Šta je novo?

iPhone 14

Koje najtanju futrolu preporučujete za 14 Pro?
Naišao sam na Totallee Thinnest Clear iPhone 14 Pro Case ali gde ovo nabaviti, jel ima neko isto ovako, kinezi mi se ne čine dobrim izborom?
 
Ringke Air, Rignke Air S, Spigen Liquid Air (Clear), Spigen Ultra Hybrid Clear.

Za Spigen imaš njihov poljski sajt Spigen.pl. Za Ringke vidi na njihovom sajtu (jedno vreme su slali za Srbiju, posle prestali pa opet počeli i tako), imaš i njihov store na ebay pa baci tamo pogled. Konačno, imaš mytrendyphone. Oni su nekada imali artikle u Srbiji spremne za slanje a plaćanje pouzećem, sad sve šalju iz Nemačke pa se čeka 20-30 dana a plaćanje karticom unapred.

Ukoliko hoćeš nešto sad i odmah, ja u lokalnim radnjama nađem one neke najosnovnije (Teracell, Comicell i dr. marke) za 500-700 din koje su tanke, imaju ojačane tj uzdignute ivice oko displeja i kamere pa sasvim pristojno štite od grebanja i tome sl. Uostalom od tanjih, elegantnih futrola ne može se očekivati Bog zna kakva zaštita u slučaju recimo padova.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sa Alija naručio silikonsku “original”. Sasvim je ok, u odnosu na pravu originalnu futrolu, sa strane se osete ivice od kalupa pod prstima, ne pokazuje magsafe notifikaciju kada se stavi, ali sam magsafe radi. Za sad se nije izgulila, a koristim je oko mesec dana. Razmišljao sam da uzmem originalnu kožnu, ali nakon sto sam u prodavnici kod prodavačice video njenu, odustao sam. Za dva meseca je izgledala totalno uništeno, ivice su iskrzane i skroz promenile boju, ali ne kao sto koža ume, već ružno.
 
Kad pokušam na SwiftKey da ukucam Google nalog izbaci grešku, ne mogu da povučem bekap predikcija sa androida.
 
Koje najtanju futrolu preporučujete za 14 Pro?
Naišao sam na Totallee Thinnest Clear iPhone 14 Pro Case ali gde ovo nabaviti, jel ima neko isto ovako, kinezi mi se ne čine dobrim izborom?
Pitaka… Malo skuplja, ceka se nekoliko dana, ali vredi… Ja licno samo te maske koristim. S tim sto ova maska ne pruza perfektnu zastitu (otvorena je sa svih strana, cuva ledja i uglove najvise), ali ko voli osceaj koriscenja slican onom kao da nemate masku uopste ovo je najbolja opcija. Cena mislim oko 60 evra.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, imam 11pro, da li se isplati preci na obican 14? 14pro mi je preskup.
Kakva je baterija u odnosu na 11pro i kamera, to mi je najbitnije
 
Predji na 13 pro, baterija je odlicna
 
Pa razmišljao sam o njemu prvo, Al sam mislio ovaj je novi pa kao bolji.
 
Pa razmišljao sam o njemu prvo, Al sam mislio ovaj je novi pa kao bolji.
13 pro bolji u gotovo svim segmentima u odnosu na obican 14. Ima dodatnu kameru, 120 hz osvezavanje, baterija rekao bih slicno trajanje, isti procesor… Ja sam presao sa 13 pro max na 14 pro max, razlike su minimalne ( osim notcha, always on displeja i osvetljenja ekrana…naravno govorim o stvarima koje se primete pri svakodnevnom koriscenju).
 
Pa razmišljao sam o njemu prvo, Al sam mislio ovaj je novi pa kao bolji.
Nemoj ni da razmišljaš. Ako još nađeš neki u garanciji i da nije puno korišćen, uzmi to. 14 nema šta da traži naspram 13 Pro.
 
Bices extremno zadovoljan :)
 
Pa evo nakon 7 dana ja sam sve vise i vise odusevljen.

Pre ovoga sam bio na Xiaomiju, i izludjivao me je iskreno, bagovi seckanja softwer jedna ogromna 0
Ovde za 7 dana ja ne mogu da se opasuljim da neki uredjaj moze ovako fluidno i brzo da funkcionise, prosto mi neverovatno.
Nema bloatware, nema gluposti, sve radi ekstremno brzo i precizno, kamere (mada meni stvarno nisu bitne) su top, punim ga svaki drugi dan uvece,
prosecan SoT mi je 3.5-4h dnevno. Znaci nego ko ga ne ispusta ceo dan iz ruke itd moze da ima 8-9 sot lagano bez pola muke.

E sad, ja ne igram igrice na telefonu, koristim drustvene mreze, wifi upaljen stalno, bluetooth (slusalice), whatsapp, gmail, viber.. pozivi, facetime.
To je otprilike ono sto ja koristim svaki dan i dobijem takvo stanje baterije.

Sto se tice kastomizacije koju imas na androidu a na ios nemas, ***** li ga mene nikad nije ni interesovalo da imam 300 razlicitih boja za ikonice,
da skidam neke launchere itd, ja sam hteo da telefon kupim, ukljucim, i da mogu da ga koristim bez da me zajebava, i da mogu da obrisem sta ocu
a ne da moram da imam 300 googlovih sranja kao npr na androidu. I razmisljao sam dosta da li ce mi odgovarati iphone da l cu se pokajem, skup ovo ono.. Nisam se pokajao :D

Kvalitet izrade je druga dimenzija u odnosu na sve ostalo sto sam do sada imao, premium osecaj u svakom smislu
tako da uzmi, i iskreno sve i da ti se ne svidi brate prodaces ga isti dan, nije vencanica.
 
16.2. stavljen gore ,RC verzija(ona koja najcesce bude finalna),jako fino djeluje za sad,ne vidim nikakvih bugova a baterija mi se cini za sad dosta bolja nego na 16.1.2.
Vidjet cemo!
 
Pa evo nakon 7 dana ja sam sve vise i vise odusevljen.

Pre ovoga sam bio na Xiaomiju, i izludjivao me je iskreno, bagovi seckanja softwer jedna ogromna 0
Ovde za 7 dana ja ne mogu da se opasuljim da neki uredjaj moze ovako fluidno i brzo da funkcionise, prosto mi neverovatno.
Nema bloatware, nema gluposti, sve radi ekstremno brzo i precizno, kamere (mada meni stvarno nisu bitne) su top, punim ga svaki drugi dan uvece,
prosecan SoT mi je 3.5-4h dnevno. Znaci nego ko ga ne ispusta ceo dan iz ruke itd moze da ima 8-9 sot lagano bez pola muke.

E sad, ja ne igram igrice na telefonu, koristim drustvene mreze, wifi upaljen stalno, bluetooth (slusalice), whatsapp, gmail, viber.. pozivi, facetime.
To je otprilike ono sto ja koristim svaki dan i dobijem takvo stanje baterije.

Sto se tice kastomizacije koju imas na androidu a na ios nemas, ***** li ga mene nikad nije ni interesovalo da imam 300 razlicitih boja za ikonice,
da skidam neke launchere itd, ja sam hteo da telefon kupim, ukljucim, i da mogu da ga koristim bez da me zajebava, i da mogu da obrisem sta ocu
a ne da moram da imam 300 googlovih sranja kao npr na androidu. I razmisljao sam dosta da li ce mi odgovarati iphone da l cu se pokajem, skup ovo ono.. Nisam se pokajao :D

Kvalitet izrade je druga dimenzija u odnosu na sve ostalo sto sam do sada imao, premium osecaj u svakom smislu
tako da uzmi, i iskreno sve i da ti se ne svidi brate prodaces ga isti dan, nije vencanica.

Hvala mnogo na iscrpnom izveštaju. Baš si se potrudio 👏👏👏
Ni ja ne igram igrice, niti me zanima neka posebna custom-izacija telefona.
 
Ma nista, ako sam nesto propustio ili te zanima dodatno, samo kazi.

Isto sam i ja bio u fazonu ocu kupim necu kupim, bice top bice sranje, znacilo je i meni da citam misljenja drugih :)
 
znam da je pisano, ali ne mogu da nađem; koja leather futrola je najdrugotranija, tj. koja najbolje nepokazuje ishabanost, tj. koja ga pokazuje najlepše? čini mi se da je mišljenje bilo da je to crna?
 
Nazad
Vrh Dno