje su bili samo pink kanali.Kvalitet slike isti kao na home bee listi ali ponovo kazem lista znacajno smanjena.
 
Onda traži drugu listu
U grupi filmovi mora da bude oko 10000 filmova, serija i 24/7 serijskog programa
 
Ima se svega :)

2u2oFdG.jpg
 
moze li u ovaj TIVImate,da se ubaci bilo koja m3u lista,za koju ne treba logovanje....
Može. I ako ne grešim mislim da može neograničen broj lista da se ubaci + svaka lista može da ima 2 EPG izvora.

Najbolja IPTV aplikacija, ima mali milion opcija.
 
Dva pitanja, za gotit od evefasta kako mi je naljefikasnije da ubacim EPG.

I drugo bitnije, kako savetujete da editujem listu na samo sportske kanale, deluje ivako na prvu kao mnogo pešače ja. Pitao sam kineza da li mozda ima neku listu sa grupom sportskih kanala ali stigao autoreply da ga nema do 5og februara.
 
U Notepad++ samo iseci kanale koji ti trebaju i snimi pod istim imenom i to je to
 
Da li zna neko zasto postoji razlika u grupisanju kanala izmedju m3u liste i recimo iptv player-a na pc-u ili gotit app-a?
U svakom slucaju cu raditi editovanje m3u liste, ali me svakako interesuje zasto dolazi do ovog odstupanja.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
@emaremare

EPG se sam ažurira u Gotitu koliko sam video. Ali nije tako veliki izbor kanala sa vodicem.

Editovanje je moguce samo za M3u listu ili moze da se edituje i za Gotit? Ako moze, kako? [emoji3]

Meni u simple iptv u Kodiju radi mnogo sporije nego preko Gotita, pa sam ostao na app. Gledam na Mi boxu.

I ja sam oduševljen izborom kanala, slikom ne i previše, ali ima stvarno i kvalitetnih strimova.

Bilo bi lepo kad ko naidje na kvalitetan kanal (dokumentarci, filmovi..) da ga preporučite.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
@emaremare

EPG se sam ažurira u Gotitu koliko sam video. Ali nije tako veliki izbor kanala sa vodicem.

Editovanje je moguce samo za M3u listu ili moze da se edituje i za Gotit? Ako moze, kako? [emoji3]

Meni u simple iptv u Kodiju radi mnogo sporije nego preko Gotita, pa sam ostao na app. Gledam na Mi boxu.

I ja sam oduševljen izborom kanala, slikom ne i previše, ali ima stvarno i kvalitetnih strimova.

Bilo bi lepo kad ko naidje na kvalitetan kanal (dokumentarci, filmovi..) da ga preporučite.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Svidja mi se ideja. Ja krecem polako sa listanjem pa cu baciti neke favorite posle odredjenog vremena.

Naidjem na filmski kanal odlicna slika, valjda TC Club ili TMC, šcajcarci neki. Odusevio kad posle 2 minuta Kijanu poce da parla na Švapskom [emoji58]
 
Saj da probam:)
Odličan...hvala

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moje iskustvo do sad za Gotit - test lista je bila drugacija od prave liste koju sam dobio nakon placanja. Test lista je ona za koju ste spominjali da su nasi kanali pod Madjarskom, u njoj ima mnogo manje kanala nego sto zapravo dobijete. U pravoj listi nasi kanali su normalno grupisani pod Ex-yu.

Danas hocu da ukljucim da gledam Liverpool, vidim na sajtu da je na SK HD, a na listi jedino SK HD ne radi od svih SK kanala... Medjutim, onda sam upalio slovenacki Sport Klub 2 koji je u 1080p i 60 fps - vrh vrhova. Sve je radilo glatko do neke 75. minute utakmice kada je poceo da zabada odjednom toliko da se ne moze gledati. Prebacim na NBCSN (720p 50 fps - takodje dobro), radi 2-3 minuta, i krene da zabada. Postoji mogucnost da je problem i na SK2 i na NBCSN bio do mog interneta jer mi je mts internet i inace katastrofalan, ali nisam bio u mogucnosti u tom trenutku to da proverim. Generalno sam zadovoljan za taj novac, ali otprilike 15 - 20% kanala iz liste ne radi uopste.
 
Poslednja izmena:
Moje iskustvo do sad za Gotit - test lista je bila drugacija od prave liste koju sam dobio nakon placanja. Test lista je ona za koju ste spominjali da su nasi kanali pod Madjarskom, u njoj ima mnogo manje kanala nego sto zapravo dobijete. U pravoj listi nasi kanali su normalno grupisani pod Ex-yu.

Danas hocu da ukljucim da gledam Liverpool, vidim na sajtu da je na SK HD, a na listi jedino SK HD ne radi od svih SK kanala... Medjutim, onda sam upalio slovenacki Sport Klub 2 koji je u 1080p i 60 fps - vrh vrhova. Sve je radilo glatko do neke 75. minute utakmice kada je poceo da zabada odjednom toliko da se ne moze gledati. Prebacim na NBCSN (720p 50 fps - takodje dobro), radi 2-3 minuta, i krene da zabada. Postoji mogucnost da je problem i na SK2 i na NBCSN bio do mog interneta jer mi je mts internet i inace katastrofalan, ali nisam bio u mogucnosti u tom trenutku to da proverim. Generalno sam zadovoljan za taj novac, ali otprilike 15 - 20% kanala iz liste ne radi uopste.
Ja sam danas u jednom restoranu pokusavo SK 2 valjda, Lester Chelsea posto preko EONa nije moglo zbog neta. Kontam da je mts net u tom lokalu bio. Svakako nas SK nije sljakao a Hrvatski radio odlicno. Inace kod kuce mi je net SBB 100 i nema greske ono sto radi ne zabada uopste.
 
Da li na tom Gotitu imaju sve Arene, SK, N1 i Nova S?
I da li je to taj Gotit?

Uzeo sam njihov test ali je to dosta lose (mozda sam previse ocekivao) i bilo je malo kanala... U madjarskom delu nije bilo nasih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno