Šta je novo?

iPhone u Srbiji - diskusija o ponudi

Да ли је још неко приметио да се на Телекому променио лого на iphone-y? Мислим на сама слова МТ:Ѕ

du9yjata.jpg


Знам да није било овако раније.
 
Kod mene je drugacija situacija
pu7udege.jpg
 
Kod mene i dalje po starom, iOS 7.0.4..

jedu7y3y.jpg
 
I kod mene posle restarta:
uty2eqab.jpg
 
Takodje i kod mene promenjeno na MT:S jos juce!

A ranije je pisalo velikim TELEKOM SRBIJA i onda je taj text setao sa leva na desno sto me je iritiralo. Ovako je dosta lepse.
 
Zašto još uvek nema ajfona na srpskom tržištu? telegraf.rs/vesti/1015939-zasto-jos-uvek-nema-ajfona-na-srpskom-trzistu
 
" Ono što je sigurno jeste da će ih u okviru tarifnih paketa prodavati u Telekomu i VIP-u, kao i da će se na ovaj način preseći sivi kanali kojima je ajfon do sada ilegalno stizao do korisnika, bez plaćanja poreza i carine."

Da neće možda država odlučiti da sprovodi zakon i oduzima švercovanu robu od krajnjih korisnika? :rolleyes:
 
Ne, ali računaju korisnika 150k x 600€ za nov telefon - eto 90 milki.
 
Da li vi ozbiljno mislite da je u ovoj drzavi moguce spreciti svercovanu robu pored sve korupcije i rupa u zakonu? :d
 
Наравно да не :) ова земља је створена за такве радње..
 
Kakve veze ima iphone sa izborima? Ko je glasao koga zbog ove vesti? Ko je promenio mišljenje u vezi glasanja zbog ove vesti? Ili nekog nateralo da izađe na izbore?
 
iPhone u Srbiji konacno

Kada je najavljen i kako?
Najavljen je u sred predizborne tisine i najavljeno je da ce biti za veoma kratko vreme dostupan kod nas (par nedelja ako se dobro secam) i po veoma pristupacnoj ceni...
Zato je to mnogima iz starta bilo sumljivo.
Sada da li je neka partija direktno lobirala pojma nemam ali malo smeta kada citas takve vesti na svim medijima i nakon par meseci vidis da si se radovao bez veze jer ono "lepse sutra" nije jos stiglo :)
 
Poslednja izmena:
iPhone u Srbiji konacno

^ i dalje to nije odgovor ni na jedno pitanje iz mog predhodnog odgovora.
Niti vidim razlog zašto su trebali da čekaju kraj izbora da objave vest?
 
iPhone u Srbiji konacno

Zato sto pred izbore SVI politicari uglavnom pricaju bajke kako bi ljudi poverovali da ce teci med i mleko, pa jedna od tih bajki o medu i mleku izgleda da je bio i ovaj iPhone koji je trebao da se pojavi "za par nedelja" i po "veoma pristupacnoj ceni".


Par nedelja je odavno proslo a za pristupacnu cenu cemo videti. :)

P.S. Ne napadam posebno nijednu partiju ako na to mislis...
 
Poslednja izmena:
upravo to.Bice iphonea al "kroz par nedelja".

Tacan broj nedelja niko ne zna
 
Par je 2
 
^ pa i ne bas.
Kada se kaze par dana/sedmica, to mu dodje od 2-5.
 
Proslo je 9 :D

Meni je istekao ugovor u VIPu i cekam septembar, ako ga do tada ne puste u prodaju opet cu u oglasima uzeti iphone i cao. Posto nemam zivaca da svaki dan slusam neke nove izgovore i slicno, a i sve manje verujem da ce stici uopste.
 
Promenite naslov teme u "iPhone u Srbiji BESkonačno" i rešena stvar. :)
 
^ i dalje to nije odgovor ni na jedno pitanje iz mog predhodnog odgovora.
Niti vidim razlog zašto su trebali da čekaju kraj izbora da objave vest?

Zato što su to političari i politika.

Evo primera (ne pripadam ni jednoj političkoj partiji niti sam ikada bio član bilo koje stranke).

Svojevremeno je dok je bio Tadić na čelu države izjavio da Mercedes stiže u Srbiju.

Ja reko super, ajde i na ovom prostoru nešto pametno da se dogodi.

Sutradan izlazi vest "Mercedes potpisao sa Mađarima".

Nema potrebe da se tako nešto izjavi ako se zna da MB neće doći u Srbiju i da je na pragu potpisivanja ugovora sa Mađarskom.

Tako je i u ovom slučaju.

Vest je odjeknula u sred predizborne tišine.

Ne mora vest da se odnosi samo na nekoliko desetina/stotina ljudi koji će kupiti iPhone.

Gleda se globalno.

Poruka je "Biće bolje".

Stiže iPhone, dolaze Arapi, Rusi, Amerikanci, stiže BMW, svi ulažu, bla, bla, bla...
 
iPhone u Srbiji konacno

^ ali vest nije objavio Toma, pa da uporedimo sa mercedesom.
Nisam ni ja član ni simpatizer neke stranke. Lepo pitam da neko obrazloži kakve veze ima iphone sa izborima. Šta je iphone promenio? Za koga je iphone glasao?
I dalje niko nije odgovorio kakve veze ima iphone i izbori? Nikakve. Ko je ovde, ili vi nekog znate ko je dao nekom glas/izašao na izbore zbog ove vesti? Je ne znam nikog lično, niti sam čuo da je zbog ove vesti neko glasao neku stranku.

Ps. vezano sa biće bolje, dolazi iphone... Kako bi iphone meni popravio standard? Ili nekom ko par meseci nije primio platu? Popraviće standard dilerima i prodavcima, državi od PDV istog. Meni ne.
 
Poslednja izmena:
Naravno da ima . ... SVE što "kažu" (da ne napišem j... g....) prewd izbore, ima veze sa izbrima.

Tada je Srbija raj na zemlji, tada u Srbiji sve može, tada Srbija cveta.... Srbija je lider u regoionu, na Balkanu, a i šire... u Srbiji je sve najbolje, i mi imamo sve, od proizvodnje čačkalica do lokomotiva, naravno uz ogromne potencijale poljoprivrede , pa tada i hranimo celu evropu, a hleb je 3 dinara kod nas.... (pekarice tada nisu aktuelne) ...

Srbija pred izbore ... e, to je Srbija ..

Jeste li pogledali skoro mentalni sklop ljudi , današnje mladeži, koja nas okružuje, šta je njima bitno danas? A imaju pravo glasa? Da li se neko seća glasanja za Đinđića jer: vidi kako je lep...

Tada se političari služe SVIM sredstvima, i UBEĐEN SAM da je nekome palo na pamet, da iz vedra neba , lansira priču o IPhoneu .... kao što je bilo i za PP ... pa s emalo načekasmo...

Ej, bre, pa imaju armije botova koji služe da ostavljaju komentare po forumima i socijalnim mrežama, i na novinske članke ....

Sećate se onih klipova omladine raznih strnaak, ona u štiklama dok pada, onaj ćuran što nije zapamtio tekst ... pa ona što zna da je Tadić isunio SVA obećanja, ali trenutno ne može da se seti nijednog, ali je sigurna da je ispunio SVA obećanja...... TAKVI su glasači, i glasaće za IPhone ...
 
Ps. vezano sa biće bolje, dolazi iphone... Kako bi iphone meni popravio standard? Ili nekom ko par meseci nije primio platu? Popraviće standard dilerima i prodavcima, državi od PDV istog. Meni ne.

Ako nista drugo, daje privid da smo normalna zemlja.
Nista sto se objavljuje tokom predizborne tisine nije slucajno.
 
@MagicMaster
lepo si rekao
svi cemo opet da nabavljamo kako se ko snadje, nema druge
 
Ima jedna priča (na fejsu :p) diskutovali su ljudi o HIP-HOP pesmi Miloša Mijailovića (poznatog kao Papi Jaaz) gde je on kao tekstopisac ispljuvao Srbiju.

Između ostalog jedna devojka je napisala kako se u Srbiji živi bolje posle 2000. godine itd. da bi na kraju ispalo da se ona iselila devedesetih i da je to njeno mišljenje po onome što sluša/gleda/čita po netu...

Ovde sam i nisam u onim pričama da znam ljude koji su završili pet fakulteta pa ne mogu da se zaposle, već gledam ovaj narod kako se pati i devedesetih i dvehiljaditih i sada najnovijih dvehiljadedesetih.

Poznajem brdo ljudi koji ne mogu da ostvare pravo na rešavanje stambenog pitanja, iste su to stambene komisije iz devedesetih, poznajem porodice palih boraca i znam za njihov problem sa boračkom upravom (kako stambenom komisijom tako i celokupnim rukovodstvom), da samo znate šta se dešava u Komesarijatu za izbeglice (naprave konkurs za izbegle i raseljene pa komisija sama sebi deli stanove koji su raspisani konkursom), da ne pričamo o vojsci i njihovoj stamebnoj komisiji. O političarima da ne govorimo (o tome kako su došli samo zbog lične koristi).

Tako da nam zamazuju oči sa time da se bolje, da cveće cveta, deca se igraju, bezbednost države na najvišem nivou.... iPhone u Srbiji, Audi u Srbiji, Švedska u Srbiji...

Izvinjavam se na offtopicu.
 
Nazad
Vrh Dno