Šta je novo?

iPhone 12

Koji program za pc bi mi preporucili za prebacivanje slika sa pc na iphone?
 
3uTools
 
Tokom noci mi skine 9 posto zar nije malo vise nego sto bi trebalo?
 
Može da se desi ako si skoro instalirao novi sistem ili uzeo novi telefon... Ne bi trebalo da se stalno dešava
 
Pre dva dana sam kupio nov, i taj dan instalirao ios 15.
 
Je l kupio neko 12 pro u gigatronu kad je izašao? Ili bar da se seća koja je cena bila?
 
Naravno.
 
Mislio sam da se podrazumeva, baterija kida u startu🤣🤣🤣
 
Danas sam razmisljao da skinem zastitnu masku i da ostavim samo foliju preko ekrana, applecare nazalost nisam stigao da nabavim al imam pitanje za clanove koji nemaju zastitu na telefonu kakav im je telefon posle par meseci, da li ima nekih ozbiljnih ostecenja od normalnog koriscenja, da li ste izgubili volju za telefon zbog ogrebotina i tackice (ako ih ima) i da li ste prezadovoljni na nacin koriscenja telefona bez futrola? :)
 
Ja svoju obicnu 12 nosam cesto bez maske. Relativno kratko imam pa nisam mjerodavan da sudim. Imam neko staklo naprijed.
Bijeka boja telefona, meni najljepsa pa zato je cesgo nakes hahah
 
Danas sam razmisljao da skinem zastitnu masku i da ostavim samo foliju preko ekrana, applecare nazalost nisam stigao da nabavim al imam pitanje za clanove koji nemaju zastitu na telefonu kakav im je telefon posle par meseci, da li ima nekih ozbiljnih ostecenja od normalnog koriscenja, da li ste izgubili volju za telefon zbog ogrebotina i tackice (ako ih ima) i da li ste prezadovoljni na nacin koriscenja telefona bez futrola? :)
Ja sam skinuo sve ima mesec i po dana, nikakvih tragova jos uvek nema ali vodim racuna, iskljucivo mi je samo telefon u tom jednom dzepu.
 
Danas sam razmisljao da skinem zastitnu masku i da ostavim samo foliju preko ekrana, applecare nazalost nisam stigao da nabavim al imam pitanje za clanove koji nemaju zastitu na telefonu kakav im je telefon posle par meseci, da li ima nekih ozbiljnih ostecenja od normalnog koriscenja, da li ste izgubili volju za telefon zbog ogrebotina i tackice (ako ih ima) i da li ste prezadovoljni na nacin koriscenja telefona bez futrola? :)

Kada kupim telefon uvek kupim i apple saddle brown kožnu futrolu, pa ga nekad (najčešće zimi ili kad sam na letovanju) nosim u futroli a najčešće bez. Da, brzo dobije mikroogrebotine na ekranu i tragove korišćenja (i padova) po ivicama, ali me to nikada ne tangira. Okej, voleo bih kada bi znao da postoji servis koji polira ekran i vraća oleofobni premaz ali toga kod nas nema. I pored toga nikada više ne bih stavio zaštitno staklo jer je osećaj u korišćenju ne može da se uporedi i mnogo mi više smetaju ta stakla nego ogrebotine na ekranu.
 
Evo i ja da se prijavim kao novi korisnik..
Uzeo sam juce 12PM, umesto Note 20 Ultre koju sam koristio 7-8 meseci, pa ce mi trebati vremena dok se ne naviknem ali za sada i nije tako lose😁
Hteo sam da pitam, na N20U sam imao VoLTE, radilo je super..dali neko zna kako radi na ios-u posto sam u podesavanjima nasao, ali mi je izbacilo da nije podrzana mreza od strane iphone..?
A1 je u pitanju
 
A1 nema volte na iphone, ne znam za ostale provajdere u Srbiji
 
Isto to izbaci na MTS mrezi ali sve uredno radi.
 
Meni volte radi na mts mrezi bez izbacivanja bilo kakve greske.
 
Ipak sam se odlučio da uzmem 11PM umesto obične 12ce na kraju. Zanima me samo je l okej cena od 660e za netaknuto stanje, BH97%, full pack? Ne bih davao više od toga svakako.
 
BH=battery health?

kako moze biti 97% netaknuto stanje? valjda je 100% ako je nov
 
Ipak sam se odlučio da uzmem 11PM umesto obične 12ce na kraju. Zanima me samo je l okej cena od 660e za netaknuto stanje, BH97%, full pack? Ne bih davao više od toga svakako.
Meni je iskreno to nešto puno za polovan telefon a model star 2 godine. Pre bih uzeo novi 12, neaktiviran, možeš da mu uplatiš Apple Care +...
 
Da, battery health. :)
Mislio sam bez fizičkih znakova korišćenja.
Meni je iskreno to nešto puno za polovan telefon a model star 2 godine. Pre bih uzeo novi 12, neaktiviran, možeš da mu uplatiš Apple Care +...
Uf to sam prvo hteo, ali ipak su mi baterija i veći ekran bili bitniji, a svakako bih sa 12 morao da uzimam i punjač i slušalice, jer su mi od 8ce otišli oboje.
 

Prilozi

  • EE38215F-7D48-40CB-9C05-43954F71FD70.png
    EE38215F-7D48-40CB-9C05-43954F71FD70.png
    173.8 KB · Pregleda: 42
Ukljucio VoLTE, medjutim cim pozovem nekoga, izbaci call failed ali onoga koga sam pozvao njemu je zvonilo odmah..
 
Potrebno je podici iOS na 15 ako ste na iOS14..
 
Kako ja nemam volte na ip12 a mts sam mreza, jel' moram da menjam karticu ili postoji jos neko podesavanje.
 
Nazad
Vrh Dno