Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

Da proverim samo, ja mogu da se odjavim sa ovog sada paketa sto placam (Flat 3) i da se istog dana prijavim za Flat 2 i dobijam onih 6 meseci da ne placam. Ne prave neke probleme zbog tih akcija? Je l' mogu na isto ime ili moram na neko drugo?
 
Da proverim samo, ja mogu da se odjavim sa ovog sada paketa sto placam (Flat 3) i da se istog dana prijavim za Flat 2 i dobijam onih 6 meseci da ne placam. Ne prave neke probleme zbog tih akcija? Je l' mogu na isto ime ili moram na neko drugo?
Ne možeš. Već sam pisao o tome. Ta akcija je samo za NOVE internet korisnike. Mogao bi da odjaviš skroz Ikom net, uzmeš neki ADSL negde na 6 meseci, pa se onda ponovo prijaviš za Flet 2. Jedino tako, ali ne verujem da to može da ti se isplati.

Neki kažu da im po isteku Flet 3 ugovora nude produženje po nekim povoljnijim cenama, ali ja ne znam ništa o tome jer sam tek nedavno uzeo net preko njih.
 
Meni je ugovor za net odavno istekao,ali nikad nisu ništa ponudili.
 
Niti ce ;)

Ja sam na FLAT 5 dosta dugooo, i od kad su uveli onaj telefon koji je meni ukljucen u paket, niko se nije setio da me pozove vezano za to.. Cak ni da me pita dal sam dobio ili sta... NIje da mi treba taj telefon, ni ne treba mi, al samo hocu da kazem da im je briga oko korisnika i vodjenje racuna o istima = 0. Aj negde bih i razumeo da im je baza istih ogromnaa, ali jedva imaju 100k korisnika ako imaju i toliko, i o tome ne vode racuna , al kao sto rekoh, svesni su zbog dogovora sa SBB-om da tu gde jesu imaju monopol i da je losa alternativa, pa im se moze :smoke:
 
Poslednja izmena:
Niti ce ;)

Ja sam na FLAT 5 dosta dugooo, i od kad su uveli onaj telefon koji je meni ukljucen u paket, niko se nije setio da me pozove vezano za to.. Cak ni da me pita dal sam dobio ili sta... NIje da mi treba taj telefon, ni ne treba mi, al samo hocu da kazem da im je briga oko korisnika i vodjenje racuna o istima = 0. Aj negde bih i razumeo da im je baza istih ogromnaa, ali jedva imaju 100k korisnika ako imaju i toliko, i o tome ne vode racuna , al kao sto rekoh, svesni su zbog dogovora sa SBB-om da tu gde jesu imaju monopol i da je losa alternativa, pa im se moze :smoke:

Slažem se
 
Niti ce ;)

Ja sam na FLAT 5 dosta dugooo, i od kad su uveli onaj telefon koji je meni ukljucen u paket, niko se nije setio da me pozove vezano za to.. Cak ni da me pita dal sam dobio ili sta... NIje da mi treba taj telefon, ni ne treba mi, al samo hocu da kazem da im je briga oko korisnika i vodjenje racuna o istima = 0. Aj negde bih i razumeo da im je baza istih ogromnaa, ali jedva imaju 100k korisnika ako imaju i toliko, i o tome ne vode racuna , al kao sto rekoh, svesni su zbog dogovora sa SBB-om da tu gde jesu imaju monopol i da je losa alternativa, pa im se moze :smoke:

Ista stvar, na Flat 5 sam najmanje 5,6 godina. Cak sam cekao skoro mesec dana da mi zamene ono djubre od KAONa sa karticom. Mada meni je realno download najvazniji, a to makar radi dobro pa se ne zalim puno.
 
Malo,malo pa radovi na mreži...Mislim na Čukaricu
 
Ko zna šta rade.Verovatno krpe,jer ovo je postalo učestalo.
 
Ko zna šta rade.Verovatno krpe,jer ovo je postalo učestalo.

Prilicno sam siguran da krpe, jer ljuti crni "gavrani" cesto "pozajmljuju" delove zbog starog gvozdja :d Pa Ikom tu ima trosak oko infrastrukture, zato oni ustvari malo-malo pa dizu cene :smash:
 
Podigli brzinu...

25 - 12 - 2014- 001.jpg
 
^^
Da,kod mene takodje,plus aktivirali mi telefon.
Onaj Bronbi sto smo ranije koristili ostaje I dalje u upotrebi.
 
^^
Uslovi su oni sa letaka koje smo dobijali a koje smo slikali I postovali ovde,par stranica prethodnih...
Sa numeracijom,naravno,obostrana komunikacija,brojevi su 420-0000 pa na dalje,I to imas postovano par stranica unazad.
Prakticno kod mene nista nije radjeno,samo dosao covek I doneo ugovor da potpisem.
POZZ
 
A ako neko ne želi da doplaćuje tih 200 rsd,šta onda?
 
Da ali ce vam dici i pretplatu za 75 RSD mesecno od 1.1.2015 pa ce naplatiti povecanje...
Ti baš voliš da upadneš u diskusiju kao sa kruške. :)

Naravno da hoće, pričamo o tome poslednjih 5-6 strana. :)

Osnovna pretplana će od 1.1.2015. SVIM pretplatnicima televizije biti 1.125 RSD, onima sa Flet 2 paketom 1.975 i tako dalje. Imaš na njihovom sajtu i novi i stari cenovnik.
 
Slobodno upadaj,nego te nisam razumeo.
 
Ocigledno je mislio da nisi skapirao da povecanje ne dobijas za dz. nego je u sklopu poskupljenja.
 
Ocigledno on nije skapirao da poskupljenje nije samo za korisnike interneta, vec je poskupela osnovna pretplata kablovske televizije, a to znaci da neko ko nema internet ce da placa kablovsku vise a ustvari nije dobio nista...
 
Dobio je bolje mogućnosti. :d
 
Ocigledno on nije skapirao da poskupljenje nije samo za korisnike interneta, vec je poskupela osnovna pretplata kablovske televizije, a to znaci da neko ko nema internet ce da placa kablovsku vise a ustvari nije dobio nista...
Naravno da sam skapirao pa nisam malouman nego kažem povećaše net ali i tv da nadoknade povećanje neta . .
Ništa izvinjavam se na upadu, evo ispadam nemojte vise mene komentarisati da vam ne kvarim temu.
Još jednom izvinjenje.....
 
Poslednja izmena:
Nema potrebe da se izvinjavaš,pa ovo je slobodan forum ;)
 
Što se često zloupotrebljava. :)
 
Kao da su povećali za 100 dukata. Čitam, mislim ko zna koliko su poskupili (kako pišete očekivao sam 500din i više), kad ono 75din. Bar su povećali net.
 
Ja se bunim samo oko principa da se ne traži pristanak od korisnika koji su pod ugovornom obavezom, odnosno da im se daje pogrešno tumačenje Ugovora i pozitivnih propisa RS.
 
Nazad
Vrh Dno