Šta je novo?

iPhone SE

U telenoru ostao samo rose gold :(((


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel neko sa 5s prešao na SE i kakva su iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I mene ovo interesuje. Posebno me zanima kako se pokazala baterija na ovom modelu?
 
Baterija je odlicna, mnogo bolja nego na šestici.
Ja sam uzeo simfree, a hteo sam preko mtsa medjutim dobijem mejl da ne moze jer nije istekao ugovor, a u tom paketu nisam uzeo ni jedan telefon!

Sve u svemu moja preporuka.

Pogledajte prilog 200459
 
meni u vipu isto nije bilo isteklo, ali su mi dali da uzmem telefon uz drugu tarifu bez prekida ugovora ili produzenja ranije, bukvalno je samo poceo novi, a stari ne vazi jer nisam imao telefon
 
Baterija je odlicna, mnogo bolja nego na šestici.
Ja sam uzeo simfree, a hteo sam preko mtsa medjutim dobijem mejl da ne moze jer nije istekao ugovor, a u tom paketu nisam uzeo ni jedan telefon!

Sve u svemu moja preporuka.

Pogledajte prilog 200459

Ni meni nije istekla ugovorna obaveza, ali su mi usmeno preko call centra rekli da je zahtev odobren.
 
^
to su ti rekli nakon rezervacije? oni su te zvali ili si ti njih zvao?

meni su u mts poslovnici rekli da takodje nema veze sto mi ugovor nije istekao jer sam uzeo samo 50% popusta bez telefona... a takodje sam danas pitao u mts poslovnici u uscu kada stize SE i rekli su mi da ne znaju, ali da je datum pomeren!?!
 
Nakon rezervacije, ja sam zvao.

Zašto me ne čudi ovo sa odlaganjem...:mad:
 
do kraja ce izaci iPhone 7 CLK dok mi docekamo SE... :mad:
 
Lol!

Ja pitao za 64GB verziju u ušću - telenor, nemaju pojma. :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Super, sva tri operatera, ne znaš koji je bolji od koga....:d
 
Nije do njih. Niko nema SE na lageru i niko ne zna kad stize isporuka.
 
Ima preko oglasa, koliko ja vidim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Globalno je nestasica, u USA je rok isporuke 2-3 nedelje npr
 
Ok, ali bilo bi poslovno sa njihove strane da mi pošalju bar neko obaveštenje, a ne ovako.
Niti su me obavestili da su prihvatili moj zahtev za rezervaciju, niti da li imaju bilo kakvu okvirnu informaciju o tome kada će krenuti isporuka.

Ovako mogu da čekam unedogled...:mad:
 
Za rezervaciju si u pravu, ali za isporuke niko zivi ne zna nista...
 
Sace, samo sto nije, tako kazu :)
 
Neocekivano se danas pojavila malo veca kolicina 64 modela u svim bojama ovde, verujem da ce i u Srbiju stici danas-sutra
 
U Dubaiju ga ima, gde god sam otisao naleteo sam. Cak i u supermarketu slican Tempu. :D
 
Jel ovo čudo ima gorilla glass ili ne ?
I šta je zaštita ako nema gorilla glass ?
5s je imao.
 
Jel nekom stigao space grey ili samo nude rose gold?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zvao sam 064-790 pre sat vremena i rekla mi je operaterka (posle 10 minuta cekanja) da ce mi sutra najverovatnije poslati telefon (SE 64GB crni).
 
Ja sam zvao u petak, na box jos uvek nije moguce uzeti se, a 16gb svakako nema.
 
Nazad
Vrh Dno