Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

Da li neko zna koliko naplacuju ako im trazim da mi daju jos jednu karticu za digitalne kanale? Mislim da imam digitalnu + na drugom tv, na jednom imam sve sto ide uz flat 4.
 
Trebalo bi 300 din ali nisam siguran. Digitalna 100 + digitalna plus 200din.

Ne bi trebalo da imas digitalnu + na drugom tv-u. Imas besplatan osnovni paket sa dvbc tjunerom. Ako hoces digitalnu +, tj karticu, mislim da ide kao sto sam gore napisao. 300 din.
Mada sada vise nisam suguran sta imas a sta nemas...... Tj da li sam uopste razumeo pitanje....
 
Poslednja izmena:
Jesi razumeo, tek sam sad i video na letku sta ide u digitalnu televiziju, ni ne treba mi digitalna plus:). Dovoljna je preko dvb-c samo osnovna televizija
 
A za tih 100 din mesečno dobiješ samo osnovni paket ili sve isto kao i za prvi TV?
 
Iz prve ruke, koštaće te 1000. din kartica, i mesečna pretplata 100. din.
Netačno, 100 dinara + 1000 je samo pink paket, a kompletno digitalna+ i pink, 1000 + 300 mesečno. "Prvija" ruka ne postoji, juče mi bio čovek iz Ikoma tim povodom (uzeo sam karticu za komšiju koji se šlepuje).
 
A za tih 100 din mesečno dobiješ samo osnovni paket ili sve isto kao i za prvi TV?
Samo osnovni. Mislim da to nije u redu po više osnova, al' je tako i kod njih i kod drugih naših kablovskih operatera.
 
Netačno, 100 dinara + 1000 je samo pink paket, a kompletno digitalna+ i pink, 1000 + 300 mesečno. "Prvija" ruka ne postoji, juče mi bio čovek iz Ikoma tim povodom (uzeo sam karticu za komšiju koji se šlepuje).
Jesi razumeo, tek sam sad i video na letku sta ide u digitalnu televiziju, ni ne treba mi digitalna plus:). Dovoljna je preko dvb-c samo osnovna televizija
Dakle, 1.000 RSD instalaciona taksa i 100 RSD/m za Digitalnu.
 
Netačno, 100 dinara + 1000 je samo pink paket, a kompletno digitalna+ i pink, 1000 + 300 mesečno. "Prvija" ruka ne postoji, juče mi bio čovek iz Ikoma tim povodom (uzeo sam karticu za komšiju koji se šlepuje).
Nisam pažljivo video koji digital paket čovek ima, pretpostavio sam da se radi o osnovnom.I nije samo Pink paket, već i Cinemania, Fox Movies, Eurochannel, i još neke gluposti.
 
Ja sam sad pricao. Nema veze koji si flat paket i to sto imas vec jednu digitalnu televiziju (sa Kaonom recimo). Na drugom TV-u vec imam digitalnu (najosnovnije) a za 1000 din jednokratno + 100 din mesecno dobijam samo Pinkove programe dodatno. Ako hocu i ostalo, to ide po cenovniku.

EDIT: Ustvari sad gledam... sa tih 1000 din jednokratno + 100 din mesecno, ne dobijamo nista dodatno sto vec nemamo (klik). Tek sa +300 din dobijamo "digitalnu +" gde ima dodatnih 37 programa.

:S:

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Poslednja izmena:
Ma šta je ljudi sa vama - kakvi dodatni pinkovi programi, kakvi bakrači?! Imate spisak programa pa gledajte šta je u kom paketu. Osnovna digitalna je sasvim OK za tih 100 dinara, dok u paketu Digitalna+ imam problem da pronađem išta smisleno pored ovih 10 programa:

RTS HD, HRT 2, HRT 3, BBC Entertainment, BBC Knowledge, Discovery Science, ID, Mezzo, Mezzo HD i Shorts HD.

Pitanje je samo da li ovo nekome vredi dodatnih 200 dinara mesečno.

Inače, gledam nešto, za one koji gledaju HBO u HD kvalitetu, a nisu na Flet 5, pretplata je efektivno poskupela samo 25 dinara jer su skinuli cenu za HBO HD sa 100 na 50 din. :)

P.S. Od četvrtka počinje da važi novi cenovnik.
 
Poslednja izmena:
Ma da, to je - Pinkove programe imam ako uzmem karticu i "paket 1". To bih placao 100 din mesecno. A to vec imam i sada (bez kartice i bez dodatnih 100 din mesecno). Sa ovim drugim "plus" paketom od Pinkova bih dobio jos BH, M, Extra, Plus, World, Soap, Family, Pedia, Zabava, par HD programa i jos dvadesetak ostalih (izmedju ostalih te sto si naveo).

Ja sam na flat 4 paketu. Namera mi je da se spustim na flat 3, ne bih imao 50mbps nego 25 (ni ne treba mi vise od 25) i izgubio bih Cinemax. A za drugi TV i kartciu bih uzeo pakete 1, 2, 3 i 4, sto bi me kostalo 900 din. Flat 3 jeftiniji za 600 od flat 4, ovamo 900... izaslo bi me 300 din vise nego do sad. To mi je neka moja racunica.

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
... Sa ovim drugim "plus" paketom od Pinkova bih dobio jos BH, M, Extra, Plus, World, Soap, Family, Pedia, Zabava...
Ne znam... Navedene programe bih mogao da gledam samo ako bi neko MENI platio i to ne manje od 500 dinara na sat, a vrlo verovatno ni tada. Za 100k mesečno bi' ostao bez mozga. :S:

Ja sam na flat 4 paketu. Namera mi je da se spustim na flat 3, ne bih imao 50mbps nego 25 (ni ne treba mi vise od 25) i izgubio bih Cinemax. A za drugi TV i kartciu bih uzeo pakete 1, 2, 3 i 4, sto bi me kostalo 900 din. Flat 3 jeftiniji za 600 od flat 4, ovamo 900... izaslo bi me 300 din vise nego do sad. To mi je neka moja racunica.
To je super kombinacija ako ti treba digitalna na dva TV-a. Doplata od 300 dinara je otprilike kol'ko bi plaćao bilo kom drugom IPTV ili SAT operateru za dodatni STB.

Inače, sada su uveli i "Flet 3 Extra" koji košta 50 dinara više i uključuje HBO HD. Eto, ako ti treba HBO HD i na drugom TV-u da znaš da ga možeš uključiti za 50 dinara. :)
 
Manje vise Pink, ne pratim ni ja nesto posebno. Eventualno Pink sa domacim filmovima i sa hororima... mada je sve to vec pustano stotinu puta (domaci filmovi) a neki prosecni ljubitelj horora je sve to vec odgledao ranije sto sada pustaju.

Da da, trebalo bi mi i na drugom, cale da ima, da gleda. Otprilike sam iskalkulisao i za sporiji net (nemam gde da razvijem 50mbps... neki film kad torrentom skidam, dok stignem do 50mbps, on vec skinuo... a i razlika je nekih desetak minuta po download-u filma izmedju 25 i 50).

A interesantno za HBO HD, videcu za to kad mi budu dosli sad uskoro da donesu modul. Thnx za predlog.

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
je l' to uz racun stigla reklama da ce da pojeftine HBO HD doplatu sa 100 din. na 50? nesto nisam nasao gde im je to na sajtu...
 
Manje vise Pink, ne pratim ni ja nesto posebno. Eventualno Pink sa domacim filmovima i sa hororima... mada je sve to vec pustano stotinu puta (domaci filmovi) a neki prosecni ljubitelj horora je sve to vec odgledao ranije sto sada pustaju.
Meni su super filmovi koji idu na Pink Classic, Horor, Fiml, Movies 2/3 - jedini problem je što ih puštaju u 21:9, a ionako su u SD rezoluciji, tako da je slika mala i očajna. Takođe me nervira i ona njihova grafika, a ne voli je ni moja plazma. :)
 
je l' to uz racun stigla reklama da ce da pojeftine HBO HD doplatu sa 100 din. na 50? nesto nisam nasao gde im je to na sajtu...

Jel su nekom pustili HBO HD iz Flat 3 paketa....?
Evo, da odgovorim na oba pitanja u isto vreme. :) Uveli su paket "Flet 3 Ekstra", a verovatno i "Flet 4 Ekstra", koji je 50 dinara skuplji i koji sadrži HBO HD. :) Toga još uvek nema na sajtu, ali su mi tu informaciju dali kada sam pozvao korisnički servis.

Tako ispada da je nama, koji gledamo HBO HD, pretplata poskupela za samo 25 dinara, uz povećanje brzine internet veze. :)
 
Meni su super filmovi koji idu na Pink Classic, Horor, Fiml, Movies 2/3 - jedini problem je što ih puštaju u 21:9, a ionako su u SD rezoluciji, tako da je slika mala i očajna. Takođe me nervira i ona njihova grafika, a ne voli je ni moja plazma. :)

E da, to... neki cudan format bude, pa slika zauzme tek deo ekrana. Sad bas htedoh da "uslikam", al za "Memory" (sto se trenutno daje) format je ok, od ivice do ivice:

tv2014123011162300.jpg


Jeste, ima i ostalih filmskih programa koji su dobri i koje ponekad pogledam.

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Lepa vest imamo novi kanal,GRAND ....loool
Promenili izgled sajta,posle dosta godina
 
Oni se teško odlučuju na promene.E,to bi bilo sve od promena za narednih 20-ak godina.:d
 
Evo, da odgovorim na oba pitanja u isto vreme. :) Uveli su paket "Flet 3 Ekstra", a verovatno i "Flet 4 Ekstra", koji je 50 dinara skuplji i koji sadrži HBO HD. :) Toga još uvek nema na sajtu, ali su mi tu informaciju dali kada sam pozvao korisnički servis.

Tako ispada da je nama, koji gledamo HBO HD, pretplata poskupela za samo 25 dinara, uz povećanje brzine internet veze. :)
e pa to, ni Flet 3 Ekstra nisam bio nasao na stranicama, ni u PDF-u za ponudu od nove godine, a evo preko noci izgleda promenili sajt gde sad to ima.

1) Da li mi koji placamo Flat 3 Standard + HBO HD ce automatski da nas migriraju na taj Ekstra ili ce to morati posebnim zahtevom?

2) Ja koliko vidim sad u okviru Flat 3 vise nema telefon ukljucen? To se izgleda sada zove Tel3 (CATV + digitalna + net + tel) i kostace 2,925 din, a taj koktel je vec neko vreme bio Flat3 i kostao oko 2200 din. (zavisi da li je neko placao promotivnu ili full cenu).

EDIT: aha, znaci dobili smo taj GRAND i N1 (neka verzija CNN-a valjda)
 
Poslednja izmena:
e pa to, ni Flet 3 Ekstra nisam bio nasao na stranicama, ni u PDF-u za ponudu od nove godine, a evo preko noci izgleda promenili sajt gde sad to ima.
Pazi stvarno, novi sajt. :)

1) Da li mi koji placamo Flat 3 Standard + HBO HD ce automatski da nas migriraju na taj Ekstra ili ce to morati posebnim zahtevom?
Mislim da bi morao poseban zahtev. Napiši im mejl na [email protected] nemoj da te mrzi. :) Za svaki slučaj. Ja juče tražio da me prebace na onu kombinaciju paketa za 900 din. :)

2) Ja koliko vidim sad u okviru Flat 3 vise nema telefon ukljucen? To se izgleda sada zove Tel3 (CATV + digitalna + net + tel) i kostace 2,925 din, a taj koktel je vec neko vreme bio Flat3 i kostao oko 2200 din. (zavisi da li je neko placao promotivnu ili full cenu).
Telefon je 300 kinti, samo su u tom Tel 3 paketu iskombinovali Flet 3 (2.575), HBD HD (50 RSD) i Tel 1 (300 RSD).

EDIT: aha, znaci dobili smo taj GRAND i N1 (neka verzija CNN-a valjda)
Ma ludilo. :)
 
U koji paket je dodat N1, obavezan paket digitalne ili digitalna+?

I od kada, odmah ili od 01.01.2015?
Da ne skeniram dzabe. :)
 
Poslednja izmena:
A od kada beše kreću N1 i Grand na Ikomu i ima li (još) neke potvrde?

I kol'ko je poskupela pretplata?
 
Od 1.1.2015-te.

Treba samo pogledati na sajtu šta piše...

Poštovani korisnici,

Od 1. januara 2015. godine novi programi u paketu DIGITALNA u okviru usluge DIGITALNA TV

N1 je lokalni i regionalni informativni program koji se emituje 24 časa dnevno. N1 je ekskluzivni partner CNN-a i može emitovati emisije CNN-a koje su važne gledaocima u regionu. N1 gledaocima pruža brze, tačne i pouzdane informacije iz celog regiona.

GRAND narodna televizija je zabavno muzički program usmeren pre svega na estradu i GRAND produkciju. Emituje 8 sati živog programa dnevno iz 9 TV studija. Pored programa uživo, emituju se spotovi i emisije muzičkog karaktera.

Vaš IKOM
 
Poslednja izmena:
Čak su promenili i ovu promociju što su davali korisnicima CATV da pređu na kablovski internet. Sad se šest meseci mora plaćati osnovna pretplata na kablovsku, ja kad sam imao tu promociju nisam morao ništa da plaćam 6 meseci.
 
Ili šta piše na sajtu N1...

Korisnici usluga kablovskog operatera IKOM moći će od 1. januara 2015. godine da gledaju program N1 televizije u okviru osnovne ponude ovog operatera.

A pretplata?
 
Nazad
Vrh Dno