Šta je novo?

iPhone 13

mozda se poremetio neki konektor na bateriji od pada
 
Verovatno. Nema mi logike da je odjednom tako baterija prsla.

Meni telefon od kako dobio svoj prvi 3410, nije ispao, ja ne znam sta radite ljudi. :D Retko kad sam imao i mikro ogrebotine. :D

Eh kad bi video moj na sta lici :D Jos ga nosim bez maske
 
Onda moram da ispravim post, nosi ga odmah u servis 😃 Otkačio se neki konektor garantovano.
 
Jel možeš da probaš bežično punjenje?
 
konektor baterije je ispod lima koji je zasrafljen na 3 mesta, nerealno (nemoguce) je da se otkaci
 
Nosim ga u servis svakako, ionako mu je napukao display pri ovom padu pa da se konacno posle toliko godina isplati AC+ :D
 
Hahahahahahahaha, bas si vrag!
Bacao ga malo po betonu i sad novi fon, laganica. Ne pristaj na nista osim na 14 Pro. :D
 
Hahahah nisam namerno :D

Ma neka oni meni zamene za isti taj, 13 mini i sve super :)
 
Nije kao da postoji opcija da ti zamene za bilo koji drugi telefon :D

Ako uopšte dođe do zamene :)
 
Konstatovana zamena uredjaja, nego me zanima sad ima li doplate jer je decko spominjao da mozda bude, a mozda i ne. Kako to mozda? Ili ima ili nema.
 
Koliko znam, sigurno se nije plaćala doplata kod Apple Care plana kod nasih ovlascenih servisa. Doplata postoji sigurno u zemlji gde je kupljen, na čiji nalog se vodi Apple Care plus plan kao što piše na sajtu. Mislim da je njihova filozofija ili su nešto nedavno promenili.
 
Patron, evo ti moj mint 13 mini, sredi ga isto, da uzmem i ja Pro 14 uz sitnu doplatu. :D
 
Jedan mali update za bratov slucaj.

Opet je punio do 70%, ali je onda kupio anker nano punjac i on je napunio fon do 100% bez problema i prekida.
 
Koliko znam, sigurno se nije plaćala doplata kod Apple Care plana kod nasih ovlascenih servisa. Doplata postoji sigurno u zemlji gde je kupljen, na čiji nalog se vodi Apple Care plus plan kao što piše na sajtu. Mislim da je njihova filozofija ili su nešto nedavno promenili.
Kupljen je kod nas u MTS. AC+ je vezan za moj nalog, placam ga otkako sam uzeo telefon.
Patron, evo ti moj mint 13 mini, sredi ga isto, da uzmem i ja Pro 14 uz sitnu doplatu. :D
Pa sta da ga sredjujem kad je mint :ROFLMAO:

Pro Mobi
 
Pa zelim 14 Pro. :D
 
Ne moze se dobiti drugi telefon koliko znam, samo popravka istog ili zamena za isti. I taj koji se dobije je refurbished.
 
Zamena, ako ne može da se popravi deo ili nije predviđen za to po Apple proceduri, isključivo za identičan model. Jedino da nemaju taj model, što je nije realno ovde 😃
Kupljen je kod nas u MTS. AC+ je vezan za moj nalog, placam ga otkako sam uzeo telefon.

Znam da ti plaćaš nego sam mislio na kom je App Store-u, a pretpostavljam da je američki nalog 😃 Svakako u tom slučaju ne ide doplata, a u Americi bi morao da doplatiš cifru koja i piše na sajtu, nekad je recimo za displej bilo 99$, koliko se sećam.
 
Nosim ga u servis svakako, ionako mu je napukao display pri ovom padu pa da se konacno posle toliko godina isplati AC+ :D
Bas me zanima kako je pao, na koju podlogu? Ja vise ne znam koliko je moj mini puta pao, 15tak puta mozda, samo sitna ostecenja na ivicama (kuc kuc)
 
Zamena, ako ne može da se popravi deo ili nije predviđen za to po Apple proceduri, isključivo za identičan model. Jedino da nemaju taj model, što je nije realno ovde 😃


Znam da ti plaćaš nego sam mislio na kom je App Store-u, a pretpostavljam da je američki nalog 😃 Svakako u tom slučaju ne ide doplata, a u Americi bi morao da doplatiš cifru koja i piše na sajtu, nekad je recimo za displej bilo 99$, koliko se sećam.
Da, americki nalog je u pitanju.

Bas me zanima kako je pao, na koju podlogu? Ja vise ne znam koliko je moj mini puta pao, 15tak puta mozda, samo sitna ostecenja na ivicama (kuc kuc)
I meni je ispadao dosta puta, uglavnom ostecenja na kucistu. Sad je pao na beton al izgleda nezgodno i puklo sve.
 
Imam 13 Mini i problem sa Bluetooth konekcijom. I ranije jedva uspevao da se upari sa nekim spoljnim uredjajem (tipa bluetooth slusalice,selfi stap) ali sada kada je mama kupila nove Sony bluetooth slusalice nema sanse da ih prepozna i da se upari sa njima. Gasio sam pa palio Bluetooth,resetovao telefon i ni makac jednostavno ih ne prepoznaje. Sta moze da bude problem?
 
Gde u beogradu mogu da mi postave zaštitnu foliju na IP 13 nalik na Mobile outfitters? A da je jeftinije od njih,pošto su preskupi
 

Izgleda ja moram da preuzimam posao moderatora;), pa zar je toliko tesko samo malo skrolovati
 
Imam 13 Mini i problem sa Bluetooth konekcijom. I ranije jedva uspevao da se upari sa nekim spoljnim uredjajem (tipa bluetooth slusalice,selfi stap) ali sada kada je mama kupila nove Sony bluetooth slusalice nema sanse da ih prepozna i da se upari sa njima. Gasio sam pa palio Bluetooth,resetovao telefon i ni makac jednostavno ih ne prepoznaje. Sta moze da bude problem?
Da odgovorim sam sebi. Ne moze jer ocigledno nisam apdejtovao iOS.
 
Jos jedan od razloga zasto nema smisla tvrdoglavo drzati uredjaj na starom softveru. Okej je i sacekati koji mesec posle pojavljivanja nove (major) verzije, ali drzati 2-3 godine stari softver zarad malo bolje baterije po meni nema previse logike. Pre svega zbog bezbednosih zakrpa ali i zbog stvari poput ove
 
Ne znam koja je procedura u Macoli, ali mislim da sam trebao tamo da odnesem umesto u Pro Mobi. Odnet telefon u cetvrtak, kazu zvace me iz servisa. Niko me jos nije zvao, kapiram vikend se ne radi ali bi po nekoj logici telefon trebao da bude kod njih u servisu u petak, ako ne u petak onda danas ujutru. Pozvao danas centar na terazijama, dobijam genericki odgovor da ce me neko iz servisa kontaktirati, trazim broj od servisa, evo vec 10min slusam muziku, niko se ne javlja...
 
Jos jedan od razloga zasto nema smisla tvrdoglavo drzati uredjaj na starom softveru. Okej je i sacekati koji mesec posle pojavljivanja nove (major) verzije, ali drzati 2-3 godine stari softver zarad malo bolje baterije po meni nema previse logike. Pre svega zbog bezbednosih zakrpa ali i zbog stvari poput ove
Ja drzim zbog baterije a mislim da sam se presao i da sam trebao da uzmem 13 kada sam mogao. A da apdejtujem ima da mi slusalice jedu bateriju. Ja bih koristio slusalice kada idem i vracam se sa posla nekih sat do dva ili ponekada kada odem u grad.
 
Jos jedan od razloga zasto nema smisla tvrdoglavo drzati uredjaj na starom softveru. Okej je i sacekati koji mesec posle pojavljivanja nove (major) verzije, ali drzati 2-3 godine stari softver zarad malo bolje baterije po meni nema previse logike. Pre svega zbog bezbednosih zakrpa ali i zbog stvari poput ove
Powerbank i resen problem.
 
Nazad
Vrh Dno