Šta je novo?

iOS 8

evo da nastavim sa bagovima i tim odlicnim ios 8...

Na svakih sat vremena mi ispusta neke cudne zvuke poslednja,2,3 dana.Nisam nista instalirao,podesavao...dugo!

Probao reset,nista...

Nadam se da ce ovaj ios 9 biti bolji,jer gore od ovog definitivno ne moze

Uvek ima resenje,bar je lako prodati Iphone.Kupis android i tek ces onda jos vise da cenis ios
 
A koji ce to android da radi dobro ako ne nexus.I ni jednim slovom nisam rekao da je djubre.Samo sam vise ocekivao.
 
Probao si nexus star 3 godine koji ti je zabo par puta i sad je svaki Android đubre? Objektivno, nema sta...

:) evo ja frišku informaciju da dam...pre dva meseca kupio Android tablet(po specifikacijama i kvalitetu jedan od boljih).Bukvalno hoću da se samoubijem što sam dao bratu moj iPad! Bug-ovi na sve strane! Od seckanja,pucanja aplikacija,čekanja za sve i svašta...do naravno neažuriranosti samog Androida.
 
Koji je to tablet? Da bi poredio Android tablet sa i pad-om, mora isto toliko para da se pljune i onda moze da se pravi neko poređenje.
 
Nema potrebe da se ulazi u bilo kakvu raspravu android vs ios,svi znamo kako se to obicno zavrsi.
 
Koji je to tablet? Da bi poredio Android tablet sa i pad-om, mora isto toliko para da se pljune i onda moze da se pravi neko poređenje.

A džaba ulaziš u raspravu...nema potrebe.Sama činjenica da sam imao iPad ti govori da sigurno ne bih išao na neki Android tablet da nije na ''papiru'' sličan iPad-u ;)
 
obično ja kad uradim restore,za koji dan izađe nova verzija iosa,tako da očekujte 8.4 za koji dan :D
 
TaiG izbacio jailbreak za iOS 8.3:
http://www.macrumors.com/2015/06/23/ios-8-3-untethered-jailbreak-taig-windows/

Deluje mi kao iznuđen potez, s obzirom da iOS 8.4 izlazi za 7 dana. Možda je Apple zakrpio rupe u novoj verziji OS-a, pa su bili prinuđeni da izbace jailbreak pre toga.
Cydia još uvek nije apdejtovana za novu verziju OS-a, pa je najbolje da sačekate sa jailbreakom dok se stvari ne iskristalizuju.
Ovde imate detaljnije uputstvo:
http://www.isrbija.net/showthread.p...-3-(8-2-8-1-3)?p=577296&viewfull=1#post577296
 
Pa najava sa wwdc od pre par dana. Rekose da ce pustiti iMusic aplikaciju 30.juna, ali su isto tako rekli da ce se ta ista aplikacija prvi put pojaviti na 8.4. Racunica je prosta, to samo Ameri ne znaju da citaju izmedju redova pa ce za njih biti iznenadjenje :d
 
nisam pratio wwdc...mislim nikad ga ne pratim,a i ovo u septembru uglavnom slabo od kad nema Steve

Znam da se pojavila beta čim je izašao 8.3,al reko na to su zaboravili skroz,s obzirom da jun prolazi :D
 
ja cu sacekati 8.4 pa onda ako bude htelo. jbte uradim skoro upgrade na 8.3 jer me vec mrzelo da cekam da se pojavi jailbreak... sad me mrzi da radim jailbreak :D
 
Da li jos neko ima slican problem?

b4a7cb998fe75114618438fd3541dc00.jpg
50503214175e2d919081e88efe46a677.jpg


U telefonu nemam slike, međutim u settings stoji da je zauzeto 1.1GB? Obrisao sam i fotke koje se nalaze u recent deleted photos.
 
mislim da je bug u pitanju...

Ako se ne izmeni samo u međuvremenu,kapiram da će ga 1 reset probuditi
 
Kako radi? Ima li pobojsanja na ipadima iphone ne dizem sa 8.3.
 
Isto,radi odlično, stigla app music
 
Iphone znam ne bi ni smelo da bude drugacije :) ipade su zapustili air nikada nije radio dobro cak ni sa ios 7.0.3 sa kojim sam ga kupio
 
Radi li nekome Apple Music? Ja otvorim i samo imam moju muziku, nema prijave za streaming.
 
Nazad
Vrh Dno