Šta je novo?

Intel Celeron G1820 overclock

Ti mora da imas nekih drugih problema sa racunarom. Proveri kodeke. Ja imam 3 masine, jednu sa G1610 i 2GB, bez diskretne grafike, drugu sa G860 i 4GB RAM-a i GT240, i jednu sa G540 i 2GB RAM-a i 9800GT. Nijedna se ne pati I ne koci kad 10+ klipova(tipa otvorim 10+ klipova preko novog tab-a oni svi idu na autoplay sa ugasenim zvukom, a mene mrzi da ih pauziram i onda gledam jedan po jedan bez problema, na 4GB masini sam evo bas jutros otvorio 23 klipa na taj nacin).

Ma kakvi, tako je na dve masine. Mozda se nisam iznad lepo izrazio - ne koce klipovi odnosno reprodukcija, nego samo surfovanje na stranicama sa takvim sadrzajem.
Znaci, lupam, otvoris ovde Bench Clubbing temu o YouTube klipovima i Sta slusate za kompom, i smoris se samo tako dok skrolujes...
Zato sam rekao da G3258 ne moze puno da se razlikuje po tom pitanju.
A neko je pre par meseci tvrdio da mu je to dosta fluidnije sa FM2 Athlon X4 750, sto je i realno.
 
Poslednja izmena:
Ne znam, mozda ja imam neki placebo pa sam se navikao, ali meni radi ok. Laptop sa i7 720qm(dobro je hladjen) mi stoji pored monitora na koji je prikljucena ta masina sa 4gb ram I ne primecujem razliku u performansama, doduse, na obe masine imam SSD.


Inace, proverio sam za Aliens Isolation. Ne moze se igrati bez DirectX11 kartice.
 
E, vidis, SSD ne koristim...a mozda i ti ne koristis Firefox i smooth scroll. :D
 
nema ssd veze sa skrolom,bar ne sa chrome-om,ff ne koristim godinama.
 
otvoris ovde Bench Clubbing temu o YouTube klipovima i Sta slusate za kompom, i smoris se samo tako dok skrolujes...

Mislim da je ovo softverski problem, jer se i meni koci na Firefoxu kada udjem u neku od takvih tema, ali samo dok ucita linkove, posle je skrol normalan. Takodje ponekad kada iz jednog taba kliknem na drugi isto ne otvori odmah nego se pokoci sekundu recimo. Treba da padne nov sistem.
 
Verovatno jeste ali na jacim kompovima ovo se ostvara instant i bez ikakvog laga u skrolu.
 
Posedujem navedeni procesor + 840 evo , apsolutno nikad nikakav lag u hromu mozili ili exploreru.
 
Nazad
Vrh Dno