Šta je novo?

Igra Koju ste najduze igrali?

nfs3 i pes serijal
 
Au cekaj da sracunam........verovatno Warcraft 3 Frozen Throne. Jos uvek igram na netu.
 
1.Day of Defeat (najbolja atmosfera 2 svetskog rata. I dan danas idem na seanse u MOJO sa kolegama sa posla 12vs12 i udri. Wermacht forever)
2.WOW (huh. skinuo se pre pola godine, jer se sa TBCom izgubio onaj stari smek. opaka igra)
3.Diablo 2 (imam negde na nekom disku sorcericu 90lvl :))
4.Fallout 1,2 (koliko li sam puta ovo obrnuo...)
5.BG (legendu i danas igram.)
 
1. The Elder Scrolls serijal (pocev od Morrowinda)
2. System Shock 2 (pazi kad sam je ponovo instalirao ;)
3. IL-2 Sturmovik (konstantno instalirana)
4. Gothic I, II i III (trojka me iznervirala...)
5. Deus Ex
6. Half Life 1, 2, nastavci
7. K.O.T.O.R serijal
 
Homeworld (onaj prvi) - pređem je svake godine obavezno - evo već 7 godina.
 
Oblivion (3x pres'ao komplet quest-ove)
Vampire Bloodlines (pres'ao 1.2,2.1,3.2,3.4 i 3.5 patch i poslednji c'u dok c^ekam nes'to dobro)
HL1 (6,7x obrnuo)
HL2 (3x)
HL Ep1 (2x)
Deus Ex (no comment)
CS (od prve verzije pa na ovamo,sada sa drugarima 2x,3x mesec^no - hamachi)
Age Of Empires II (multiplayer,kampanje..uf,predugo)
The Call Of Cthulhu (dok nisam otkljuc^ao sve tez'ine...4x ili 5x)
Gothic 2 (4x tj.sve pric^e dvaput kao dragon hunter)
...garant sam zaboravio bar jos' 2-3 igre...
 
Supaplex:D .Mozda se neko od starijih igraca seca.Igra za stare 286 i 386.
 
Brate kakva je to igra bila...5++ za memoriju brate Rolle...keva bi zbog mene dobila otkaz,kad bi neki saznali kako sam izrabljivao,bolje rec'i silovao firmin komp - sva srec'a keva je rukovodstvo :) - igrajuc'i supaplex,popcorn i F1 tadas'nji (brate imao je skoro sve staze i celu sezonu)
 
Uhh kad se samo setim. Da krenem redom.
C64: Pirates, Bubble Bobble
NES: Super Mario Bros
SNES: Chrono Triger, Donkey Kong 1-3
Game Boy: Super Mario 6 Golden Coins
PS: Tomb Rider 1-3, Resident Evil 1-3
PC: Monkey Island, C@C, C@C Red Alert, Warcraft 2, CS, GTA San Andreas, Oblivion.

Naj duze u cugu sam igrao C@C Red Alert, 72h bez prestanka, samo do frizidera i kupatila. Prica ide ovako. Ponesem ja PS kod ortaka, povezemo ga sa link kablom i dogovorimo se da igramo Red Alert dok ne zaspimo. Sat po sat, prodjose 3 dana i ne bi mozda ni stali da nismo ostali bez cigara. Da sam bio tvrdoglav igrali bi jos, rekoh ortaku da je odlican igrac i ako sam ga odrao k'o vola. Naravno koristili smo razna doping sredstva da bi ostali budni. Kakva sredstva smo koristili govori to da je ortak posle toga spavao 3 dana. Spavao bi jos da ga nisam probudio da mu uzmem neke muzicke CD-ove za zurku.

Ima li ko bolji(ludji)?
 
Oblivion: mesec dana se nisam pomerio od kompa,naruc^ivao sam hranu i molio lepo da mi raznosac^i usput kupe cigare,jafu i koku...iskljuc^eni telefoni,zvuk do daske...navuko sam paranoju jbt...kad sam prvi put izas'ao iz kuc'e,toliko mi je sve bilo c^udno da ne mogu da opis'em....spavao sam od 11h ujutru i ustajao u 16h ko navijen....brate zaboravio sam na sve....poc^eo sam da razmis"ljam o guildwars i wow...tek kad se devojka naljutila dos'ao sam sebi i ukapirao koliko sam odlepio...uz'as z'ivi...vrlo slic^na situacija sa HL1..i dalje kad pomislim na dobar game c^ujem zvuk otvaranja i zatvaranja gomile hidraulic^nih vrata... :)
ma bre za sve gore navedene igre je bilo tako...osec'am se sad kao nepotpuno izlec^eni narkoman...evo sad c'e i BIOSHOCK...nikad kraja...jednom gameoman zauvek gameoman...sudbina...:)
 
Oblivion i Sva tri dela Prince of Persia... Premotao sva tri dela ukupno 100 puta. Metal Gear Solid 1 i 2 (premotao ukupno 50 puta). GTA-SA (100% vidi Stats). BTW - ovo mi je stats od pre godinu dana, novi me mrzi da ulpoadujem!
 
Elite - Frontier (AMIGA)
Starcraft (PC)
Diablo II (PC)
Gran Turismo 1 i 2 (prvo Playstation a onda PSXemu)
Warblade
Chessmaster
...
 
Elite - Frontier (AMIGA)
...
...
Gran Turismo 1 i 2 (prvo Playstation a onda PSXemu)
...
...

Samo sam te čekao. ;) El znaš da mi i kolega (tvoj ex komšija) još uvek piči te igre.
Ccccccccc.. Jednom iz bloka...uvek iz bloka.:smash:
Pozdrav.:wave:
 
Djesi Acojle, pa kao sto naslov kaze, to sam igrao nekada, a sad se najviše igram sa ćerkicom...:banana: :wave:
 
Poslednja izmena:
Football Manager, C&C Read Alert 1 i sve ekpanzije (Counterstrike...), Populous, Farcry, Driver...
 
1. history line
2. diablo 2
3. heroes of M&M IV

ali ubedljivo najduze Baldur`s gate II. vrh vrhova svih elektronskih igrica ikad napravljenih!!
 
Baldur's Gate 1&2 sa oba dodatka znaci igrao sam je mesecima, pravio paralelne sejvove da vidim kako ko utice na razvoj igre. Kao veoma iskusan pen&paper igrac mogu slobodno da kazem jedini kompjuterski RPG koji se stvarno priblizio iskustvu igranja pravog RPG_a.

Dalje igre-biseri koje su me dugo odvajali od socijalizacije su:

Fallout 1 - Dvojku nisam igrao kad je bilo vreme ali je pikam vec neko vreme ali u malim dozama)
TES Arena
TES Daggerfall
X-Wing DOS - ovde sam bio u klubu koji je izdavao misije na nedeljnom nivou sa sve pisanjem prica pravim squadronima...Jednom recju divno role play iskustvo koje me je drzalo od 1998-2005
Ultima Underworld 1&2
Ultima IX

Igre koje su me razocarale ali sam ih ipak dugo igrao
TES Oblivion - odusevljen izgledom i mogucnostima, razocaran praznom pricom.
Eye Of Beholder 3 - Odlicna prica unakazena katastrofalnim izvodjenjem
Vampire The Masquarade: Bloodlines - Ko je ikad igrao VtM pan&paper prepoznace prave vrednosti igre ali do tada i od tada nevidjena losa optimizacija je kod vecine izazvala gadjenje. Pa pobogu volim ovu igru ali zar je moguce da mi stuca na 2x7600GT SLI.
 
Nekada Counter Strike, a sada WoW! :)
 
Blitzkrieg (+ svi delovi)

IL2 Sturmovik (+ svi delovi)

Nije puno, ali je odabrano :D
 
Warcraft FT (Dota)

Sacred

Diablo

Devil may cry 3 special edition sa Dante-om sam presho kraj na easy normal hard i sa vergilom

isto to je 6X razmishljam opet da pochnem:d
 
Pharaoh ... uh mogao bih da je instaliram ponovo ovaj caesar 4 je sh*t ...
 
Nazad
Vrh Dno