Šta je novo?

Igra Koju ste najduze igrali?

Na C=64 cepao sam Pirates! bar 3-4 godine. Na PC sam bio zavisan od Panzer General-a. Igrao sam ga 4-5 godina zajedno sa Fallout 1 i 2. U poslednje vreme me je jedino Total War zainteresovao mada to vise nije tolika zagrizenost.
 
NFS:MW. toliko je ***** da jos uvek ne mogu da se nakanim da je predjem, a na samom sam kraju :d mislim da je "igram" preko godinu dana...
 
homm3 i panzer general 2.koliko sam samo puta isao na spavanje u 7 ujutro :shock:
da sam imao finalnu verziju panzera,mozda bi bio na prvom,al' ovako...
 
GTA takodje... mada me zadnji nastavak razocaro :(
 
Fifa serijal igram od kad se pojavio ('94 valjda) pa sve do danas...
U principu samo to i igram.
 
igra

Pes(Winning Eleven) vec 10-ak godina, a Mafia je igrica koja mi je najveci utisak ostavila i jedna od najlepsih igrica ikada!!!
 
NFS5 - Porsche i Quake3, još uvek ih igram. Znači, više od 7 godin :D Naravno, obrnuo sam ih uzduž i popreko, ali voooleem bre! Q3 cepam povremeno, čisto da ne zaribam, ajde da kažem da sam polovinu mapa prešao na nightmare :p
 
Elite....
Quake Ii
Moha
Cod
Rtcw
Quake Iv
P R E Y
 
Elite, Civ2 i linux.
 
Civilization 3 definitivno.
 
CS definitivno, vec jedno 7 godina, mada nekad se zasitim pa odmorim par meseci i tako u krug. iako mi uopste nije neka igra, ali ipak multiplayer joj daje draz... da ne spominjem da u svakom trenutku mozete naci nekoga s kim cete opikati par rundi :)
 
heh vidim thred i odjednom krene flashback svih onih bisera uz koje sam odrastao. Sati, ma bre dani i meseci kvalitetne zabave...

sori za dug spisak:

Counter Strike 1.5 (bez konkurencije najvise vremena, i dan danas svratim svakih par meseci)
Falcon 4 (od 1998 kad je izasla ova igra je kao sto pise na kutiji "Benchmark in flight sim technology", bez premca best modern flight sim)
IL2 prvi deo i Forgotten Battles (najbolji prop sim)
Jagged Alliance 2 (klasik obrnuto bezbroj puta)
World of Warcraft (priznajem navukao sam se)
Deus Ex (jedan od najboljih rpg-ova koje sam imao zadovoljstvo da probam, ovo je svojevremeno igrano bez 3d acceleratora u safe modu windowed 640x480 a 15' panasonica sam zumirao da mi slika izgleda veca, bez obzira na sve obrnuto 3-4 puta)
Operation Flashpoint (najbolji military shooter svih vremena)
Panzer General II (sta reci... ko razume shvatice)
Noone Lives Forever (remekdelo, ali samo prvi deo)
Battlefield 1942 (eh taj 56k lucent koliko mi je stresa i uzitka pruzio)
Mafia (vrh prica, gmplay...)
Myst (ovo je cela porodica igrala back in the day)
Baldur's Gate (sta reci...)
Gothic 1&2 (izuzetni naslovi)
GTA III, Vice City, San Andreas (vrh igre)
...

Tu su jos i legende tipa X-Wing; Tie Fighter; Alone in the Dark; Privateer ali davno je to bilo...

jos jednom izvinite zbog dugog spiska, nisam imao srca da nesto izostavim :) sve ovo je igrano mesecima.
ko je ovo nekada imao razumece me

poz
 
Definitivno Quake2 LAN :)
Dan - Noc - Dan - Noc... .... ...... do iznemoglosti :D

Druga je Heroes of Might and Magic 2 - hot seat 1 na 1 :D
Isto po nekoliko dana i noci...
 
UT 2003, Gothic 2. Trenutno je i oblivion konkurent, samo više nema toliko slobodnog vremena
 
Diablo II, Age of Empires II, Red Alert 2, Medievel TW, Rome TW, CS
 
counter strike 1.5 online, svaki dan....nekad sat, nekad 5 :)
 
Oblivion, preko 360 sati
CS, pikao sam dosta al sam prestao...
BF2 ne verujem da cu prestati :)
 
Heroes of M&M 2/3,
Age of Empires 2 (od XPa samo expanziju jer neće da radi stand alone) ,
Master of Orion II,
Civilization 3 i
PES serijale.
Pozdrav. :wave:
edit:
Šta da se radi kada sam old school :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno