Šta je novo?

Industrija igara

Stiže remake Warcraft trojke, niše više mi i ne treba od njih ,)
 
Stvarno?! To me mozda vrati real time strategiji...

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Da ali čini mi se da su mogli malo više da se potrude oko grafike...

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Stiže remake Warcraft trojke, niše više mi i ne treba od njih ,)

Isti endzin, malo ispeglane teksture i modeli, prckali su sa nekim misijma (u smislu da su menjali mape), navodno ce dodati cinematic one scene Arthas vs Illidan kao i novi voice acting za neke jedinice (pitanje je koliko je to pametno)... Lupili cenu od 30e a sklonili stare iz prodavnice...
Pored stare trojke koja je dobila patch za widescreen sada u Avgustu i koja je vec imala smeka sa svojim art style-om ne vidim poentu osim da je brzi cashgrab, ista prica kao sa onim SC remasterom... Da su "rifordzovali" kec i dvojku u paketu,koje recimo nisam igrao, itekako bih pljunuo 30e...

Vise me interesuje ona prica sa C&C remaster paketom koji su najavili... Tiberian Sun, RA 1/2 i Generals...f*** yea'
 
Poslednja izmena:
2qwnE6W.jpg
 
Sad su poceli da vade kestenje iz vatre pricama da su ipak hteli da pokazu nesto vezano za D4 ali je materijala bilo premalo pa kao nisu hteli da unistavaju iznenadjenje kod fanova. Sto neko rece, da su pokazali samo logo D4 ona dvorana bi eksplodirala od srece.
 
Još jedna propala priča, nema šta dugo su trajali...
 
Stiže remake Warcraft trojke, niše više mi i ne treba od njih ,)






Jesi li jos uvek srecan kolega? :) Zenski paladini, petljanje oko originalne price i dodavanje sadrzaja iz knjiga... Bice po izlasku "what fuckery is this?!" :)

Plus uz to release date je negde oko godinu dana... Masala...
 
Poslednja izmena:
Kupuju studije,da imaju ekskluzive za nadolazeći xbox?
 
Ma jok, samo ce jos vise (ako je to moguce) da forsiraju win10 :D
 


Koji car... :D

Inace "recenzije" su mu takodje genijalne. :)
 
Evoluira mu kanal :D



Kraljina je Sseth pogotovo taj smiren glas dok proziva sve zivo :D

 
Iskreno, sinoc skinuo cs posle godinu dana ne igranja, cisto da probam taj mod i zadrzao sam se 3h bez prekida.
 
noclip ne moze da podbaci...

 



Blizzard (Activision) povukao HoTS iz e-sports scene, ocigledno da je backlash za Diablo Immortal imao nekog uticaja...

Stoji da je najveci deo kolaca u online/battle royale igrama ali SP igre su ove i prosle godine pokazale da igraci itekako preferiraju dobro SP storytelling iskustvo. Ne bi me uopste cudilo da vidimo i "rekonstrukciju" planova i kod EA/Bethesde/Ubisofta. Ako nista drugo makar da im dodje iz gu*ica u glavu da izbace kvalitetan i zavrsen produkt.
Realno i njihovi veliki IP-evi se vrlo verovatno mogu naci "na ledu" zbog jedne te iste formule koja se servira svake godine i koja ce kad-tad da zasiti igrace...

Verujem da ce naredne dve godine i da potvrde da su se SP igre vratile na velika vrata i na tom polju ce Sony sigurno imati najvecu prednost. M$ isto interesenatno deluje posle kupovine par studija...
 
Hoce li ikada biti Borderlands 3? Obozavam te igre

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
QoQTewn.jpg
 
Nazad
Vrh Dno